Результати "Кубку Півдня" зі змішаних єдиноборств ММА

З 14 по 15 липня 2017 року у місті Одеса вперше пройшов Всеукраїнський турнір «Кубок Півдня» зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. Підтримати бійців та промовити напутні слова на турнір прийшли почесні гості, а саме: заступник Міністра молоді та спорту України Микола Володимирович Даневич, начальник управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради Руслан Олександрович Пуздрач, голова Національного союзу журналістів України в Одеській області Юрій Анатолійович Работін.

Близько 100 учасників з 11 областей України демонстрували різні техніки та свою майстерність у поєдинках.

Після проведення попередніх спарингів, ввечері 15 липня відбулось 9 фінальних поєдинків у вікових категоріях юніори (16-17 років) та дорослі (18+) безпосередньо у восьмикутнику.

До складу суддівської колегії турніру увійшли:

  • супервайзер змагань, 1-ий віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України – Вахабжан Адилжанович Муратов;
  • головний суддя змагань, голова Всеукраїнської суддівськї колегії Федерації змішаних єдиноборств ММА України - Микола Іванович Бурля;
  • головний секретар змагань, суддя III категорії зі змішаних єдиноборств ММА – Ірина Дмитрівна Молоденко;
  • рефері змагань, суддя I категорії зі змішаних єдиноборств ММА – Володимир Володимирович Соляр;
  • рефері змагань, суддя I категорії зі змішаних єдиноборств ММА – Денис Олександрович Молоденко.

Організатором змагань виступив суддя Національної категорії зі змішаних єдиноборств ММА, голова Одеського обласного відокремленого підрозділу Федерації змішаних єдиноборств ММА України – Воронін Юрій Олександрович.

Результати змагань:

Дорослі (18+)

-57 кг
1 місце – Талібаєв Руслан (Львівська область)
2 місце – Ставський Михайло (Одеська область)

-61,2 кг
1 місце – Пахомов Михайло (Одеська область)
2 місце – Рагімов Гасан (Одеська область)
3 місце – Сакал Вадим (Вінницька область)
3 місце – Ярмолицький Ілля (Житомирська область)

-65,8 кг
1 місце – Продан Дмитро (Одеська область)
2 місце – Куцький Ігор (Вінницька область)

-70,3 кг
1 місце – Мосінг Адам (Львівська область)
2 місце – Царенко Максим (Одеська область)
3 місце – Попов Георгій (Одеська область)
3 місце – Буров Іван (Одеська область)

-77,1 кг
1 місце – Плазинський Микола (Одеська область)
2 місце – Сенченко Олег (Львівська область)
3 місце – Кондратішин Володимир (Одеська область)

-84 кг
1 місце – Делі Олександр (Одеська область)
2 місце – Байрамов Микита (Одеська область)

93+ кг
1 місце – Завера Ігор (Вінницька область)
2 місце – Кочержинський Артем (Одеська область)

Юніори (16-17 років)

-52 кг
1 місце – Сиркін Роман (Запорізька область)
2 місце – Осадченко Андрій (Одеська область)
3 місце – Мухаммад Омід (Одеська область)

-60 кг дівчата
1 місце – Мальчева Христина (Одеська область)
2 місце – Черненко Ірина (Одеська область)
3 місце – Киселева Генрієтта (Одеська область)

-61,2 кг
1 місце – Проноза Максим (Одеська область)
2 місце – Буров Вадим (Одеська область)
3 місце – Юрлов Євген (Одеська область)
3 місце – Лізогубенко Владислав (Одеська область)

-65,8 кг
1 місце – Куцький Ігор (Вінницька область)
2 місце – Багдєв Віталій (Одеська область)

-70,3 кг
1 місце – Швец Станіслав (Запорізька область)\
2 місце – Лиманський Сергій (Донецька область)
3 місце – Чугай Дмитро (Одеська область)

Юнаки (14-15 років)

-42 кг
1 місце – Хоменко Владислав (Одеська область)
2 місце – Афанасьєв Максим (Одеська область)

-52 кг
1 місце – Мисюк Андрій (Волинська область)
2 місце – Гуртовий Максим (Одеська область)
3 місце – Шерстюк Дмитро (Вінницька область)

-56 кг
1 місце – Дідик Вадим (Вінницька область)
2 місце – Корнелішин Вадим
3 місце – Красницький Давід (Одеська область)

-60 кг
1 місце – Модало Ярослав (Одеська область)
2 місце – Алізаде Руслан (Одеська область)

-65 кг
1 місце – Гуславський Андрій (Волинська область)\
2 місце – Абдул Валі Абдулвасі (Одеська область)
3 місце – Заєць Олександр (Одеська область)

75+ кг
1 місце – Харченко Костянтин (Вінницька область)
2 місце – Бочаров Денис (Одеська область)

Діти (12-13 років)

-36 кг
1 місце – Мельник Владислав (Одеська область)
2 місце – Залинський Микита (Житомирська область)

-39 кг
1 місце – Косменюк Андрій (Одеська область)
2 місце – Киселев Георгій (Одеська область)
3 місце – Болковенко Василь (Одеська область)
3 місце – Бажак Артем (Одеська область)

-42 кг
1 місце – Бурлака Тимофій (Одеська область)
2 місце – Голуб Костянтин (Одеська область)
3 місце – Матвєєв Денис (Запорізька область)

-48 кг
1 місце – Пасич Юрій (Волинська область)
2 місце – Робітницький Олександр (Волинська область)
3 місце – Лешан Кирило (Одеська область)

-52 кг
1 місце – Пасіч Іван (Волинська область)
2 місце – Чайковський Максим (Волинська область)
3 місце – Криштопов Ростислав (Одеська область)
3 місце – Вагнер Микита (Одеська область)

-60 кг
1 місце – Тадевосян Артур (Одеська область)
2 місце – Кидонь Олексій (Запорізька область)
 

Командні місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда Одеської області
2 місце – команда Вінницької області
3 місце – команда Волинської області