Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
 
 
 

Расписание занятий


СМЕШАННЫЕ ЕДИНОБОРСТВА ММА И БОЕВОЕ САМБО

Муратов Вахабжан Адилжанович
тренер, руководитель Центрального клуба смешанных единоборств ММА

  • понедельник
    18:00 – 19:30 (от 14 лет и старше, начальный уровень)
    19:30 – 21:00 (от 14 лет и старше)
  • среда
    18:00 – 19:30 (от 14 лет и старше, начальный уровень)
    19:30 – 21:00 (от 14 лет и старше)
  • пятница
    18:00 – 19:30 (от 14 лет и старше, начальный уровень)
    19:30 – 21:00 (от 14 лет и старше)

Кушик Станислав Владимирович
старший тренер

  • понедельник
    10:30 – 12:00 (от 14 и старше)
    16:30 – 18:00 (дети от 10 до 14 лет)
  • среда
    10:30 – 12:00 (от 14 и старше)
    16:30 – 18:00 (дети от 10 до 14 лет)
  • пятница
    10:30 – 12:00 (от 14 и старше)
    16:30 – 18:00 (дети от 10 до 14 лет)

Перехристюк Артем Иванович
тренер по смешанным единоборствам ММА

  • понедельник - 15:00 – 16:30 (дети от 10 до 14 лет)
  • среда – 15:00 – 16:30 (дети от 10 до 14 лет)
  • пятница – 15:00 – 16:30 (дети от 10 до 14 лет)

Бицюра Ростислав Валериевич
тренер по смешанным единоборствам ММА

  • понедельник – 14:00 – 15:00 (дети от 7 до 10 лет)
  • среда – 14:00 – 15:00 (дети от 7 до 10 лет)
  • пятница – 14:30 – 15:00 (дети от 7 до 10 лет)