Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
23-24 грудня 2017 р.
Відкритий Кубок Миколаївської області MMA NIKOLAEV CUP 2017 та клубний турнір серед новачків MMA CLUB FIGHTER - 12
м. Миколаїв
23 грудня 2017 р.
Кубок м. Одеса
м. Одеса
16 грудня 2017 р.
Перший Кубок серед вищих навчальних закладів зі змішаних єдиноборств ММА
м. Харків
16 грудня 2017 р.
Відкритий Кубок Житомирської області
м. Житомир
7-10 грудня 2017 р.
Чемпіонат Європи
м. Дрезден (Німеччина)
30 листопада - 3 грудня 2017 р.
Чемпіонат Світу серед молоді
м. Мінськ (Білорусь)

МАЙБУТНІ:
2-3 лютого 2017 р.
Чемпіонат Херсонської області
м. Херсон
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
23-24 грудня 2017 р.
Відкритий Кубок Миколаївської області MMA NIKOLAEV CUP 2017 та клубний турнір серед новачків MMA CLUB FIGHTER - 12
м. Миколаїв
23 грудня 2017 р.
Кубок м. Одеса
м. Одеса
16 грудня 2017 р.
Перший Кубок серед вищих навчальних закладів зі змішаних єдиноборств ММА
м. Харків
16 грудня 2017 р.
Відкритий Кубок Житомирської області
м. Житомир
7-10 грудня 2017 р.
Чемпіонат Європи
м. Дрезден (Німеччина)
30 листопада - 3 грудня 2017 р.
Чемпіонат Світу серед молоді
м. Мінськ (Білорусь)

МАЙБУТНІ:
2-3 лютого 2017 р.
Чемпіонат Херсонської області
м. Херсон
 
 
 

Результати відкритого турніру зі змішаних єдинобрств, що відбувся у Білгород-Дністровську

Вперше у місті Білгород-Дністровськ Одеської області відбувся Відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед аматорів. У змаганнях прийняли участь близько 100 учасників області.

Вікова категорія 18+ років

- 77,1 кг

1. Буртенко Олександр СК «ММА 6,72» Бондаренко

2. Попов Григорій СК «ММА Ізмаїл» Журавльов М.

3. Бугайов Максим СК «Sparta» Вербицький І.Г.

- 70,3 кг

1. Ігнатьєв Ігор ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

1. Товстига Мирослав СК «ММА 6,72» Бондаренко

- 65,8 кг

1. Алавацький Іван СК «ММА Ізмаїл» Журавльов М.

2. Пахомов Михайло СК «Сила покоління» Фіряєв О.

Вікова категорія 16-17 років

-75 кг

1. Ігнатенко Олег СК «Sparta» Вербицький І.Г.

2. Макухін Олексій СК «Sparta» Вербицький І.Г.

- 70 кг

1. Федоренко Нікіта ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

2. Крамаренко Олександр СК «Характернік» Могильов

3. Бежан Ігор СК «Афганець-Десант» Мінгазов Р.Р.

- 65 кг

1. Богдев Віталій СК «ММА Ізмаїл» Журавльов М.

2. Балясов Донат ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

3. Макуха Миколай СК «Сила покоління» Фіряєв О.

3. Лізогубенко Владислав СК «Сила покоління» Фіряєв О.

- 60 кг дівчата

1. Киселева Генрієтта ООФЗЄ ММА Філімонов С.Є.

2. Удуленко Анна СК «Характернік» Могильов

3. Личухо Світлана СК «Характернік» Могильов

Вікова категорія 14-15 років

65 + кг

1. Кот Олександр СК «Сила покоління» Фіряєв О.

2. Бочаров Денис СК «Сила покоління» Фіряєв О.

3. Нікіфоров Артем СК «ММА 6,72» Бондаренко

- 65 кг

1. Буряк Андрій СК «Сила покоління» Фіряєв О.

2. Заєць Олександр ООФЗЄ ММА Воронін Ю.О.

3 Індичанський Віталій ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

- 60 кг

1. Сенін Іван СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Молчанов Владислав СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Красницький Давід ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

- 52 кг

1. Монастирлій Владислав СК «ММА 6,72» Бондаренко

2. Головченко Владислав СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Гуртовий Максим СК «Сила покоління» Фіряєв О.

Вікова категорія 12-13 років

60 + кг

1. Тукало Миколай СК «Сила покоління» Фіряєв О.

2. Тадевосян Артур СК «Сила покоління» Фіряєв О.

3. Мегриканц Кирило СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Нестерук Нікіта ООФЗЄ ММА Воронін Ю.О.

- 52 кг

1. Стельмах Владислав СК «ММА 6,72» Бондаренко

2. Григоращенко Нікіта СК «Sparta» Вербицький І.Г.

3. Постельніков Владислав СК «Характернік» Могильов

- 45 кг

1. Ланнік Артем СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

2. Владиченко Данііл СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

3. Рекал Олександр ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

3. Самородов Владислав СК «Sparta» Вербицький І.Г.

- 42 кг

1. Рекал Олександр ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

2. Магура Владислав ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

3. Григоращенко Андрій ООФЗЄ ММА Воронін Ю.О.

- 39 кг

1. Кисельов Георгій ООФЗЄ ММА Філімонов С.Є.

2. Головченко Артур СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Влах Володимир СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Ваньков Артем СК «ММА 6,72» Бондаренко

- 33 кг

1. Тіссен Максим СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Желясков Данило ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

3. Сіренко Євген СК «Характернік» Могильов

- 33 кг боротьба

1. Желясков Данило ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

2. Плясун Руслана СК «Афганець-Десант» Мінгазов Р.Р.

Вікова категорія 10-11 років

- 48 кг

1. Хаджи Владислав СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

2. Саідов Владислав СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

3. Акименко Данило ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

- 42 кг

1. Голуб Костянтин СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Шевченко Тарас СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Даніш Богдан ООФЗЄ ММА Воронін Ю.О.

- 42 кг боротьба

1. Бучка Анастасія СК «Афганець-Десант» Мінгазов Р.Р.

2. Філімонов Кирил ООФЗЄ ММА Філімонов С.Є.

- 39 кг

1. Норчук Максим СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Мунтян Денис СК «Афганець-Десант» Мінгазов Р.Р.

3. Егоров Костянтин СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

3. Степовий Данило ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

- 36 кг

1. Філімонов Кирил ООФЗЄ ММА Філімонов С.Є.

2. Ніколенко Артем СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

3. Пономаренко Данило  СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

3. Кондрашов Сергій СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

- 33 кг

1. Полударов Ян СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Златанов Олександр СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

3. Тороп Ярослав СК «ММА 6,72» Бондаренко
 

Головний суддя змагань - Воронін Ю.О.

Заступник головного судді змагань - Молоденко Д.О.

Головний секретар змагань - Молоденко І.Д.

Рефері змагань: Молоденко Д.О., Філімонов С. Є., Ксенофонтов С.М.

 

Участь приймали команди:

* ООФСЕ ММА Воронін Ю.О. Молоденко Д.О., Філімонов С.Є.
* СК «Окамі» Тренер Соломанчук А.Н.
* СК «Григо Джим» Тренер Корнейчук
О.В..
* СК «
Sparta» Тренер Вербицький І.Г.
* СК «
Афганець-Десант» ТренерМінгазов Р.Р.
*
СК «ММА 6,72» Бондаренко А.М., Чернов С.М.
* СК «Ахилл» Єлісєєв Л.
*
СК «Характернік» Хмільовській К.Л.
*
СК «Сила покоління» Фіряєв О.В.
* СК «ММА Ізмаїл» Журавльов М.С.