Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Результати відкритого турніру зі змішаних єдинобрств, що відбувся у Білгород-Дністровську

Вперше у місті Білгород-Дністровськ Одеської області відбувся Відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед аматорів. У змаганнях прийняли участь близько 100 учасників області.

Вікова категорія 18+ років

- 77,1 кг

1. Буртенко Олександр СК «ММА 6,72» Бондаренко

2. Попов Григорій СК «ММА Ізмаїл» Журавльов М.

3. Бугайов Максим СК «Sparta» Вербицький І.Г.

- 70,3 кг

1. Ігнатьєв Ігор ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

1. Товстига Мирослав СК «ММА 6,72» Бондаренко

- 65,8 кг

1. Алавацький Іван СК «ММА Ізмаїл» Журавльов М.

2. Пахомов Михайло СК «Сила покоління» Фіряєв О.

Вікова категорія 16-17 років

-75 кг

1. Ігнатенко Олег СК «Sparta» Вербицький І.Г.

2. Макухін Олексій СК «Sparta» Вербицький І.Г.

- 70 кг

1. Федоренко Нікіта ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

2. Крамаренко Олександр СК «Характернік» Могильов

3. Бежан Ігор СК «Афганець-Десант» Мінгазов Р.Р.

- 65 кг

1. Богдев Віталій СК «ММА Ізмаїл» Журавльов М.

2. Балясов Донат ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

3. Макуха Миколай СК «Сила покоління» Фіряєв О.

3. Лізогубенко Владислав СК «Сила покоління» Фіряєв О.

- 60 кг дівчата

1. Киселева Генрієтта ООФЗЄ ММА Філімонов С.Є.

2. Удуленко Анна СК «Характернік» Могильов

3. Личухо Світлана СК «Характернік» Могильов

Вікова категорія 14-15 років

65 + кг

1. Кот Олександр СК «Сила покоління» Фіряєв О.

2. Бочаров Денис СК «Сила покоління» Фіряєв О.

3. Нікіфоров Артем СК «ММА 6,72» Бондаренко

- 65 кг

1. Буряк Андрій СК «Сила покоління» Фіряєв О.

2. Заєць Олександр ООФЗЄ ММА Воронін Ю.О.

3 Індичанський Віталій ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

- 60 кг

1. Сенін Іван СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Молчанов Владислав СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Красницький Давід ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

- 52 кг

1. Монастирлій Владислав СК «ММА 6,72» Бондаренко

2. Головченко Владислав СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Гуртовий Максим СК «Сила покоління» Фіряєв О.

Вікова категорія 12-13 років

60 + кг

1. Тукало Миколай СК «Сила покоління» Фіряєв О.

2. Тадевосян Артур СК «Сила покоління» Фіряєв О.

3. Мегриканц Кирило СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Нестерук Нікіта ООФЗЄ ММА Воронін Ю.О.

- 52 кг

1. Стельмах Владислав СК «ММА 6,72» Бондаренко

2. Григоращенко Нікіта СК «Sparta» Вербицький І.Г.

3. Постельніков Владислав СК «Характернік» Могильов

- 45 кг

1. Ланнік Артем СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

2. Владиченко Данііл СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

3. Рекал Олександр ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

3. Самородов Владислав СК «Sparta» Вербицький І.Г.

- 42 кг

1. Рекал Олександр ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

2. Магура Владислав ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

3. Григоращенко Андрій ООФЗЄ ММА Воронін Ю.О.

- 39 кг

1. Кисельов Георгій ООФЗЄ ММА Філімонов С.Є.

2. Головченко Артур СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Влах Володимир СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Ваньков Артем СК «ММА 6,72» Бондаренко

- 33 кг

1. Тіссен Максим СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Желясков Данило ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

3. Сіренко Євген СК «Характернік» Могильов

- 33 кг боротьба

1. Желясков Данило ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

2. Плясун Руслана СК «Афганець-Десант» Мінгазов Р.Р.

Вікова категорія 10-11 років

- 48 кг

1. Хаджи Владислав СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

2. Саідов Владислав СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

3. Акименко Данило ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

- 42 кг

1. Голуб Костянтин СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Шевченко Тарас СК «ММА 6,72» Бондаренко

3. Даніш Богдан ООФЗЄ ММА Воронін Ю.О.

- 42 кг боротьба

1. Бучка Анастасія СК «Афганець-Десант» Мінгазов Р.Р.

2. Філімонов Кирил ООФЗЄ ММА Філімонов С.Є.

- 39 кг

1. Норчук Максим СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Мунтян Денис СК «Афганець-Десант» Мінгазов Р.Р.

3. Егоров Костянтин СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

3. Степовий Данило ООФЗЄ ММА Молоденко Д.О.

- 36 кг

1. Філімонов Кирил ООФЗЄ ММА Філімонов С.Є.

2. Ніколенко Артем СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

3. Пономаренко Данило  СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

3. Кондрашов Сергій СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

- 33 кг

1. Полударов Ян СК "Окамі" Соломанчук А.Н.

2. Златанов Олександр СК «Ахилл» Єлісєєв Л.

3. Тороп Ярослав СК «ММА 6,72» Бондаренко
 

Головний суддя змагань - Воронін Ю.О.

Заступник головного судді змагань - Молоденко Д.О.

Головний секретар змагань - Молоденко І.Д.

Рефері змагань: Молоденко Д.О., Філімонов С. Є., Ксенофонтов С.М.

 

Участь приймали команди:

* ООФСЕ ММА Воронін Ю.О. Молоденко Д.О., Філімонов С.Є.
* СК «Окамі» Тренер Соломанчук А.Н.
* СК «Григо Джим» Тренер Корнейчук
О.В..
* СК «
Sparta» Тренер Вербицький І.Г.
* СК «
Афганець-Десант» ТренерМінгазов Р.Р.
*
СК «ММА 6,72» Бондаренко А.М., Чернов С.М.
* СК «Ахилл» Єлісєєв Л.
*
СК «Характернік» Хмільовській К.Л.
*
СК «Сила покоління» Фіряєв О.В.
* СК «ММА Ізмаїл» Журавльов М.С.