Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Про Федерацію

Національна федерація Змішаних єдиноборств ММА України – організація, котра розвиває змішані єдиноборства ММА на території України. Змішані єдиноборства ММА у лютому 2012 року визнані офіційним видом спорту в нашій країні. Федерація має свої представництва у всіх регіонах країни, проводить обласні Чемпіонати та Кубки, Чемпіонат та Кубок України, формує склад збірної України. Проводить спортивні заходи з урахуванням Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України. Виступає офіційним представником Всесвітньої Асоціації ММА (WMMAA) в Україні.

Всі офіційні заходи Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України організовуються за підтримки Міністерства молоді та спорту України і Комітету Верховної Ради України у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Президія Федерації:

Олег Геннадійович Рожкевич
президент Федерації

 

 

 

 

Артур Леонідович
Палатний
,
почесний Президент Федерації, Голова Комітету ВР з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Дмитро Вікторович Христюк,
почесний Президент, Голова Наглядової ради, дворазовий Чемпіон світу з бойового самбо, Майстер спорту України міжнародного класу.
 

 

 

Вахабжан Аделжанович
Муратов
,
1-й віце-президент


Володимир Володимирович Солдатенко віце-президент із питань регіонального розвитку Центрального регіону

 

 

Велікін Олег Маркович,  віце-президент із організаційних питань та взаємодії з органами державної влади та органами місцевого самоврядування

 
Антон Олександрович Бланк, віце-президент із питань регіонального розвитку Східного регіону

 

 

Михайло Михайлович Смолка
віце-президент із питань розвитку дитячо-юнацького та молодіжного спорту
 
Ігор Іванович Гергелюк
віце-президент із питань регіонального розвитку Західного регіону

 

 

Сергій Семенович Самойленко,
віце-президент із питань регіонального розвитку Південного регіону

Федерація змішаних єдиноборств ММА України має свої представництва у всіх регіонах країни, проводить обласні чемпіонати та Кубки регіонів, чемпіонати та Кубок України, формує склад збірної України у всіх вікових групах. 
 
Спортивні заходи проводить з урахуванням Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України. Виступає єдиним офіційним представником об’єднаної Всесвітньої федерації ММА (IMMAF-WMMAA) в Україні, має укладений договір про співпрацю з Міністерством молоді і спорту України, відповідно якого саме Федерація змішаних єдиноборств ММА України уповноважена державою розвивати змішані єдиноборства (ММА) та отримала ВИКЛЮЧНЕ ПРАВО на організацію та проведення офіційних національних та міжнародних спортивних змагань зі змішаних єдиноборств (ММА) на території України. 
 
Всі змагання проходять відповідно до офіційних правил, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції України і Міністерством молоді та спорту України. 
 
Завдяки зусиллям і роботі Федерації змішаних єдиноборств ММА України «Змішані єдиноборства ММА» з 2012 року визнані офіційним видом спорту в Україні. Це дало можливість проводити кваліфікаційні змагання, за результатами яких спортсмени Федерації змішаних єдиноборств ММА України отримали можливість здобувати офіційні спортивні розряди і звання. 
Це дало можливість Федерації та збірній України бути в п’ятірці найсильніших країн серед понад 100 країн світу. 
 
На жаль, є і проблемні питання, які потребують вирішення. Завдячуючи бурхливому розвитку змішаних єдиноборств ММА, в Україні утворилися численна кількість організацій, які сьогодні активно проводять несанкціоновані змагання, не маючи для цього жодних законних юридичних підстав, дозвольних документів та офіційно підписаного договору про співпрацю з Міністерством культури і спорту. 
 
Така ситуація викликає неабияке занепокоєння, адже організація несанкціонованих змагань без дотримання Правил, затверджених Міністерством молоді та спорту України (нині – Міністерством культури і спорту України) Наказом «Про затвердження Правил спортивних змагань зі змішаних єдиноборств (ММА)» №15 від 05.06.2013 року може призвести до травмування, а то й загибелі спортсменів. На жаль, в Україні вже був такий нещасний випадок, коли один зі спортсменів отримав травму, несумісну з життям. 
 
Це в свою чергу дає підстави для можливого притягнення до адміністративної і навіть кримінальної відповідальності як самих організаторів та спортсменів змагань, так і посадовців, які дали на це дозвіл. 
 
Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України працювала, працює і буде працювати виключно в межах чинного законодавства. Це наша головна і важлива відмінність від всіх інших організацій. Ми відкриті до співпраці зі спортсменами, тренерами і клубами України! Приєднуйтеся до нас! Будемо разом розвивати змішані єдиноборства ММА! 
 
Документи, відповідно до яких Федерація здійснює свою діяльність: 
1. Свідоцтво про реєстрацію ГО «Федерація змішаних єдиноборств ММА України»; 
2. Договір про співпрацю з Міністерством молоді і спорту від 20.05.2015; 
3. Наказ Державної служби молоді і спорту України «Про визнання видів спорту в Україні та внесення доповнень до наказу Держмолодьспорту від 14.02.12012 р. №690 «Про затвердження Реєстру визнаних видів спорту в Україні»; 
4. Календар змагань зі змішаних єдиноборств ММА на 2020 рік, які організовує Федерація; 
5. Наказ Міністерства молоді і спорту «Про надання статусу національної спортивної федерації»;
6. Перелік офіційних представництв Федерації в Україні;
7. Класифікаційні вимоги для присвоєння спортивних розрядів та звань зі змішаних єдиноборств (ММА);
8. Правила змагань зі змішаних єдиноборств ММА (укр.)