В Івано-Франківську пройшов Відкритий Кубок міста зі змішаних єдиноборств ММА 2019

11 травня 2019 р. в спорт комплексі «Олімп» пройшов відкритий Кубок м. Івано-Франківська зі змішаних єдиноборств ММА (IMMAF / WMMAA). Організатор – Івано-Франківська обласна федерація змішаних єдиноборств ММА.

В змаганнях прийняли участь 127 спортсменів з 14 клубів міста та області, а також гості з Ужгорода, Львова та Тернополя.

На офіційне відкриття змагань завітав начальник відділу спорту Денис Рудницький, який привітав всіх учасників змагань, а також вручив посвідчення КМСУ зі змішаних єдиноборств ММА спортсменам, які нещодавно виконали цей розряд та суддівські ліцензії новоспеченим суддям.

У загальнокомандному підсумку, чемпіонами відкритого Кубку м. Івано-Франківська зі змішаних єдиноборств ММА стала команда БК «Альянс», друге місце посіла команда «ДжіБроТім», а третіми стали гості з Закарпаття.

«Дуже приємно було бачити на наших змаганнях таку велику кількість учасників, адже на наших місцевих змаганнях така цифра вперше. Хочеться подякувати командам Львова, Ужгорода та Тернополя, що долучились до нашого заходу. Також окрема подяка клубам нашого міста та області, нас стає все більше, рівень спортсменів росте, що говорить про беззаперечний розвиток нашого обласного осередку». Андріян Петрущак (керівник Івано-Франківського осередку Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА)