Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА
м. Бар (Вінницька обл.)
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)

МАЙБУТНІ:
25-27 травня 2018 р.
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді
м. Житомир
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА
м. Бар (Вінницька обл.)
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
 
 
 

Результати відкритого Кубку Вінницької області з ММА

13 грудня у м. Тульчин відбувся Відкритий Кубок Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА . Даний турнір був організований Вінницькою обласною федерацією ММА, спортивним Клубом "Гепард" та Професійною Лігою ММА України. В змаганнях взяло участь близько 140 спортсменів віком від 10 років та дорослі понад 18р. На турнір завітали команди з таких міст, як Хмельницький, Вінниця. Кіровоград, Умань, Христинівка, Рівне, Луцьк, Камянець-Подільський, Чечельник, Погребище, Вапнярка.

Протягом дня в спорт - комплексі " Колос" точились досить напружені та безкомпромісні поєдинки.

Кульмінацією турніра стали 8 аматорських та 4 професійні поєдинки.

Майже вщент переповнений зал глядачів надихав спортсменів на гарні та достойні бої. Головною окрасою всього дійства стали 4 професійні поєдинки, один з яких був Міжнародного рівня. Змагання показали, що рівень наших спортсменів досить високий.Це також відзначили представники оргкомітету та усі вболівальники, які прийшли підтримати фіналістів.

Результати змагань:

Діти 10-11 років

Вагова категорія 27 кг

  1. Маркевич Тарас (Рівне)
     
  2. Очеретний Ростислав (Тульчин)
     
  3. Романюк Роман (Погребище)

Вагова категорія 30 кг

  1. Дєдов Артем (Тульчин)
     
  2. Агібалов Олександр (Тульчин)

Вагова категорія 33 кг

  1. Бердиш Іван (Погребище)

  2. Ковінько Олександр (Тульчин)

Вагова категорія 36 кг

  1. Куропаткін Дмитро (Хмельницьк)
     
  2. Білан Станіслав (Вапнярка)
     
  3. Вітенчук Віктор (Рівне)

Вагова категорія 40 кг

  1. Тварковський Валентин (Вапнярка)
     
  2. Пастух Микола (Вапнярка)
     
  3. Рудий Артем (Тульчин)

Вагова категорія 45 кг

  1. Котельніков Ігор (Тульчин)
     
  2. Неверов Артем (Вінниця)
     
  3. Гавінський Ярослав (Луцьк)

Вікова група 12-13 років

Вагова категорія 33 кг

  1. Круковський Влад (Вапнярка)
     
  2. Полубицький Владислав (Луцьк)

Вагова категорія 36

  1. Федоринський Максим (Тульчин)
     
  2.  Постойко Ілья (Христинівка )
     
  3. Демчук Максим (Тульчин)

Вагова категорія 39 кг

  1. Чоботар Декнис (Тульчин)

  2. Тягненко Ярослав (Христинівка)

  3. Шерстюк Дмитро (Тульчин)

Вагова категорія 45 кг

  1. Романюк Володимир (Погребище)
     
  2. Кочелаба Олександр (Тульчин)
     
  3. Маноха Олександр (Хмельницький)

Вагова категорія 49кг

  1. Семко Святослав (Погребище)
     
  2. Деркач Андрій (Тульчин)
     
  3. Таєнчук віктор (Тульчин)

Вагова категорія 52 кг

  1. Коваленко Назар (Тульчин)

  2. Гусавський Андрій (Луцьк)

  3. Браницький Влад (Тульчин)

Вагова категорія 60 кг

  1. Борщ Єдуард (Кіровоград)

  2. Соловей Олександр (Христинівка)

  3. Іванішин Роман (Вапнярка)

14-15 років 48 кг

  1. Гевчук Микола (Вапнярка)
     
  2. Гейдум Марк (Чечельник)
     
  3. Бондаренко Павло (Луцьк)

Вагова категорія 52 кг

  1. Ковальчук Віктор (Хмельницький)
     
  2. Острижнюк Дмитро(Тульчин)
     
  3. Мельник Віктор (Умань)

Вагова категорія 56 кг

  1. Кизелько Богдан (Умань)
     
  2. Морозовський Дмитро (Луцьк)
     
  3. Мельник Віктор (Умань)

Вагова категорія 60 кг

  1. Журавський В. (Кіровоград)
     
  2. Рубан Віктор (Чечельник)
     
  3. Кругляк Олександр (Умань)

Вагова категорія 65 кг

  1. Маноха Дмитро (Хмельницький)

  2. Харченко Костя (Тульчин)

  3. Поцелуйко Володимир (Вапнярка)

Вагова категорія 65+ кг

  1. Слободяник Владислав (Тульчин)
     
  2. Савчук Сергій (Хмельницький)
     
  3. Воронін Дмитро (Кіровоград)
     

Вікова група 16-17 років

Вагова категорія 56 кг

  1. Дєдов Олександр (Тульчин)

  2. Недзельський Сергій (Кіровоград)

  3. Дмитришин Євген (Хмельницький)

Вагова категорія 60 кг

  1. Гнасько Павло (Тульчин)

  2. Коваль Владислав (Тульчин)

Вагова категорія 65кг

  1. Шмалюк Руслан (Умань)

  2. Соломка Руслан (Рівне)

  3. Москаленко Руслан(Рівне)

  4. Бриндуляк Микита (Тульчин)

Вагова категорія 70 кг

  1. Семенюк В. (Тульчин)

  2. ШкарупаС (Кам'янець)

  3. Попадюк І. (Вінниця)

Вагова категорія 80 кг

  1. Апальчинський В.(Красилів)
     
  2. Дорущук Ю. (Луцьк)
     
  3. Козачинський Л. (Кіровоград)

Дорослі 18+

Вагова категорія 60 кг

  1. Яновський Ю. (Христинівка)

  2. Мостовий І. (Кам'янець)

Вагова категорія 65кг

  1. Первак Р. (Умань)

  2. Юзепчук А.(Луцьк)

  3. Герасечмук В. (Вінниця)

  4. Хоміч А. (Кам'янець)

Вагова категорія 70 кг

  1. Кратківський М. (Кам'янець)
     
  2. Максаков В. (Кіровоград)
     
  3. Шпак О. (Кам'янець)
     
  4. Кошельніков (Вінниця)

Вагова категорія 77 кг

  1. Шумейко Д. (Хмельницьк)

  2. Рубан П. (Хмельницьк)

  3. Агларов А. (Кіроград)

  4. Горщечкін (Хмельницьк)

Вагова категорія 93кг

  1. Сидорчук М. (Кіровоград)

  2. Білоус (Умань)

  3. Новак Є. (Кіровоград)