Події та Змагання

Чемпіонат Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

Чемпіонат Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА. Положення Чемпіонату - <<ЗАВАНТАЖИТИ (.doc)>>

 

Чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА 

 

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

 

Чемпіонат Одеси зі змішаних єдиноборств ММА 

 

ВІДБУЛИСЬ:

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

Чемпіонат Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

Чемпіонат Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА. Положення Чемпіонату - <<ЗАВАНТАЖИТИ (.doc)>>

 

Чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА 

 

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

 

Чемпіонат Одеси зі змішаних єдиноборств ММА 

 

ВІДБУЛИСЬ:

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Результати Чемпіонату Одеської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019

27 січня 2019 року у місті Одесі пройшов відкритий Чемпіонат Одеської області зі змішених єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та допослих. Силу і вміння в використанні своїх знань у поєдинках продемонстрували близько 130 спортсменів у різних вагових категоріях. Зовсім скоро, перші номери відстоюватимуть честь Одеської області на змаганнях національного рівня.

 

Рефері:

Чабан Костянтин,

Рибалко Валерій,

Маловіченко Олександр,

Філімонов Сергій,

Кобченко Дмитро,

Яковлєв Валерій

 

 

 

10-11 років

- 30 кг:

1 місце - Чубенко Миколай (ММА Ізмаїл тр. Журавльов М.)

2 місце - Григорєв Владислав (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)

3 місце - Завадський Іван (ДО тр. Яковлєв В.)

3 місце - Кириченко Дмитро (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

 

- 33 кг:

1 місце - Бринош Артур (ДЮСШ # 16 тр. Пилипяк Д.)

2 місце - Морозов Олександр (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)

3 місце - Менейлюк Віктор (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

3 місце - Ажаман Ігор (ДО тр. Яковлєв В.)

 

- 36 кг дівчата:

1 місце - Чубата Катерина (Судоремонтник тр. Бур’ян О.)

2 місце - Карауш Любов (Характерник тр. Хмілевський К.)

 

- 39 кг дівчата:

1 місце - Марченко Катерина (ДО тр. Яковлєв Ю.)

2 місце - Косик Олександра (ММА Ізмаїл тр. Журавльов М.)

 

- 42 кг:

1 місце - Корженко Данило (Характерник тр. Хмілевський К.)

2 місце - Черкаський Олександр (Окамі тр. Соломанчук А.)

3 місце - Молотковський Ігор (Бушинкан тр. Пігнастий В.)

3 місце - Дакі Олександр (Судоремонтник тр. Бур’ян О.)

 

52 + кг:

1 місце - Хоменко Олександр (ДЮСШ # 16 тр. Пилипяк Д.)

2 місце - Ніколаєв Іван (ММА Ізмаїл тр. Жуварльов М.)

3 місце - Левицький Максим  (Судоремонтник тр. Бур’ян О.)

 

12-13 років

- 33 кг:

1 місце - Жданов Андрій (ДЮСШ # 16 тр. Пилипяк Д.)

2 місце - Велков Олексій (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

 

- 39 кг:

1 місце - Желясков Данило (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)

2 місце - Канджа Данило (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

3 місце - Бессараб Дмитро (ДЮСШ # 16 тр. Пилипяк Д.)

3 місце - Тітов Назар (Флексор тр. Галеєв С.)

 

- 42 кг:

1 місце - Негру Кирило (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

2 місце - Желясков Данило (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)

3 місце - Егоров Костянтин (Окамі тр. Соломанчук А.)

3 місце - Гостинський Віталій (Еліта тр. Рибалко В.)

 

- 45 кг:

1 місце - Рекал Олександр (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)

2 місце - Шевчук Данило (Еліта тр. Рибалко В.)

3 місце - Савранський Артем (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

 

- 48 кг:

1 місце - Косменюк Андрій (ДЮСШ # 16 тр. Пилипяк Д.)

2 місце - Продан Олег (ООФЗЄ ММА тр. Філімонов С.)

3 місце - Голуб Костянтин (Окамі тр. Соломанчук А.)

3 місце - Стоянов Микита (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

 

- 50 кг дівчата:

1 місце - Бондаренко Анна (Фанат тр. Фомічев О.)

2 місце - Маркова Діана (Судоремонтник тр. Бур’ян О.)

 

- 52 кг:

1 місце - Борисов Данило (Фанат тр. Фомічев О.)

2 місце - Воронов Максим (Характерник тр. Хмілевський К.)

 

- 56 кг:

1 місце - Чайковський Роман (Мангуст-Овідіополь тр. Фіряєв О.)

2 місце - Соколов Олександр (Фанат тр. Фомічев О.)

 

60 + кг:

1 місце - Вербовий Вадим (Мангуст-Овідіополь тр. Фіряєв О.)

2 місце - Людин Ярослав (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

3 місце - Чумак Михайло (Мангуст-Овідіополь тр. Фіряєв О.)

3 місце - Саідов Владислав (Окамі тр. Соломанчук А.)

 

14-15 років

- 45 кг:

1 місце - Драгнев Денис (Мангуст-Овідіополь тр. Фіряєв О.)

2 місце - Фокшек Дмитро (Бушинкан тр. Пігнастий В.)

 

- 52 кг:

1 місце - Мельник Владислав (ДЮСШ # 16 тр. Пилипяк Д.)

2 місце - Бурлака Тимофій (Еліта тр. Рибалко В.)

3 місце - Магура Владислав (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)

3 місце - Банар Іван (Окамі тр. Соломанчук А.)

 

- 56 кг:

1 місце - Макогон Ігор (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)

2 місце - Амурі Олександр (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)

3 місце - Смакограй Сергій (Мангуст-Овідіополь тр. Фіряєв О.)

3 місце - Кузнецов Микита (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

 

- 60 кг:

1 місце - Геляте Станіслав (Панкратіон тр. Флоча Г.)

2 місце - Виноградов Андрій (Бушинкан тр. Пігнастий В.)

3 місце - Драганов Михайло (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)

3 місце - Мойсеєв Сергій (Окамі тр. Соломанчук А.)

- 65 кг:

1 місце - Добровольський Данило (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

2 місце - Тукало Миколай (Мангуст-Овідіополь тр. Фіряєв О.)

3 місце - Мигович Владислав (Кіт тр. Кітченко М.)

3 місце - Андрушка Петру (Панкратіон тр. Флоча Г.)

 

16-17 років

- 56 кг:

1 місце - Сенін Іван (Окамі тр. Соломанчук А.)

2 місце - Андрушка Павел (Панкратіон тр. Флоча Г.)

 

- 60 кг:

1 місце - Бризгун Василь (Кіт тр. Кітченко М.)

2 місце - Кравченко Віталій (Фанат тр. Фомічев О.)

3 місце - Ксенофонтов Тимур (ООФЗЄ ММА тр. Соломанов О.)

3 місце - Дозиденко Євген (Мангуст-Овідіополь тр. Фіряєв О.)

 

- 65 кг:

1 місце - Зімов Станіслав (Кіт тр. Кітченко М.)

2 місце - Вегера Давід (Кіт тр. Кітченко М.)

3 місце - Синько Олександр (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)

3 місце - Буряк Андрій (Мангуст-Овідіополь тр. Фіряєв О.)

 

65 + кг дівчата:

1 місце - Карасьова Олександра (Судоремонтник тр. Бур’ян О.)

2 місце - Майбородіна Ольга (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)

- 70 кг:

1 місце - Мірзалієв Ельшад (ООФЗЄ ММА тр. Соломанов О.)

2 місце - Албу Григорій (Панкратіон тр. Флоча Г.)

 

- 80 кг:

1 місце - Ібрагімов Біляль (ООФЗЄ ММА тр. Соломанов О.)

2 місце - Руденко Роман (Клуб ЗЄ # 1 тр. Стоянов С.)

3 місце - Бондарь Станіслав (ООФЗЄ ММА тр. Соломанов О.)

 

80 + кг:

1 місце - Остапець Денис (Бушинкан тр. Співаченко Ю.)

2 місце - Дімов Максим (ММА Ізмаїл тр. Журавльов М.)

3 місце - Гуменний Олег (ООФЗЄ ММА тр. Філімонов С.)

 

18 + років

- 56 кг:

1 місце - Осадченко Андрій (Мангуст-Овідіополь тр. Фіряєв О.)

2 місце - Балакічієв Гусейн (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)

3 місце - Філіп Андрій (Самсон тр. Чебан В.)

 

- 65,8 кг:

1 місце - Міносян Карлен (ООФЗЄ ММА тр. Соломанов О.)

2 місце - Мирза Василь (Панкратион тр. Флоча Г.)

3 місце - Наздравецький Станіслав (Клуб ЗЄ # 1 тр. Стоянов С.

 

- 70.3 кг:

1 місце - Плазінський Микола (ОООФЗЄ ММА тр. Соломанов О.)

2 місце - Гозіяк Григорій (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)

3 місце - Богдев Віталій (ММА Ізмаїл тр. Журавльов М.)

3 місце - Гержик Олександр (Клуб ЗЄ # 1 тр. Стоянов С.)

 

- 84 кг:

1 місце - Кобзар Артур (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)

2 місце - Шеремет Максим (Самсон тр. Чебан В.)

3 місце - Лебедєв Юрій (Клуб ЗЄ # 1 тр. Стоянов С.)

 

- 93 кг:

1 місце - Гусак Дмитро (Легіон тр. Косой Е.)

2 місце - Ткачук Денис (Самсон тр. Чебан В.)

3 місце - Коновалов Денис (ООФЗЄ ММА тр. Соломанов О.)

3 місце - Тирсине Октавян (Панкратмон тр. Даріє С.)

 

93 + кг:

1 місце - Федорук Сергій (Кіт тр. Кітченко М.)

2 місце - Латарія Зураб (Клуб ЗЄ # 1 тр. Стоянов С.)

 

Командні місця:

1 місце - ООФЗЄ ММА

2 місце - Бушинкан

3 місце - Мангуст-Овідіополь

 

Участь у змаганнях прийняли команди:

1“ООФЗЄ ММА” Воронін Ю., Молоденко Д., Філімонов С., Соломанов О.

2 "Окамі" Соломанчук А.

3 "Легіон” Косой Е.

4 "Еліта" Рибалка В.

5 "Спортбаза” Маловіченко О.

6 "Фанат” Фомічев О.

7 "Характерник” Хмілевський К.

8 "Флексор" Галєєв

9 "ДО" Яковлєв

10 "Судоремонтник” Бур’ян О.

11"Панчер” Ахвердієв А.

12 “Бушинкан” Співаченко Ю., Пігнастий В.

13. “Клуб ЗЄ # 1” Стоянов С.

14 “ Кіт” Кітченко М.

15 “Панкратіон” Флоча Г., Даріє С. Молдавія

16 “Самсон” Чебан В.

17 “ММА Ізмаїл” Журавльов М.

18 “ДЮСШ # 16” Пилипяк Д.

19 “Мангуст-Овідіополь” Фіряєв О.

 

Головний суддя змагань - Воронін Ю.О.

Секретар - Молоденко І.Д.

 

 

________________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr