Результати Чемпіонату Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019

16-17 лютого в м. Рівне пройшов Чемпіонат Рівненської області зі змішаних єдиноборств ММА серед юнаків, юніорів та молоді. В змаганнях прийняли участь понад 80 учасників з 9 клубів області:

 

СК "СКІФ" Рівне та СК "СКІФ" Гоща; СК "Легіон" Рівне; СК " Слов'янин";  СК "Удар" Рівне ; СК "Патріот" м. Березне; СК "Берсерк" м. Сарни; СК " Гладіатор" м. Дубно; ДЮСШ м. Корець;

В підсумку змагань:

1-ше командне місце отримав СК "СКІФ" ( тренер Романович Б) ;

2 місце - СК "Удар"( тренер Головайчук Т.) ;

3 місце - СК" Слов'янин" (тренер Сівіцкий П; Базовий М)

За результатами буде сформовано збірну області на чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді який відбудеться з 22 по 24 лютого в м. Ірпінь.

"Змагання пройшли в дружній, спокійній атмосфері, з видовищними та напруженими поєдинками, за що велика вдячність тренерам та керівникам клубів. Завдяки злагодженій та професійній роботі суддів і секретаріату, все пройшло без травм та суперечок. Приємно тішить той факт, що змішані єдиноборства ММА на рівненщині розвивається та набирає високої популярності серед різних верств населення. Змагання проходили під патронатом управління молоді та спорту Рівненської ода, та за підтримки ПП Національний корпус". - прокоментував Богдан Романович (керівник Рівненського обласного осередку Національної Федераціїї ММА України)

ФОТОЗВІТ Чемпіонату Рівненської області з ММА 2019

__________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr