Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)

МАЙБУТНІ:
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпро серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)

МАЙБУТНІ:
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ
 
 
 

Результати турніру зі змішаних єдиноборств в Дніпропетровську

25 вересня в Дніпропетровському міському цирку пройшов турнір зі змішаних єдиноборств ММА. В ньому прийняли участь більше 150 спортсменів-любителів з кращих клубів області. Також в вечірній програмі пройшли 7 професійних поєдинків: збірна Дніпропетровська проти збірної Вінниці. В видовищних і дараматичних протистояннях з рахунком 6-1 перемогу виборола збірна Дніпропетровської області.

Результати змагань:

Молодші діти (10-11 років)

до 30 кг
1. Соколенко Артем
2. Кодинец Владислав
3. Дорофеев Александр

до 36 кг
1. Сергеев Андрій
2. Приведенний
3. Хижняков Артем

до 39 кг
1. Гринюта Микита
2. Рябий Микита
3. Волошин Сергій

до 42 кг
1. Доведенко
2. Мокрий
3. Мамченко

до 48 кг
1. Наривський Яромир
2. Лук'янов Єгор
3. Марданов Андрій

+50 кг
1. Фоломин Михайло
2. Богданов  В'ячеслав

Старші діти (12-13 років)

до 33 кг
1. Андрийчук Антон
2. Положай Кирило
3. Тутоміров 

до 39 кг
1. Андрийчук Антон
2. Минасян Лев
3. Тутоміров Дмитро

до 45 кг
1. Харенко Володимир
2. Срібний В'ячеслав
3. Пасько Владислав

до 48 кг
1. Гусейнов Мурад
2. Филатенко Микита

до 52 кг
1. Дончук Михайло
2. Тарасюк Сергій

до 60 кг
1. Ключніков Євген
2. Лещенко Захар

Юнаки (14-15 років)

до 48 кг
1. Смирнов Сергій
2. Волобуев Владислав 
3. Шипилов Богдан

до 56 кг
1. Толмачев Іван 
2. Топольский Вадим
3. Романько Кирило

до 60 кг
1. Первак Влад
2. Васильковский Едуард
3. Пенкин Валентин

+65 кг
1. Сисо Володимир
2. Проценко Дмитро 
3. Недай-Вода Данило

Юніори (16-17 років)

до 52 кг
1. Стражко Олег
2. Любутин Антон 
3. Поторяка Сергій

до 65 кг
1. Якунин Валентин
2. Гомжин Микита
3. Толстокоров Дмитро

до 70 кг
1. Хигер  Борис
2. Шаптала Ренат
3. Шмиголь Ігор

до 75 кг
1. Дрючек Денис 
2. Борисенко Іван
3. Поздняк Максим

до 80 кг
1. Волков Виктор
2. Лещенко Евгений 
3. Лешкович Богдан

+80 кг
1. Іванов Владислав
2. Палай Віталій
3. Кубрин Сергій

Жінки

+80 кг

1. Біла Олена
2. Грушко Олена
3. Світлана Нікітіна

Чоловіки 18+ років

до 56 кг
1. Каримов Ян
2. Чередніченко Євген
3. Продіус Ростислав

до 61,2 кг
1. Поздняков Дмитро
2. Овчаренко Сергій 
3. Литвинюк Олександр

до 65,8 кг
1. Костирка Артем 
2. Водяницкий Влад
3. Полеванов Андрій

до 70,3 кг
1. Антонь Сергій
2. Светличний Євген
3. Ивохненко Олександр

до 77,1 кг
1. Дубицький Сергій
2. Пацкан Мирослав
3. Чоповий Ілья

до 84 кг
1. Вагнер Гаррі
2. Труфанов
3. Шевченко Ігор

до 93 кг
1. Русин Сергій
2. Джигирханов Байрал

Результати матчевої зустрічі команд Дніпропетровської та Вінницької областей
 

1. В 61,2 кг перемогу рішенням суддів отримав боєць з Винниці Бережняк Максим.
2. В 65,8 в 1-му раунді больовим прийомом переміг Куценко Богдан (Дніпропетровськ, клуб Леон).
3. В 70,3 в 3-му раунді технічним нокаутом переміг Григорчук Олександр (Дніпропетровськ, клуб Динамо).
4. У другому бою в категорії 70.3 кг у першому раунді задушливим прийомом переміг Лежнев Андрій (Дніпропетровськ).
5. В 77,1 кг у 1-й раунді технічним нокаутом переміг Астапов Сергій (Дніпропетровськ).
6. У 84 кг в 1-й раунді задушливим прийомом переміг Гезалов Ідріс (Дніпропетровськ, клуб Динамо).
7. + 93кг у 1-й раунді технічним нокаутом переміг Лук'янов Василь (Дніпропетровськ, клуб Асгард).