Події та Змагання

РЕЄСТРАЦІЯ на MyNextMatch.com

______

СЕМІНАРИ ДЛЯ СУДДІВ ТА РЕФЕРІ

 

______

ВІДБУЛИСЬ:
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

РЕЄСТРАЦІЯ на MyNextMatch.com

______

СЕМІНАРИ ДЛЯ СУДДІВ ТА РЕФЕРІ

 

______

ВІДБУЛИСЬ:
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
 
 

 

 
 
 

Результати чемпіонату Харківської області (+ ФОТОзвіт)

3-4 березня в Харкові пройшов чемпіонат області серед дітей, юнаків, юніорів, молоді, і дорослих чоловіків і дівчат. Було заявлено 150 учасників з 17 клубів.

Результати змагань:

10-11 років:

-27 кг:
1. Краморев Данило (Стронг)
2. Ісмаїлов Арслан (ТопТім)
3. Жигло Ілля (Карс)

-30 кг:
1. Кирияненко Іван (Карс)
2. Осипенко Микита (Снейкс)

-33 кг:
1. Обченко Олександр (ТопТім)
2. Гарьковенко Гліб (Дербі)

-36 кг:
1. Шаптала Максим (ДЮСШ8)
2. Євтушенко Олександр (ТопТім)
3. Сльота Данило (Дербі)

12-13 років:

-39 кг:
1. Харченко Кирило (ДЮСШ8)
2. Огнівенко Максим (Кимура)

-52 кг:
1. Дзюба Максим (Снейкс)
2. Нищета Андрій (Карс)
3. Пахомов Георгій (Карс)

-60 кг:
1. Чухно Владислав (Стронг)
2. Бережний Денис (ДЮСШ8)

14-15 років:

-42 кг:
1. Капустін Микита (Снейкс)
2. Невинний Євген (Дербі)

-45 кг:
1. Шаманов Семен (Снейкс)
2. Селистерник Ігор (Карс)

-56 кг:
1. Макаренко Данило (Снейкс)
2. Еєвсюков Дмитро (Стронг)
3. Конель Єгор (Стронг)

-60 кг:
1. Куцевалов Роман (Центурион)
2. Покатило Кирило (ДЮСШ8)
3. Номеровський Андрій (Дербі)

16-17 років:

-56 кг:
1. Шляхов Максим (Йод)
2. Фьоклін Реал (ТопТім)
3. Мінайлов Олег (Йод)

-65 кг:
1. Чопко Данило (ТопТім)
2. Грішин Владислав (Дербі)

-70 кг:
1. Растворцев Гліб (Центурион)
2. Жиров Ілля (ТопТім)
3. Расулзаде Мирасадик (Коктель)

-84 кг:
1. Серєєнко Євген (ТопТім)
2. Волинець Віталій (ХНУПС)

-93 кг:
1. Пилипчук Артем (Дербі)
2. Киларєв Олександр (Центурион)

18-21 год:

-56 кг:
1. Деркач Сергій (Кимура)
2. Борзило Олександр (Йод)
3. Анас Камал (ТопТім)

-60 кг:
1. Долгий Анатолій (Центурион)
2. Моісеєнко Артем (ТопТім)
3. Фількін Роман (ХНУПС)

-65,8 кг:
1. Дубков Владислав (ТопТім)
2. Єгіазарян Анатолій (ХНУВД)
3. Солодовнік Георгій (Йод)

-70,3 кг:
1. Лиманський Сергій (Спортивный корпус)
2. Соколов Юрій (Спортивный корпус)
3. Дакало Вадим (ХНУПС)

-77,1 кг:
1. Іжаковьский Валентин (ХНУПС)
2. Михайлов Євген (ТопТім)
3. Султанбей Євген (Спортивный корпус)

-84 кг:
1. Мельничук Влаислав (Йод)
2. Ресулназар Бердиев (ТопТім)

-93 кг:
1. Коваленко Микола (ТопТім)
2. Деяк Андрій (ДЮСШ8)

+93 кг:
1. Коваленко Микола (ТопТім)
2. Тараман Олександр (Спортивный корпус)

18+ (жінки):

-52 кг:
1. Громницька Поліна (ФайтЗона)
2. Пастушенко Анна (ХНУПС)

18+ (чоловіки):

-56 кг:
1. Борзило Олександр (Йод)
2. Чередниченко Боган (Йод)
3. Нуруллаєв Арслан (ТопТім)

-60 кг:
1. Якименко Віталій (Хантерс)
2. Куцмус Сергій (ХНУПС)
3. Батищев Вадим (Хантерс)

-65,8 кг:
1. Дубков Владислав (ТопТім)
2. Черкашин Вячеслав (Центурион)

-70,3 кг:
1. Лінник Микола (Центурион)
2. Бастричев Олег (ТопТім)
3. Ключник Віталій (ХНУПС)

-77,1 кг:
1. Изместьєв Денис (Центурион)
2. Точений Юрій (Центурион)
3. Усов Сергій (ТопТім)

-84 кг:
1. Рагімов Рустам (ФайтЗона)
2. Артюх Арсеній (ТопТім)
3. Беркаускас Денис (ХНУПС)