Про Федерацію

Національна федерація Змішаних єдиноборств ММА України – організація, котра розвиває змішані єдиноборства ММА на території України. Змішані єдиноборства ММА у лютому 2012 року визнані офіційним видом спорту в нашій країні. Федерація має свої представництва у всіх регіонах країни, проводить обласні Чемпіонати та Кубки, Чемпіонат та Кубок України, формує склад збірної України. Проводить спортивні заходи з урахуванням Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України. Виступає офіційним представником Всесвітньої Асоціації ММА (WMMAA) в Україні.

Всі офіційні заходи Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України організовуються за підтримки Міністерства молоді та спорту України і Комітету Верховної Ради України у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

На загальних зборах було обрано керівний склад Федерації, до якого ввійшли: Віце-президенти з питань розвитку Федерації, керівники комісій та керівники деяких регіональних представництв. До Ради Федерації входять: Дмитро Вікторович Христюк, Вахабжан Адилжанович Муратов, Олег Геннадійович Рожкевич, Дмитро Олексійович Бабич, Володимир Володимирович Солдатенко, Олег Маркович Велікін, Олексій Павлович Натаров, Сергій Вікторович Волобуєв, Вадим Михайлович Подрушняк, Дмитро Володимирович Ільющенко, Ігор Іванович Гергелюк, Юрій Євгенович Нестеровський, Олег Алікович Шевченко, Сергій Володимирович Замідра.

Президія Федерації:

Олег Геннадійович
Рожкевич
,
президент Федерації

 

 

 

 

Артур Леонідович
Палатний
,
почесний Президент Федерації, Голова Комітету ВР з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Дмитро Вікторович
Христюк
,
голова опікунської ради
 

 

 

 

 

Вахабжан Аделжанович
Муратов
,
1-й віце-президент

Геннадій Мурашковський, Віце-президент з питань організації турнірів

 

Володимир Солдатенко, Віце-президент з питань регіонального розвитку

 

Також була сформована тренерська рада та суддівська колегія.