Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед дорослих). 

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ НА MYNEXTMATCH.COM

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед дорослих). 

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ НА MYNEXTMATCH.COM

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Результати Чемпіонату Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019

"Чемпіонат Львівської області пройшов доволі швидко і організовано за рахунок злагодженої роботи суддівської бригади. Нова система оцінювання вкотре довела свою ефективність". - прокоментував проходження Чемпіонату Олег Грицюк (керівник Львівського обласного осередку Національної Федерації ММА України).

15-16 лютого у Львові відбувся Чемпіонат Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА. Це був відбір до Чемпіонатів України з ММА в 2019 році.


Результати змагань:

Вікова група 10-11років.
-39кг
1 місце – Харченко Максим (Legion)
2 місце – Шевченко Микола (MMA Center)

Вікова група 14-15 років.
-42кг
1 місце – Коник Руслан (MMA Center)
2 місце – Михайлишин Ростислав (Legion)

-48кг
1 місце – Стрібков Максим (MMA Center)
2 місце – Стеца Микола (Legion)

-52кг
1 місце – Таранець Максим (MMA Center)
2 місце – Данчевський Гліб (Grappling Lviv)
3 місце – Маковоз Назар (Цитадель)

-56кг
1 місце – Тихонький Олег (MMA Center)
2 місце – Гулик Назарій (MMA Center)
3 місце – Штукін Антон (MMA Center)
3 місце – Халус Юрій (Legion)

-60кг
1 місце – Кліщун Роман (Горянин)
2 місце – Семенюк Максим (Ахілес)

-65кг
1 місце – Меленевич Роман (Горянин)
2 місце – Смук Артур (MMA Center)
3 місце – Панейко Руслан (MMA Center)
3 місце – Косін Владислав (Ахілес)

+65кг
1 місце – Круглик Ілля (MMA Center)
2 місце – Дудок Денис (Legion)
3 місце – Стефанів Лука (Горянин)

Вікова група 16-17 років.
-56кг
1 місце – Флячок Андрій (MMA Center)
2 місце – Сютик Дмитро (Legion)
3 місце – Войцехівський Сергій (MMA Center)

-60кг
1 місце – Макар Назарій (MMA Center)
2 місце – Муха Роман (MMA Center)

-65кг
1 місце – Стецій Максим (Ахілес)
2 місце – Петрик Василь (Ахілес)

-70кг
1 місце – Хомко Юрій (Legion)
2 місце – Кузів Роман (Горянин)
3 місце – Хорт Андрій (MMA Center)

+85кг
1 місце – Поліщук Влад (ЛДУФК)
2 місце – Чорній Назар (Ахілес)

Вікова група 18+.

-57кг
1 місце – Личак Святолсав (Цитадель)
2 місце – Береза Назар (ЛДУФК)

-61,2кг
1 місце – Телібаєв Руслан (MMA Center)
2 місце - Процик Богдан (Grappling Lviv)

-65,8кг
1 місце – Кузняк Микола (MMA Center)
2 місце – Герега Олег (Grappling Lviv)

-70,3кг
1 місце – Арутюнян Владислав (MMA Center)
2 місце – Гузей Віталій (Grappling Lviv)
3 місце – Мельник Роман
3 місце – Хтей Маркіян (Legion)

-77,1кг
1 місце – Питель Олександр (Ахілес)
2 місце – Третяк Юрій (Grappling Lviv)
3 місце – Разгон Андрій (ЛДУФК)
3 місце – Мельник Станіслав (Grappling Lviv)

 

Загальнокомандні місця:

1. MMA Center Lviv

2. Legion 

3. Горянин

3. Grappling Lviv

__________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr