Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
17 листопада 2018 р.
Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств Lemberg Fight Cup
м. Львів
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
10 листопада 2018 р.
Відкритий Кубок Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
17 листопада 2018 р.
Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств Lemberg Fight Cup
м. Львів
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
10 листопада 2018 р.
Відкритий Кубок Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

Результати чемпіонату Києва серед дітей, юнаків, юніорів та молоді

18 лютого в київському СК "Восход" відбувся чемпіонат Києва зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та молоді.  Турнір организованно за сприяння Київського міського відокремленого підрозділу Федерації змішаних єдиноборств ММА України. До вашої уваги результати змагань.

ФОТОРЕПОРТАЖ >>

10-11 років

до 36 кг
1. Лолюк Матвій (Маріуполь)
2. Голованов Георгій (Маріуполь)

12-13 років

до 42 кг
1. Іванов Данило (Вояр)
2. Поляков Олег (Маріуполь)
3. Юдик Денис (Маріуполь)

до 45кг
1. Пороховий Дмитро (Маріуполь)
2. Черкаський Павло (Aminov JJC)
3. Макаренко Олександр (Кортез)

до 52 кг
1. Усік Юрій (Восход)
2. Донченко Олександр (Вояр)
3. Артеменко Богдан (Фенікс)

до 56 кг
1. Иванов Владислав (Кортез)
2. Майдебура Олександр (Маріуполь)
3. Бойко Гліб (Восход)

14-15 років

до 52 кг (Дівчата)
1. Яковенко Олександра (Aminov JJC)
2. Приходченко Аміна (Валхала)

до 52кг
1. Лахно Назар (Кратос)
2. Айварджи Артем (Джек Тім)
3. Яровий Олександр (Aminov JJC)

до 56 кг
1. Щербак Олександр (Аурум)
2. Янковський Максим (Аурум)
3. Луговький Роман (Вояр)

до 60 кг
1. Коваль Ярослав (Восход)
2. Корнілішин Вадим (Аурум)
3. Шурпінов Ілля (Капкан)

до 65 кг
1. Ельмар Мірзаліев (Джек Тім)
2. Старицький Кирило (Кортез)
3. Арзумонян Назар (Кратос)

до 70 кг
1. Оганджанян Сурен (Джек тім)
2. Нечіпоренко Валентин (Кортез)
3. Педченко Павло (Кортез)

понад 70 кг
1. Бугаєнко Данило(Аурум)
2. Буток Олександр (Кортез)
3. Ломатецький Максим

16-17 років

до 56 кг
1. Макаров Дмитро (Фенікс)
2. Дифалах Адам (Кратос)
3. Ратушняк Семен (Хортинг)

до 65 кг
1. Мазур Денис (Восход)
2. Абдул Вали (Джек Тим)
3. Каграманов Давид (Aminov JJC)

до 70 кг
1. Руденко Василь (Восход)
2. Арзуманян Карен (Кратос)
3. Іванов Владислав (Вояр)

до 75 кг
1. БордусьМаксим (Кратос)
2. Сердюк Віктор (Aminov JJC)
3. Філіпчук Данило (Валхала)

до 80 кг
1. Малюк Богдан (Aminov JJC)
2. Курбанкадіев Тимур (Фенікс)

понад 80 кг
1. Гнидко Богдан (Кратос)
2. Шевцов Микол (Combat FG)

18-19 років

до 60 кг
1. Баранов Дмитро (Фенікс)
2. Мехди Микаилов (Кратос)

до 70,3 кг
1. Очеред Євгеній (Фенікс)
2. Супрун Олег (Вояр)
3. Дубовенко Лев (Combat FG)

до 77,1 кг
1. Градюшко Сергій (Фенікс)
2. Савчук Андрій (БХГ)
3. Мамедов Елхан (БХГ)

понад 93 кг
1. Генсюк Микита (Файтзона)
2. Слободян Олег (Фенікс)

Молодь (18-21 рік)

до 70,3 кг
1. Левченко Михайло (Восход)
2. Процько Богдан (Фенікс)
3. Біан Владислав (Вояр)

до 77,1 кг
1. Руденко Віталій (Вояр)
2. Авраменко Костянтин (Фенікс)
3. Павленко Олександр (CombatFG)