Вітаємо

http://mma.org.ua/images/rojkevich.jpeg

Вітаємо з Днем Народження
  президента Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Олега Геннадійовича
Рожкевича!

Бажаємо міцного здоров'я,
здійснення всіх найкращих
надій і сподівань, успішної
реалізації планів і задумів!

Вітаємо

Вітаємо з Днем Народження
керівника Львівського відокремленого
  підрозділу Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Олега Грицюка!

Бажаємо здоров'я та успіхів
у праці і повсякденному житті!

Вітаємо

http://mma.org.ua/images/faces/palatny.jpg

З найкращими побажаннями
колектив Федерації приєднується
до привітань з Днем народження
почесного Президента Федерації,
Голову Комітету ВР з питань сім`ї,
молодіжної політики,
спорту та туризму
Палатного Артура Леонідовича!

Вітаємо

Вітаємо з Днем Народження
керівника Харківського відокремленого
  підрозділу Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Олександра Лунгу!

Міцного здоров`я, доброї вдачі ,
веселих спогадів

та ще більших досягнень
в улюбленій справі!

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
 
 
 

Вітаємо

http://mma.org.ua/images/rojkevich.jpeg

Вітаємо з Днем Народження
  президента Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Олега Геннадійовича
Рожкевича!

Бажаємо міцного здоров'я,
здійснення всіх найкращих
надій і сподівань, успішної
реалізації планів і задумів!

Вітаємо

Вітаємо з Днем Народження
керівника Львівського відокремленого
  підрозділу Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Олега Грицюка!

Бажаємо здоров'я та успіхів
у праці і повсякденному житті!

Вітаємо

http://mma.org.ua/images/faces/palatny.jpg

З найкращими побажаннями
колектив Федерації приєднується
до привітань з Днем народження
почесного Президента Федерації,
Голову Комітету ВР з питань сім`ї,
молодіжної політики,
спорту та туризму
Палатного Артура Леонідовича!

Вітаємо

Вітаємо з Днем Народження
керівника Харківського відокремленого
  підрозділу Федерації змішаних
єдиноборств ММА України
Олександра Лунгу!

Міцного здоров`я, доброї вдачі ,
веселих спогадів

та ще більших досягнень
в улюбленій справі!

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми
 
 
 

Результати Кубку Львова зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup”

З 27-29 жовтня 2017 року м.Львові проходив Кубок Львова зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup”. У турнірі брало участь більше 200 спортсменів з різних областей України, а саме: Львівської, Волинської, Закарпатської, Ивано-Франківської, Житомирської, Черкаської.

Від імені Львівського підрозділу Федераціїї ММА України хотілось би висловити подяку усім спортсменам, тренерам та представникам, які знайшли змогу у такому щільному графіку змагань взяти участь у турнірі.

До вашої уваги фотозвіт та результати змагань.

 

Кубок Львова пройшов у дружній атмосфері. Волинська, Житомирська, Львівська області зайняли перше, друге та третє місце вдповідно.

Призові місця між спортсменами розподілились наступним чином:

12-13 років

-33 кг
1. Сітарчук Андрій (Вінницька обл)
2. Василенко Віктор (Житомирська обл)
3. Кот Богдан (Львівська обл)

-36 кг
1. Зелінський Микита (Житомирська обл)
2. Фидрик Артур (Волинська обл)
3. Лихач Остап (Волинська обл)

-42 кг
1. Ковальский Вадим (Волинська обл)
2. Крешевич Владислав (Житомирська обл)
3. Захаров Павло (Вінницька обл)

-45 кг
1. Юзкевич Назар (Волинська обл)
2. Яцишин Ілля (Львівська обл)
3. Трибель Дмитро (Житомирська обл)

-48 кг
1. Пасич Юрій (Волинська обл)
2. Робітницький Олександр (Волинська обл)
3. Щіхма Руслан (Віницька обл)

-52 кг
1. Чайковський Максим (Волинська обл)
2. Сінегін Ігор (Закарпатська обл)
3. Перегінець Андрій (Івано-Франківська обл)

-56 кг
1. Ліпінський Дмитро (Вінницька обл)
2. Тихонький Олег (Львівська обл)
3. Миронов Ігор (Закарпатська обл)


14-15 років

-56 кг
1. Рябчук Артем (Волинська обл)
2. Матюшик Олександр (Волинська обл)
3. Чепак Максим (Закарпатська обл)

-60 кг
1. Півторак Назар (Волинська обл)
2. Ткачук Віталій (Житомирська обл)
3. Малиневич Роман (Львівська обл)

-65кг
1. Жукіський Кирило (Житомирська обл)
2. Вахненко Юрій (Черкаська обл.)
3. Козачук Едуард (Волинська обл)

65+ кг
1. Яцков Юрій (Вінницька обл)
2. Опанасюк Іван (Житомирська обл)
3. Товарянський Святослав (Львівська обл)


16-17 років

-52 кг
1. Мазанаєв Шамулдін (Житомирська обл)
2. Муха Роман (Львівська обл)

-57 кг
1. Шрамко Олег (Волинська обл)
2. Чоба Назар (Львівська обл)
3. Спірідонов Сергій (Львівська обл)

-61,2 кг
1. Приймук Дмитро (Вінницька обл)
2. Консевич Сергій (Житомирська обл)
3. Нечипорук Едуард (Житомирська обл)

-65 кг
1. Мудрик Данило (Волинська обл)
2. Фамілюк Андрій (Івано-Франківська обл)
3. Заїка Дмитро

-70,3 кг
1. Бухалюк Максим (Волинська обл)
2. Кобин Максим (Івано-Франківська обл)
3. Захарусь Назар (Волинська обл)

-77,1 кг
1. Болоцій Олексій (Житомирська обл)
2. Журавльов Артем (Житомирська обл)
3. Кошик Максим (Львівська обл)

-84 кг
1. Базилюк Володимир (Житомирська обл)
2. Бурчак Юрій (Івано-Франківська обл)


18 років+

-57 кг
1. Данчевський Максим (Закарпатська обл)
2. Гадяк Василь (Львівська обл)
3. Стратонов Денис (Закарпатська обл)

-61,2 кг
1. Бондаренко Олексій (Волинська обл)
2. Митро Юрій (Закарпатська обл)
3. Каналош Іван (Закарпатська обл)

-65,8 кг
1. Руснак Сергій (Черкаська обл)
2. Розвадовський Дмитро(Житомирська обл)
3. Яковенко (Черкаська обл)

-70,3 кг
1. Книшевич Вадим (Львівська обл)
2. Мосінг Адам (Львівська обл)
3. Якушев Олег (Львівська обл)

-77,1 кг
1. Шелофаст Даниїл (Волинська обл)
2. Власович Даниїл (Волинська обл)
3. Прачук Дмитро (Житомирська обл)

-84 кг
1. Паляниця Антон (Львівська обл)
2. Роман Сергій (Львівська обл)
3. Балда Василь (Львівська обл)

-93 кг
1. Заяць Віталій (Львівська обл)
2. Моцяк Любомир (Львівська обл)
3. Кругевич Андрій (Львівська обл)