Події та Змагання

Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА м. Харків 13-15 грудня

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука 22-24.11.19

 

 

 
 
 

Події та Змагання

Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА м. Харків 13-15 грудня

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука 22-24.11.19

 

 

 
 
 

Олександр Журавель: «Будемо прикладати максимум зусиль у вихованні сильних спортсменів, достойних суперників, хороших і порядних громадян нашої країни»

Про розвиток змішаних єдиноборств ММА, популяризацію його серед молоді, навчання суддів та тренерів, виховання спортсменів розповідає керівник представництва Федерації у Дніпропетровській області Олександр Журавель.

Олександре, розкажіть, як відбувається становлення змішаних єдиноборств ММА у Дніпропетровській області?

На даний час, на базі Дніпропетровського представництва Федерації ми проводимо підготовку тренерів та інструкторів, які формують і ведуть секції на території нашого міста. Таким чином, хочемо залучити більшу кількість спортсменів, які виступатимуть у даному виді спорту. Залучаємо до співпраці тренерів з багаторічним спортивним досвідом з таких видів єдиноборств: самбо, дзю-до, рукопашного бою та ін. Тренери та судді удосконалюють свої вміння та навики, відвідуючи навчальні семінари та продовжуючи тренування.

У цьому році в Дніпропетровській області проведено немало масштабних турнірів. Хто допомагає в їх організації?

За цей рік в нашій області організовано та проведено чемпіонат області з ММА, турніри, присвячені Дню Перемоги та Дню міста Дніпропетровська, Відкритий турнір з ММА, майстер-класи з ММА та джиу-джитсу, цільовий семінар з ударної техніки, обласний семінар з головним тренером Федерації В. Муратовим. Реалії такі, що спорт в нашій країні не має достатнього державного фінансування. Основна загрузка лягає на плечі Федерації та обласного представництва. На щастя, є ряд спортивних та громадських організацій, з якими ми співпрацюємо. Наприклад, колеги зі стрілецько-спортивного клубу «Дніпро» та охоронна фірма «Сварог». Значну підтримку в методичних питаннях, а також вирішенні організаційних моментів, отримуємо від колег з обласної організації «Динамо».

За яких умов Ви стали керівником осередку Федерації змішаних єдиноборств ММА України у даній області?

Я не відношу себе до керівної ланки. Своє завдання бачу в розвитку і популяризації змішаних єдиноборств ММА як виду спорту в нашому регіоні, залученню до занять спортом молоді, бажанні показати альтернативу вулиці, шкідливим звичкам. Я довгий час займався самбо, дзю-до і рукопашним боєм, багато виступав на змаганнях. Коли вперше побачив поєдинки за правилами змішаних єдиноборств ММА, дуже зацікавився ними. До того ж поряд були колеги з таким ж вподобаннями. На момент створення та становлення Федерації в нас вже була хороша команда, до складу якої входили спортсмени, тренери, методисти. Нам потрібна була підтримка, а Федерації – сильне представництво у нашій області. Таким чином все і відбувалося. За підтримки та зусиль керівництва Федерації ми стали активно вивчати методику та правила зі змішаних єдиноборств ММА. Значну допомогу у вигляді порад, семінарів, рекомендацій отримали від Головного тренера збірної України Вахабжана Муратова.

 

Скільки секцій, на даний час, функціонують у Дніпропетровській області?

На сьогодні, функціонують 4 групи. Також проводимо спільні тренування і збори зі спортсменами інших стилів. В цьому році відкрито дві нові секції, до яких проводиться набір, де зроблено ремонт та підготовлено тренувальну базу.

Які найближчі плани, направлені на розвиток змішаних єдиноборств ММА у вашому регіоні?

Головна наша ціль – проведення обласних чемпіонатів та Кубків, збереження і розвиток потенціалу, який маємо на сьогодні. Будемо прикладати максимум зусиль у вихованні сильних спортсменів, достойних суперників. Наша мета – формувати, в першу чергу, хороших і порядних громадян нашої країни, які показуватимуть не тільки високі спортивні результати і видовищні яскраві поєдинки, але й будуть прикладом достойних і всебічно розвинених особистостей. Також значну увагу приділятимемо організації навчальних семінарів для інструкторів і тренерів нашої Федерації, вивчати досвід і напрацювання інших стилів. Шукатимемо найбільш оптимальні шляхи для формування методик тренувань.