Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед дорослих). 

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ НА MYNEXTMATCH.COM

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед дорослих). 

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ НА MYNEXTMATCH.COM

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Результати Чемпіонату Івано-Франківської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019

9-10 лютого в Івано-Франківську на базі СК «Альянс» пройшов Чемпіонат Івано-Франківської області зі змішаних єдиноборств ММА, що став відбірковим етапом спортсменів до Чемпіонатів України з ММА в 2019році. В змаганнях прийняли участь 83 спортсменів з 8 спортклубів івано-франківської області:

БК «Альянс» (м.Івано-Франківськ)

СК «Gbroteam» (м.Коломия)

СК «Легіон» (м.Івано-Франківськ)

СК «Горілаз» (м.Івано-Франківськ)

СК «Торнадо» (м.Долина)

СК «Рудь Бой» (м.Івано-Франківськ)

Команда «Зендокай Карате» (м.Івано-Франківськ)

СК «Файт Тім Яремче» (смт.Яремче)

ПОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ:

ВІКОВА ГРУПА молодші діти (10-11років):

-27кг

1 місце – Яцків Назар (торнадо)

2 місце – Ляхович Євген (Торнадо)

-39кг

1 місце – Кучак Володимир (Файт Тім Яремче)

2 місце – Мазур Ярослав (Зендокай Карате)

ВІКОВА ГРУПА старші діти (12-13років):

-36кг

1 місце – Мельник Максим (Зендокай Карате)

2 місце – Кобзей Олександр (Зендокай Карате)

3 місце – Троян Андрій (Альянс)

3 місце – Слободян Олександр (Зендокай Карате)

-42кг

1 місце – Марій Станіслав (Зендокай Карате)

2 місце – Григорчук Володимир (Gbroteam)

3 місце – Якуб'як Максим (Файт Тім Яремче)

1 місце – Мариняк Іван (Gbroteam)

2 місце – Жирак Олег (Легіон)

-45кг

1 місце – Маліцький Владислав (Горілаз)

2 місце – Кучак Петро (Файт Тім Яремче)

-56кг

1 місце – Войтків Андрій (Альянс)

2 місце – Лобойко Василь (Торнадо)

-60кг

1 місце – Томин Володимир (Gbroteam)

2 місце – Семків Іван (Торнадо)

3 місце – Вовк Руслан (Альянс)

3 місце – Петращук Павло (Файт Тім Яремче)

ВІКОВА ГРУПА: юнаки (14-15років):

-42кг

1 місце – Тарасевич Назар (Альянс)

2 місце – Кривюк Олександр (Gbroteam)

3 місце – Ільніцький Юрій (Легіон)

-48кг

1 місце – Паньків Дмитро (Торнадо)

2 місце – Тарасевич Назар (Альянс)

-52кг

1 місце –  Василишин Юрій (Горілаз)

2 місце – Пилип'юк Олег (Gboteam)

3 місце – Максимчук Олег (Легіон)

3 місце – Баала Владислав (Легіон)

-56кг

1 місце – Яцко Владислав (Gbroteam)

2 місце – Бессонов Станіслав (Зендокай Карате)

3 місце – Перегінець Андрій (Альянс)

3 місце – Гойсан Михайло (Альянс)

-60кг

1 місце – Рудик Андрій (Альянс)

2 місце – Гречанюк Богдан (Горілаз)

-65кг

1 місце – Круцик Назар (Легіон)

2 місце – Варинський Арсен (Альянс)

3 місце – Смага Владислав (Альянс)

3 місце – Гайдейчук Богдан (Gbroteam)

+65кг

1 місце – Томин Владислав (Альянс)

2 місце – Гнатюк Артур (Gbroteam)

ВІКОВА ГРУПА: юніори (16-17років):

-52кг

1 місце – Когутяк Руслан (Альянс)

2 місце – Катрич Василь (Горілаз)

3 місце – Симчич Віталій (Gbroteam)

-56кг

1 місце – Дмитренко Антон (Gbroteam)

2 місце – Блонський Мар’ян (Файт Тім Яремче)

3 місце – Бігун Сергій (Альянс)

3 місце – Ленів Богдан (Горілаз)

-60кг

1 місце – Пітель Богдан (Легіон)

2 місце – Крижанівський Андрій (Альянс)

3 місце – Шпільчак Євген (Рудь Бой)

3 місце –Сабан Микол (Торнадо)

-65кг

1 місце – Андрейчук Руслан (Альянс)

2 місце – Чорній Юрій (РудьБой)

3 місце – Ружило Ярослав (Горілаз)

3 місце – Белегай Ігор (Горілаз)

-70кг

1 місце – Захарчук Лук’ян (Gbroteam)

2 місце – Гаргат Ярослав (Зендокай Карате)

3 місце – Домарецький Максим (Горілаз)

-75кг

1 місце – Мосійчук Владислав (Gboteam)

2 місце – Мазурак Володимир (Gbroteam)

3 місце – Василишин Владислав (Альянс)

ВІКОВА ГРУПА: дорослі (18+років):

-61кг

1 місце – Сливоцький Ігор (Альянс)

2 місце – Юркевич Ростислав (Альянс)

-77кг

1 місце – Іванюк Олег (Легіон)

2 місце – Бейко Тарас (Альянс)

3 місце – Борисів Максим (Gbroteam)

3 місце –

-70кг

1 місце – Стіжак Юрій (Легіон)

2 місце – Клим Остап (Gbroteam)

-84кг

1 місце – Радченко Віталій (Файт Тім Яремче)

2 місце – Петрук Василь (Gbroteam)

3 місце – Гладиш Роберт (Gbroteam)

-93кг

1 місце – Джус Владислав (Альянс)

2 місце – Остап’юк Іван (Gbroteam)

 

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК:

1 місце – БК «АЛЬЯНС» 162 бали

2 місце – СК «Gbroteam» 146 балів

3 місце – СК «Легіон» 80 балів

ФОТОЗВІТ Чемпіонату Івано-Франківської області з ММА 2019

__________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr