Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21-22 липня 2018 р.
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Андрія Василишина
м. Чернівці
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
17-23 червня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF
м. Бухарест (Румунія)
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми

МАЙБУТНІ:
22 вересня 2018 р.
11-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 411-й річниці м. Тульчин
м. Тульчин (Вінницька обл.)
22 вересня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед студентської молоді
м. Дніпро
23 вересня 2018 р.
Кубок Одеської області серед дорослих
м. Одеса
 
 
 

Результати Кубку м. Одеса зі змішаних єдиноборств ММА

23 грудня 2017 року відбувся Кубок м.Одеси зі змішаних єдиноборств ММА. У змаганнях взяли участь близько 120 спортсменів з міста Одеси та Одеської області.

Результати змагань:

Молодші діти (10-11 років)

до 27 кг
1.Остапенко Олександр «Аккерман 7,62»
2. Хома Владислав СК «Окамі»

до 33 кг
1. Полударов Ян CК«Окамі»
2. Пєтрєнко Станислав СК «До»
3. Тітов Назар СК «Флєксор»
3. Вихрістюк Данііл «ООФЗЄ ММА»

до 36 кг
1. Шевчук ДаніілСК «Еліта»
2. Зізевський Михайло СК «Окамі»
3. Гостиньський Віталій «Еліта»

до 39 кг
1. Єгоров Костянтин СК «Окамі»
2. Філімонов Кирило СК «УСПІХ»
3. Кузьмін Кирило «ООФЗЄ ММА»
3. Кондрашов Сергій «Окамі»

до 42 кг
1.Соловйов Владіслав «Еліта»
2. Степавий Данііл «ООФЗЄ ММА»
3. Децик Роман «До»

до 45 кг
1. Бойка Артем «ООФЗЄ ММА»
2. Галіздра Давід СК «Спорт база»
3. Марков Данііл СК «Окамі»

до 52 кг
1.Саідов Владислав СК «Окамі»
2. Гонта Борис «ООФЗЄ ММА»
3. Громатік Дмитро СК «ММА Ізмаіл»


Старші діти (12-13 років)

до 36 кг
1. Желясков Данііл «ООФЗЄ ММА»
2. Тіссен Максим СК «Окамі»
3. Манкош Євген«ООФЗЄ ММА»

до 39 кг
1. Кісєльов Гєоргій «ООФЗЄ ММА»
2. Козік Володимир СК «Окамі»

до 42кг
1. Рєкал Олександер «ООФЗЄ ММА»
2. Голуб Констянтин СК «Окамі»
3. Гріщенко Андрій «ООФЗЄ ММА»

до 45кг
1. Бурлака Тімофій СК «Еліта»
2. Самородов Владислав СК «Спарта»

до 48кг
1. Магура Владислав «ООФЗЄ ММА»
2. Куровський Владислав СК «Окамі»
 

Юнаки (14-15 років)

до 52кг
1. Шнуркованюк Микита «До»
2. Мойсєєв Сергій СК «Окамі»
3. Стельмах Владислав СК «Аккєрман 7,62»
3. Афанасьєв Максим СК «Окамі»

до 56 кг
1. Макогон Ігор «ООФЗЄ ММА»
2. Ксєнофонтов Тимур«ООФЗЄ ММА»
3. Драганов Михайло  «ООФЗЄ ММА»
3. Прітикін Артем «Спорт база»

до 60кг
1. Циганов Олександр СК «До»
2. Мєгрєкянц Кирило СК «Аккєрман 7,62»

до 65кг
1. МірзалієвЕлшад «ООФЗЄ ММА»
2. Гостряков Ігор «ООФЗЄ ММА»
3. Бурлака Владислав «ООФЗЄ ММА»
3. Чіпастий Алі «ООФЗЄ ММА»
 

Юніори (16-17 років)

до 56 кг
1. Аджайлов Айхан «ООФЗЄ ММА»
2. Нурієв Нурі «ООФЗЄ ММА»

до 65 кг
1. Абдул Валі Абдул Васі «ООФЗЄ ММА»
2. Дєнісов Віктор СК «Аккерман 7,62»

до 70 кг
1. Богдев Віталій СК «ММА Ізмаїл»
2. Поліщук Артур СК «Тріумфатор»


Дорослі18+

до 62,8 кг
1. Фастєнко Олександер СК «Аккерман 7,62»
2. Федосов Роман СК «РД спорт»
3. Єлькін Євген СК «Спорт база»
3. Алавацкій Іван СК «ММА Ізмаїл»

до 65,8 кг
1. Калантай Олександр СК«Тріумфатор»
2. Гріник Ігор СК «РД спорт»
3. Годіяк Григорій «Тріумфатор»
3. Бєнєдюк Владимір«ООФЗЄ ММА»

до 77,1 кг
1. Козирь Володимир СК «РД спорт»
2. Озєрнюк Михайло СК «Тріумфатор»
3. Ярмоленко Кирило«ООФЗЄ ММА»
3. Плукчі Владислав СК «Спорт база»

до 84 кг
1. Вєсєлов Денис  СК «РД спорт»
2. Колібан Денис СК «Спорт база»
 

Молодші діти  дівчата (10-11 років)

До 42 кг
1. МарченкоКатерина СК «До»
2. Газовська Катерина «ООФЗЄ ММА»
 

Старші діти дівчата(12-13 років)

До 48 кг
1.Гаврілєнко Дарья СК «Еліта»
2.Шибкова Вікторія«ООФЗЄ ММА»
 

Юніорки дівчата (16-17 років)

До 55 кг
1. Кісєльова Гєнрієтта «ООФЗЄ ММА»
2. Харченко Анастасія СК «Еліта»

До 61 кг
1. Панамарчук Софія СК «До»
2. Шибкова Юлія «ООФЗЄ ММА»
3. Алєксандрова Карина СК «Еліта»
 

Дорослі жінки 18+

1. Мальчева Кристіна СК «Еліта»
2. Старчіло Льбовь СК «РД спорт»
 

В командному заліку чемпіоном м.Одеси зі змішаних єдиноборств ММА стала команда «ООФЗЄ ММА» -, тренери Воронін Ю.О., Молоденко Д.О., Філімонов С.Є., Азізов Г.Ф., срібло дісталось команді СК «ОКАМІ» -, тренер Соломанчук О.Н., бронза – команді СК «Еліта»,, тренер Рибалко В.Б.

Головний суддя – Воронін Ю.О.
Головний секретар – Філімонов С.Є.
Рефері – Чабан Костянтин

Участь приймали команди:

  • ООФСЕ ММА, тренери Воронін Ю.О. Молоденко Д.О., Філімонов С.Є.,Азізов Г.Ф.
  • СК «Окамі», тренер Соломанчук А.Н.
  • СК «До», тренер Яковлєв В.Д.
  • СК «Аккерман ММА 7,62», тренери  Чернов С.М.
  • СК «Тріумфатор», тренер Саломанов О.
  • СК «Спорт база», тренер Маловічєнко А.
  • СК «Флєксор», тренер Галєєв С.Є.
  • СК «РД спорт», тренер Долідзе Р.Н.
  • СК «ММА Ізмаїл», тренер Журавльов М.С.
  • СК «Спарта», тренер Вєрбіцкій І. Г.
  • СК «Аккерман», тренер Чєрнов С.М.