Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Результати відкритого чемпіонату м. Дніпра

27 січня відбувся відкритий чемпіонат м. Дніпра зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей та юнаків. В змаганнях прийняли участь 93 спортсмени з 13 клубів міста. До вашої уваги результати змагань.

10-11 років

до 27 кг
1. Шульгін Назар ("Сварог")
2. Коваленко Станіслав ("Янагі")
3. Почура Яромир ("Штурм")

до 30 кг
1. Тимченко В'ячеслав ("Герць")
2. Палій Артем ("Патріот")
3. Дикун Олександр ("Сварог")

до 33 кг
1. Лещенко Віктор ("Патріот")
2. Лахтін Давид ("Канрей")
3. Богадюк Богдан ("Герць")

до 36 кг
1. Артеменко Павло ("Сварог")
2. Кияшко Ігор ("Янагі")

до 39 кг
1. Пашко Павло ("Сікаріо")
2. Назаров Данило ("Янагі")

до 45 кг
1. Мельников Іван ("Сварог")
2. Криворучко Ілля ("Штурм")

до 48 кг
1. Бурма Данило ("Динамо")
2. Дем'янов Павло ("Штурм")

до 52 кг
1. Жильцов Олександр ("Сварог")
2. Баранник Дмитро ("Сікаріо")

понад 52 кг
1. Лушпаєв Денис ("Сварог")
2. Шерман Микита ("Сварог")

 

12-13 років

до 39 кг
1. Приведенний Олександр ("Канрей")
2. Василенко Євген ("Герць")

до 42 кг
1. Коваленко Назар ("Штурм")
2. Тимченко Станислав ("Герць")
3. Смирнов Влад ("Канрей")

до 45 кг
1. Захаров Олександр ("Сікаріо")
2. Великанов Данило ("Молот")

до 52 кг
1. Романенко Данило ("Асгард")
2. Дубовик Дмитро ("Сварог")
3. Мамченко Дмитрій ("Канрей")

до 56 кг
1. Джафарли Тайфун ("Леон")
2. Ахмедов Орхан ("Леон")
3. Ермолаєв Юрій ("Янагі")

до 60 кг
1. Міненко Давід ("Сварог")
2. Нарубин Данило ("Леон")
3. Гаврилов Данил ("Канрей")

понад 60 кг
1. Авраменко Никита ("Канрей")
2. Наривский Яромир ("Канрей")
3. Витко Кирило ("Сварог")

 

14-15 років

до 45 кг
1. Жижикин Артем ("Герць")
2. Гореев Максим ("Герць")

до 48 кг
1. Карпов Олександр ("Канрей")
2. Коваленко Серафім ("Штурм")
3. Гарбар Ерік "Молот"

до 52 кг
1. Новік Даніїл ("Штурм")
2. Нуриев Мансур ("Сікаріо")

до 56 кг
1. Гусейнов Мурат "Динамо"
2. Ропак Павло ("Янагі")
3. Заводилин Игорь ("Герць")

до 60 кг
1. Пашкевіч Данило ("Янагі")
2. Іванов Анатолий ("Канрей")
3. Катогаров Данило ("Леон")

до 65 кг
1. Кучеренко Владислав ("Асгард")
2. Шпак Олексій ("Штурм")
3. Дишлюк Данило ("Леон")

понад 65 кг
1. Тамуркін Валерій ("Асгард")
2. Ерешко Михаил ("Асгард")
3. Бобков Олександр ("Янагі")

 

Дівчата

1. Козакова Юлія ("Янагі")
2. Постольник Мирослава ("Штурм")

1. Сущенко Ельміра ("Янагі")
2. Петрова Ольга ("Штурм")
 

Результати командного заліку:

1. СК ("Сварог")
2. СК ("Янагі")
3. СК ("Канрей")