Результати Чемпіонату Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА 2019

На минулих вихідних, 16 лютого у місті Знам'янка пройшов чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений до дня народження видатного спортсмена області, вихованця клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER" - Владислава Ільїна.

 

Чемпіонат зібрав спортсменів віком від 10 до 15 років з міст: Олександрія, Кропивницький, Новомиргород, Олександрівка та звісно Знам'янка. Всі поєдинки проходили в октагоні, як цього вимагають міжнародні правила проведення змагань зі змішаних єдиноборств ММА.

Для зручності спортсменів поруч з октагоном було розташоване татамі, де учасники могли добре розігрітися перед поєдинками.

Почесними гостями на Чемпіонаті були: виконавчий директор федерації змішаних єдиноборств ММА України - Антон Бланк, та перший в Україні чемпіон Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF - Павло Сенченко. Антон Бланк вручив почесну подяку "За вагомий внесок у розвиток змішаних єдиноборств ММА на території Кіровоградської області" - президенту Кіровоградського обласного відокремленого підрозділу федерації змішаних єдиноборств ММА України - Ігорю Матвєєву, завдяки фінансовій підтримці якого відбулося це свято спорту.

Приз за волю до перемоги з рук чемпіона Європи отримав вихованець Олескандрівського осередку Максим Решетняк. Головним трофеєм змагань, "Кубок Влада Ільїна", був нагороджений кращий боєць змагань вихованець Знам'янського клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER" - Микола Царуш.

Змагання пройшли на високому рівні, завдяки професіоналізму суддівської бригади під керівництвом головного судді обласного осередку В'ячеслава Шульги.

"Дякуєм за всебічну допомогу в підготовці чемпіонату керівнику Олександрійського осередку - Костянтину Ліщенко та в його особі всьому клубу "SPORTMAX". Дякую батькам нашіх вихованців та самим учням за командну роботу. Разом ми сила!" - головний тренер клубу “PIT-FIGHTER” Олексій Слуцький

Змішані єдиноборства ММА - спорт сильних духом і тілом! 

Репортаж з Чемпіонату Кіровоградської області з ММА

 

__________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr