Події та Змагання

РЕЄСТРАЦІЯ на MyNextMatch.com

______

СЕМІНАРИ ДЛЯ СУДДІВ ТА РЕФЕРІ

 

______

ВІДБУЛИСЬ:
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

РЕЄСТРАЦІЯ на MyNextMatch.com

______

СЕМІНАРИ ДЛЯ СУДДІВ ТА РЕФЕРІ

 

______

ВІДБУЛИСЬ:
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
 
 

 

 
 
 

Результати чемпіонату Івано-Франківської області

3 березня у спортивному комплексі «Олімп», що у Івано-Франківську пройшов Чемпіонат Івано-Франківської області зі змішаних єдиноборств ММА. В змаганнях прийняли участь більше 60 спортсменів івано-франківської області, що представляли наступні клуби:

  • СК «Горілазз, тренер Гладій Ю.П., Івано-Франківськ;
  • СК «Легіон», тренер Сливінський І.Д., Івано-Франківськ;
  • СК «Альянс», тренер Петрущак А.Б., Івано-Франківськ;
  • СК «Джиу-джитсу студія», тренер Кренців Д.О., Дмитрів П.І., смт.Долина;
  • СК «Сьогун», тренер Іванишин С.В., Івано-Франківськ;
  • СК «Вікінг», тренер Бедрій Н.І., Івано-Франківськ;
  • СК «Шлях Воїна», тренер Богачук Е.В., , м Івано-Франківськ;
  • СК «Татамі» тренер Гулей Ю.Р.;
  • СК «Тигр», тренер Іванюк М., Івано-Франківськ;
  • СК «Рубіс», тренер Глобін М., Івано-Франківськ.

Дані змагання були офіційним відбором до Чемпіонатів України зі змішаних єдиноборств ММА 2018:

  • Серед дітей і юнаків (30.03-01.04.2018р);
  • Серед дорослих (13.04-15.04.2018р.);
  • Серед юніорів та молоді (25.05-27.05.2018р).

 

ПОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ:

МОЛОДШІ ДІТИ (10-11р.):

-48 кг
1. Маліцький Владислав (СК «Горілазз, Івано-Франківськ);
2. Жирак Олег (СК «Легіон», Івано_Франківськ);
3. Мурончик Валентин (СК «Альянс», Івано-Франківськ);

СТАРШІ ДІТИ (12-13р.):

-42 кг
1. Тарасевич Назар (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
2. Фуштей Денис (СК «Горілазз, Івано-Франківськ);
3. Пазинюк Владислав (СК «Горілазз, Івано-Франківськ);

-45кг
1. Василишин Юрій (СК «Горілазз, Івано-Франківськ);
2. Каліцун Радомир (СК «Альянс», Івано-Франківськ);

-48 кг
1. Дутчак Олександр (СК «Горілазз, Івано-Франківськ);
2. Блащук Максим (СК «Альянс», Івано-Франківськ);

-59 кг
1. Смага Владислав (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
2. Чорній Давид (СК «Джиу-джитсу студія», смт.Долина);

ЮНАКИ (14-15р.):

-39 кг
1. Копаніцький Андрій (СК «Шлях Воїна», Калуш);
2. Мартинів Владислав (СК «Джиу-джитсу студія», смт.Долина);

-52 кг
1. Яцко Влад (СК «Татамі»);
2. Максимчук Олег (СК «Легіон», Івано_Франківськ)
3. Якубяк Святослав (СК «Альянс», Івано-Франківськ)

-57 кг
1. Перегінець Андрій (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
2. Шпільчак Євген (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
3. Проц Ігор (СК «Альянс», Івано-Франківськ);

-60 кг
1. Дмитрук Микола (СК «Рубіс», .Івано-Франківськ);
2. Іванов Генадій (СК «Джиу-джитсу студія», смт.Долина);

ЮНІОРИ (16-17р.):

-57 кг
1. Луговий Юрій (СК «Альянс», Івано-Франківськ)
2. Белегай Ігор (СК «Горілазз, Івано-Франківськ)
3. Щербатий Назар (СК «Альянс», Івано-Франківськ)

-61,2 кг
1. Кучірка Олег (СК «Татамі»);
2. Ружило Ярослав (СК «Горілазз, Івано-Франківськ);
3. Досінчук Михайло (СК «Альянс», Івано-Франківськ);

-65,8 кг
1. Долішняк Назар (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
2. Боберський Василь (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
3. Когут Богдан (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
3. Негрич Михайло (СК «Татамі»);

ДОРОСЛІ (18р.+):

-57 кг
1. Костюк Андрій (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
2. Калашник Назар (СК «Альянс», Івано-Франківськ);

-61,2 кг
1. Сливоцький Ігор (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
2. Пінах Віталій (СК «Джиу-джитсу студія», смт.Долина);
3. Галич Олег (СК «Вікінг», Івано-Франківськ);
3. Сеньків Роман (СК «Джиу-джицу студія», смт.Долина);

-65,8 кг
1. Оба Зіновій (СК «Шлях Воїна», Калуш);
2. Фамерюк Андрій (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
3. Романюк Анатолій (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
3. Андрейчук Ігор (СК «Горілазз, Івано-Франківськ);

-70,3 кг
1. Цюцяк Юрій (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
2. Тараєв Владислав (СК «Горілазз, Івано-Франківськ);
3. Григор Максим (СК «Тигр», Івано-Франківськ);
3. Левко Святослав (СК «Легіон», Івано-Франківськ);

-77,1 кг
1. Цюцюра Тарас (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
2. Скрипник Олег (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
3. Фуштей Василь (СК «Альянс», Івано-Франківськ);

-84 кг
1. Ткачук Віталій (СК «Вікінг», Івано-Франківськ);
2. Семанюк Андрій (СК «Тигр», Івано-Франківськ);
3. Джус Владислав (СК «Альянс», Івано-Франківськ);
3. Кривоносюк Роман (СК «Горілазз, Івано-Франківськ);

 

СПЕЦІАЛЬНІ НАГОРОДИ:

ЗА КРАЩИЙ БОЛЬОВИЙ ПРИЙОМ: Долішняк Назар (СК «Альянс»);

ЗА КРАЩИЙ НОКАУТ: Сливоцький Ігор (СК «Альянс»);

ЗА КРАЩИЙ БІЙ: Ткачук Віталій (СК «Вікінг»,) - Семанюк Андрій (СК «Тигр»);

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ ЗА ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИМ ЗАЛІКОМ:

1. СК «Альянс», Івано-Франківськ
2. СК «Горілазз, Івано-Франківськ
3. СК «Джиу-джитсу студія», смт. Долина