Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед молоді та дорослих) - ІТАЛІЯ

 

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

4-7 квітня 2019 р. м.Київ >>>Чемпіонат України зі змішаних единоборств ММА 2019 серед дорослих

_____

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед молоді та дорослих) - ІТАЛІЯ

 

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

4-7 квітня 2019 р. м.Київ >>>Чемпіонат України зі змішаних единоборств ММА 2019 серед дорослих

_____

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Результати Чемпіонату Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019

26-27 січня відбувся Чемпіонат Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019. В Чемпіонаті прийняли участь близько 100 спортсменів , які представляли різні клуби змішаних єдиноборств Харківщини. Чемпіонат проходив на базі клубу Kharkov Top Team MMA Club.

 

Коментар керівника Харківського обласного осередка Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України - Олександра Лунги

Результати Чемпіонату Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019:

10-11 лет
30 кг
1 место Харченко Егор (СК Взлет)
2 место Салоид Мирон (СК Авангард)
3 место Кушнир Артем (СК Скиф)
 
42 кг
1 место Капустник Илья (Центурион)
2 место Огнивенко Максим (Кимура)
3 место Бугай Даниил (Взлет)
 
12-13лет
42 кг 
1 место Баутрель Артем (Взлет)
2 место Хомич Никита ( Скиф)
3 место Курочкин Сергей (Скиф)
 
45 кг 
1 место Стадник Дмитрий (СВС)
2 место Моргун Ярослав ( Снейкс)
 
56 кг
1 место Дядюшко Эльдар (Стара, Ахтырка)
2 место Вольман Герман (Центурион)
3 место Тарасьев Давид (Дерби)
 
14-15 лет 
52 кг 
1 место Шаманов Семен (Снейкс)
2 место Капустин Никита (Снейкс)
3 место Кушнир Даниил (Скиф)
 
60 кг 
1 место Кудинов Алексей (ТопТим)
2 место Гуйда Матаир (Взлет)
3 место Макаренко Даниил (Снейкс)
 
65 кг 
1 место Номеровский Андрей ( Дерби)
2 место Зубовский Андрей ( Центурион)
3 место Каримоглу Тофик (ТопТим)
 
80 кг
1 место Кучук Марк ( ТопТим)
2 место Байрамов Марк (Взлет)
 
16-17лет
57 кг
1 Муслем Мухамед, ТопТим
2 Эльнур Мамедов, Алабай
3 Гурьев Максим, Скиф
 
61,2 кг 
1 Ахмедов Рамин, ТопТим 
2 Минайлов Олег, Йод
3 Кофанов Богдан, Взлет
 
65,8 кг
1 Гришин Владислав, Дерби
2 Савченко Влас, Йод
3 Дамирчиев Фарид, ТопТим
 
70,3 кг
1 Сирота Александр, Центурион
2 Капнин Матвей, Взлет
3 Аксенов Вячеслав, ТФТ
 
77,1 кг
1 Дроздов Валерий, Старк,Ахтырка
2 Киларев Александр, Центурион
3 Мирошниченко Максим, Взлет
 
93 кг
1 Коростошенко Никита, Старк,Ахтырка
2 Пилипчук Артем, Дерби
 
18+
57 кг
1 Деркач Сергей, Кимура
2 Мересян Юрий, ТопТим
3 Чакобок Ярослав, Арена
 
61,2 кг
1 Табанский Денис, ТопТим
2 Плотников Илья, ТопТим
3 Базалей Даниил, ТопТим
 
65,8 кг
1 Позыныч Константин, Авангард
2 Шукюров Эльмир, ТопТим
3 Ахмундов Сайтам, ТопТим
 
70,3 кг
1 Бастричев Олег, ТопТим
2 Андреев Олег, Хантерс
3 Гулмадов А оно, ТопТим 
 
77,1 кг
1 Помещиков  Владимир, ФайтерсВей
2 Коломиец Кирилл, СВС
3 Ижаковский Валентин, ХНУПС
 
84 кг
1 Сапаленко Олег, Йод
2 Гамилов Хамил, ТопТим 
3 Артюх Арсений, ТопТим
 
Фото після вручення нагород
 

________________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr