Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Олександр Журавель: «Будемо прикладати максимум зусиль у вихованні сильних спортсменів, достойних суперників, хороших і порядних громадян нашої країни»

Про розвиток змішаних єдиноборств ММА, популяризацію його серед молоді, навчання суддів та тренерів, виховання спортсменів розповідає керівник представництва Федерації у Дніпропетровській області Олександр Журавель.

Олександре, розкажіть, як відбувається становлення змішаних єдиноборств ММА у Дніпропетровській області?

На даний час, на базі Дніпропетровського представництва Федерації ми проводимо підготовку тренерів та інструкторів, які формують і ведуть секції на території нашого міста. Таким чином, хочемо залучити більшу кількість спортсменів, які виступатимуть у даному виді спорту. Залучаємо до співпраці тренерів з багаторічним спортивним досвідом з таких видів єдиноборств: самбо, дзю-до, рукопашного бою та ін. Тренери та судді удосконалюють свої вміння та навики, відвідуючи навчальні семінари та продовжуючи тренування.

У цьому році в Дніпропетровській області проведено немало масштабних турнірів. Хто допомагає в їх організації?

За цей рік в нашій області організовано та проведено чемпіонат області з ММА, турніри, присвячені Дню Перемоги та Дню міста Дніпропетровська, Відкритий турнір з ММА, майстер-класи з ММА та джиу-джитсу, цільовий семінар з ударної техніки, обласний семінар з головним тренером Федерації В. Муратовим. Реалії такі, що спорт в нашій країні не має достатнього державного фінансування. Основна загрузка лягає на плечі Федерації та обласного представництва. На щастя, є ряд спортивних та громадських організацій, з якими ми співпрацюємо. Наприклад, колеги зі стрілецько-спортивного клубу «Дніпро» та охоронна фірма «Сварог». Значну підтримку в методичних питаннях, а також вирішенні організаційних моментів, отримуємо від колег з обласної організації «Динамо».

За яких умов Ви стали керівником осередку Федерації змішаних єдиноборств ММА України у даній області?

Я не відношу себе до керівної ланки. Своє завдання бачу в розвитку і популяризації змішаних єдиноборств ММА як виду спорту в нашому регіоні, залученню до занять спортом молоді, бажанні показати альтернативу вулиці, шкідливим звичкам. Я довгий час займався самбо, дзю-до і рукопашним боєм, багато виступав на змаганнях. Коли вперше побачив поєдинки за правилами змішаних єдиноборств ММА, дуже зацікавився ними. До того ж поряд були колеги з таким ж вподобаннями. На момент створення та становлення Федерації в нас вже була хороша команда, до складу якої входили спортсмени, тренери, методисти. Нам потрібна була підтримка, а Федерації – сильне представництво у нашій області. Таким чином все і відбувалося. За підтримки та зусиль керівництва Федерації ми стали активно вивчати методику та правила зі змішаних єдиноборств ММА. Значну допомогу у вигляді порад, семінарів, рекомендацій отримали від Головного тренера збірної України Вахабжана Муратова.

 

Скільки секцій, на даний час, функціонують у Дніпропетровській області?

На сьогодні, функціонують 4 групи. Також проводимо спільні тренування і збори зі спортсменами інших стилів. В цьому році відкрито дві нові секції, до яких проводиться набір, де зроблено ремонт та підготовлено тренувальну базу.

Які найближчі плани, направлені на розвиток змішаних єдиноборств ММА у вашому регіоні?

Головна наша ціль – проведення обласних чемпіонатів та Кубків, збереження і розвиток потенціалу, який маємо на сьогодні. Будемо прикладати максимум зусиль у вихованні сильних спортсменів, достойних суперників. Наша мета – формувати, в першу чергу, хороших і порядних громадян нашої країни, які показуватимуть не тільки високі спортивні результати і видовищні яскраві поєдинки, але й будуть прикладом достойних і всебічно розвинених особистостей. Також значну увагу приділятимемо організації навчальних семінарів для інструкторів і тренерів нашої Федерації, вивчати досвід і напрацювання інших стилів. Шукатимемо найбільш оптимальні шляхи для формування методик тренувань.