Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
11 листопада
Чемпіонат Запорізької області
м. Запоріжжя
4 листопада
Чемпіонат Івано-Франківської області
м. Івано-Франківськ
27-28 жовтня 2017 р.
Відкритий Кубок м. Львів "Lemberg Fight Cup"
м. Львів
20-22 жовтня 2017 р.
Кубок України
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
25 листопада 2017 р.
Відкрита першість Тернопільської області
м. Тернопіль
1 грудня 2017 р.
Кубок Сходу
м. Дніпро
30 листопада - 3 грудня 2017 р.
Чемпіонат Світу серед молоді
м. Мінськ (Білорусь)
7-10 грудня 2017 р.
Чемпіонат Європи
м. Дрезден (Німеччина)
16 грудня 2017 р.
Перший Кубок серед вищих навчальних закладів зі змішаних єдиноборств ММА
м. Харків
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
11 листопада
Чемпіонат Запорізької області
м. Запоріжжя
4 листопада
Чемпіонат Івано-Франківської області
м. Івано-Франківськ
27-28 жовтня 2017 р.
Відкритий Кубок м. Львів "Lemberg Fight Cup"
м. Львів
20-22 жовтня 2017 р.
Кубок України
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
25 листопада 2017 р.
Відкрита першість Тернопільської області
м. Тернопіль
1 грудня 2017 р.
Кубок Сходу
м. Дніпро
30 листопада - 3 грудня 2017 р.
Чемпіонат Світу серед молоді
м. Мінськ (Білорусь)
7-10 грудня 2017 р.
Чемпіонат Європи
м. Дрезден (Німеччина)
16 грудня 2017 р.
Перший Кубок серед вищих навчальних закладів зі змішаних єдиноборств ММА
м. Харків
 
 
 

Результати чемпіонату Запорізької області зі змішаних єдиноборств ММА

10-11 листопада в м.Запоріжжя в СК "Торпедо" відбувся Чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств ММА. Організаторами турніру виступили Управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької облдержадміністрації, Фізкультурно-спортивне товариство "Динамо" в Запорізькій області та Запорізьке представництво Федерації змішаних єдиноборств ММА України.

З вітальним словом виступили Високопреосвященний Лука Митрополит Запорізький і Мелітопольський і голова ГО "Союз православний" Радомир" Свириденко Денис Сергійович.

У чемпіонаті взяли участь 14 спортивних клубів з наступних міст: Дніпро, Маріуполь, Новомосковськ, Кривий Ріг, Покровськ, Знам'янка, Енергодар, Мелітополь, Дніпрорудний і клуби міста Запоріжжя. Всього в турнірі взяли участь 189 спортсменів у віці від 10 років і старші.

Переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали:

10-11 років
Куцик Максим (Кривий Ріг), Барановський Аким (Кривий Ріг), Галепа Максим (Покровск), Юдін Денис (Маріуполь), Мильніков Іван (Дніпро), Гулих Антон (Покровск), Бурма Данило (Дніпро), Лукянов Петро (Кривий Ріг).

12-13 років
Поляцкій Артур (Енергодар), Трегуб Денис (Кривий Ріг), Коваленко Назар (Дніпро), Порохово Дмитро (Маріуполь), Ковальов Артем (Кривий Ріг), Дубовик Дмитро (Дніпро), Єрофєєв Максим (Покровск), Кідонь Олексій (Дніпрорудний), Чукавин Микита (Дніпрорудний).

14-15 років
Айварджі Артем (Маріуполь), Тутоміров Дмитро (Кривий Ріг), Хохрин Данило (Маріуполь), Мельник Іван (Кривий Ріг), Городовіченко Назар (Дніпро), Оганджанян Сурен (Маріуполь).

16-17 років
Макаров Дмитро (Київ), Фрадкін Ігор (Дніпрорудний), Касьянов Роман (Запоріжжя), Ключников Євген (Кривий Ріг), Токаревський Дмитро (Запоріжжя), Лещенко Захар (Новомосковськ), Швець Станіслав (Дніпрорудний).

дорослі +18 років
Сиркін Роман (Дніпрорудний), Завгородній Євген (Дніпрорудний), Богданчик Микита (Запоріжжя), Пугач Єгор (Запоріжжя), Калюта Владислав (Дніпрорудний), Артеменко Леонід (Маріуполь), Тараман Олександр (Маріуполь).