Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА
м. Бар (Вінницька обл.)
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)

МАЙБУТНІ:
25-27 травня 2018 р.
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді
м. Житомир
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА
м. Бар (Вінницька обл.)
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
 
 
 

Результати чемпіонату м. Новомосковськ зі змішаних єдиноборств ММА

25 липня відбувся чемпіонат м. Новомосковськ (Дніпропетровська обл.) зі змішаних єдиноборств ММА. В змаганнях прийняли участь близько 60 спортсменів. До вашої уваги результати змагань.

11-12 р.

до 39 кг
1. Тутомиров Дмитро (Кривий Ріг)
2. Рабий Микита (Кривий Ріг)
3. Лукьянов Єгор (Кривий Ріг)

12-13 р.

до 52 кг
1. Ключников Євген (Кривий Ріг)
2. Стрючок Данило (Кривий Ріг)
3. Дончук Михайло (Кривий Ріг)
3. Тарасюк Сергій ("Легіон", Дніпропетровськ)

12-13 р.

до 56 кг
1. Гичко Марія (Кривий Ріг)
2. Шакула Єлизавета (Кривий Ріг)
 

14-15 р.

до 65 кг
1. Пєнкін Валентин (Новомосковськ)
2. Федюк Микита ("Патріот", Дніпропетровськ)

14-15 р.

понад 65 кг
1. Поздняков Владислав (Павлоград)
2. Лазарєв Микита ("Булава", Дніпропетровськ)
3. Лешенко Захар (Новомосковськ)

16-17 р.

до 52 кг
1. Пікуш Ігор (Кривий Ріг)
2. Волобуєв Владислав (Кривий Ріг)
3. Стражко Олег ("Ярость", Дніпропетровськ)

 

Дорослі

до 60 кг
1. Сірий Вадим ("Леон", Дніпропетровськ)
2. Сидоров В'ячеслав ("Патріот", Дніпропетровськ)
3. Камілджанов Юсуф ("Патріот", Дніпропетровськ)
3. Кушнір Роман (Новомосковськ)

до 65,8 кг
1. Водяницький Владислав (Новомосковськ)
2. Овчаренко Єгор ("Ярость", Дніпропетровськ)
3. Кравченко Михайло ("Патріот", Дніпропетровськ)
3. Бодня Владислав ("Динамо", Дніпропетровськ)

до 70,3 кг
1. Лобанов Олександр ("Патріот", Дніпропетровськ)
2. Ярошенко Сергій (Павлоград)
3. Сергєєв Олексій (Новомосковськ)

до 77,1 кг
1. Буряченко Салтан (Новомосковськ)
2. Кравченко Владислав (Новомосковськ)
3. Шевцов Олександр (Новомосковськ)
3. Печерний Петер (Новомосковськ)

понад 93 кг
1. Михайлов Артем (Павлоград)
2. Калагін Дмитро (Павлоград)