Результати Чемпіонату Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019

26-27 січня відбувся Чемпіонат Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019. В Чемпіонаті прийняли участь близько 100 спортсменів , які представляли різні клуби змішаних єдиноборств Харківщини. Чемпіонат проходив на базі клубу Kharkov Top Team MMA Club.

 

Коментар керівника Харківського обласного осередка Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України - Олександра Лунги

Результати Чемпіонату Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019:

10-11 лет
30 кг
1 место Харченко Егор (СК Взлет)
2 место Салоид Мирон (СК Авангард)
3 место Кушнир Артем (СК Скиф)
 
42 кг
1 место Капустник Илья (Центурион)
2 место Огнивенко Максим (Кимура)
3 место Бугай Даниил (Взлет)
 
12-13лет
42 кг 
1 место Баутрель Артем (Взлет)
2 место Хомич Никита ( Скиф)
3 место Курочкин Сергей (Скиф)
 
45 кг 
1 место Стадник Дмитрий (СВС)
2 место Моргун Ярослав ( Снейкс)
 
56 кг
1 место Дядюшко Эльдар (Стара, Ахтырка)
2 место Вольман Герман (Центурион)
3 место Тарасьев Давид (Дерби)
 
14-15 лет 
52 кг 
1 место Шаманов Семен (Снейкс)
2 место Капустин Никита (Снейкс)
3 место Кушнир Даниил (Скиф)
 
60 кг 
1 место Кудинов Алексей (ТопТим)
2 место Гуйда Матаир (Взлет)
3 место Макаренко Даниил (Снейкс)
 
65 кг 
1 место Номеровский Андрей ( Дерби)
2 место Зубовский Андрей ( Центурион)
3 место Каримоглу Тофик (ТопТим)
 
80 кг
1 место Кучук Марк ( ТопТим)
2 место Байрамов Марк (Взлет)
 
16-17лет
57 кг
1 Муслем Мухамед, ТопТим
2 Эльнур Мамедов, Алабай
3 Гурьев Максим, Скиф
 
61,2 кг 
1 Ахмедов Рамин, ТопТим 
2 Минайлов Олег, Йод
3 Кофанов Богдан, Взлет
 
65,8 кг
1 Гришин Владислав, Дерби
2 Савченко Влас, Йод
3 Дамирчиев Фарид, ТопТим
 
70,3 кг
1 Сирота Александр, Центурион
2 Капнин Матвей, Взлет
3 Аксенов Вячеслав, ТФТ
 
77,1 кг
1 Дроздов Валерий, Старк,Ахтырка
2 Киларев Александр, Центурион
3 Мирошниченко Максим, Взлет
 
93 кг
1 Коростошенко Никита, Старк,Ахтырка
2 Пилипчук Артем, Дерби
 
18+
57 кг
1 Деркач Сергей, Кимура
2 Мересян Юрий, ТопТим
3 Чакобок Ярослав, Арена
 
61,2 кг
1 Табанский Денис, ТопТим
2 Плотников Илья, ТопТим
3 Базалей Даниил, ТопТим
 
65,8 кг
1 Позыныч Константин, Авангард
2 Шукюров Эльмир, ТопТим
3 Ахмундов Сайтам, ТопТим
 
70,3 кг
1 Бастричев Олег, ТопТим
2 Андреев Олег, Хантерс
3 Гулмадов А оно, ТопТим 
 
77,1 кг
1 Помещиков  Владимир, ФайтерсВей
2 Коломиец Кирилл, СВС
3 Ижаковский Валентин, ХНУПС
 
84 кг
1 Сапаленко Олег, Йод
2 Гамилов Хамил, ТопТим 
3 Артюх Арсений, ТопТим
 
Фото після вручення нагород
 

________________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr