Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 

 

 
 
 

Відбувся суддівський семінар у Вінниці

20 січня у місті Вінниця, відбувся суддівський семінар для тренерів зі змішаних єдиноборств ММА. Семінар провів перший віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України Вахабжан Муратов. У заході взяло участь 33 осіб з 11 областей України. Учасники семінару атестувалися на головного суддю, рефері, бокового суддю та керівника майданчика. Наразі за результатами роботи будуть присвоєні різні суддівські категорії. Було видано 35 ліцензій. За результатами роботи будуть присвоєні різні суддівські категорії. Своїми враженнями поділилися учасники заходу.

Дмитро Білан (СК «Янагі», м.Дніпро):

"На семінарі були детально розглянуті правила змагань, обговорені всі неоднозначні моменти. Ми розглянули правила міжнародних Федерацій при підготовці суддів та спортсменів до Чемпіонату Світу. Теоретична і практична частини минули в дружній атмосфері. Була вироблена концепція по зростанню професіоналізму суддівської колегіі і підготовки спортсменів до майбутнього Чемпіонату Світу під керівництвом Вахобжана Муратова і Миколи Бурлі. Впевнений, такі заходи небхідні, вони дисциплінують і підвищують рівень майстерності."

Костянтин Чабан (СК "Фенікс", м.Київ):

"Семінар відбувся плідно. Детально розібрали правила для хлопців 16-17 років, так як завтра вони відбираються на чемпіонат світу. Особисто я підкреслив для себе деякі нюанси, які в моїй практиці не зустрічалися. Нарешті привели жестикуляцію рефері до єдиного стандарту для того, щоб глядачеві було зрозуміліше, що відбувається в бою. Добре, що стандарт практично не відрізняється від моєї манери суддівства, не треба буде перенавчатися."