Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА
м. Бар (Вінницька обл.)
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)

МАЙБУТНІ:
25-27 травня 2018 р.
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді
м. Житомир
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА
м. Бар (Вінницька обл.)
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
 
 
 

Результати чемпіонату Донецької області

10 березня 2018 року у Краматорську  відбувся обласний чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА України. В рамках змагань проводився відбір кращих  бійців для участі в чемпіонаті України, який відбудеться з 30 березня по 1 квітня 2018 р. у м. Луцьк (Волинська обл.).

Щоб  поборотися за право представляти Донеччину, в Краматорськ приїхало 149 спортсменів із Маріуполя, Покровська, Мирнограда, Бахмута, Лимана,  Дружківки, Костянтинівки, Краматорська та Сєверодонецька.   

10-11 р. до 27 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Евтушенко Максим
Лиман
Деревянко П.
2
Мартиненко Кирило
Покровськ
Пятихатка А.
3
Шеменев Іван
Мирноград
Марченко В
 
10-11 р. до 27 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Вечеря Анастасія
Мирноград
Марченко В
2
Барашко Кристина
Мирноград
Марченко В
 
10-11 р. до 30 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Загородня  Вікторія
Харьків
Тимбай Андрій
2
Агєєва Карина
Константинівка
Донцов І
 
10-11 р. до 30 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Люлюк Матвій
Маріуполь
Юдін О
2
Лозовий Максим
Лиман
Деревянко П
3
Сукачев Богдан
Мирноград
Марченко В
 
10-11 р. до 33 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Воробьев Микита
Покровськ
Пятихатка А
2
Голованов Георгій
Маріуполь
Юдин О
3
Свиденюк Герман
Дружківка
Будур А
 
10-11 р. до 36 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Юдин Деніс
Маріуполь
Юдин О
2
Бондавренко Деніс
Константинівка
Донцов І
3
Харченко Евгеній
Лиман
Деревянко П
 
10-11 р. до 42 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Харьковский Игор
Сєверодонецьк
Ласік М
2
Василенко Данило
Краматорськ
Тендітний М
3
Комаров Максим
Маріуполь
Юдин А
 
10-11 р. до 48 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Шульга Артем
Покровськ
Пятихатка А
2
Шестаков Данило
Краматорськ
Тендітний М
3
Булатов Евгеній
Константинівка
Донцов І
 
10-11 р. до  52 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Соцута Евгеній
Краматорськ
Тендітний М
2
Скороходов Кирило
Маріуполь
Юдин О
3
Шиян Микита
Краматорськ
Тендітний М
 
12-13 р. до 33 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Амовсян Рафаєль
Константинівка
Донцов І
2
Рева Егор
Краматорськ
Тендітний М
3
Колеснік Руслан
Дружковка
Будур А
 
12-13 р. до 39  кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Лозовий Ілья
Лиман
Деревянко П
2
Поляков Олег
Маріуполь
Юдин О
3
Голепа Максим
Покровськ
Пятихатка А
 
12-13 р. до  42 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Пороховий Дмитро
Маріуполь
Юдин О
2
Квитницький Артем
Лиман
Деревянко П
3
Обухов Олег
Покровськ
Пятихатка А
 
12-13 р. до  48 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Дудка Вадим
Лиман
Деревянко П
2
Задиряка Артем
Севередонецьк
Ласік М
3
Пятов Федор
Дружківка
Будур А
 
12-13 р. до  56  кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Поважний Сергій
Лиман
Деревянко П
2
Майдебура Олександр
Маріуполь
Юдин О
3
Борисов Іван
Покровськ
Пятихатка А
 
12-13 р. до  56  кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Онищак Поліна
Покровськ
Пятихатка Артем
2
Крутикова Евгенія
Краматорськ
Тендітний М
 
12-13 р. до  60  кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Богородченко Юрій
Сєверодонецьк
Ласік М
2
Рогоза Володимир
Краматорск
Тендітний М
3
Дерюжко Владислав
Константинівка
Донцов І
 
14-15 р. до 39 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Богор Давид
Дружківка
Будур А
2
Новіков Володимер
Мирноград
Марченко В
 
14-15 р. до 42 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Семенов Дмитро
Дружківка
Будур А
2
Войденко Данило
Лиман
Деревянко П
 
14-15 р. до 52 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Калашніков Олег
Краматорськ
Тендітний М
2
Зурабов Марк
Константинівка
 Донцов І
3
Фетько Іван
Маріуполь
Юдин А
 
14-15 р. до 56 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Дрозов Сергій
Маріуполь
Матвіюк С
2
Федоренко Данило
Лиман
Деревянко П
3
Поволяев Максим
Маріуполь
Лищишак М
 
14-15 р. до 62 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Старченко Ігор
Маріуполь
Сапах Д
2
Волобуев Артур
Дружківка
Будур А
3
Христофоров Микита
Северодонецьк
Ласік М
 
14-15 р. до  67 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Гонбаров Марк
Краматорськ
Тендітний М
2
Голубіцкий Данило
Краматорск
Тендітний М
3
Піскунов Данило
Покровськ
Пятихатка А
 
14-15 р. до 73 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Огаджанян Сурен
Маріуполь
Тузов Є
2
Лозовой Сергій
Лиман
Деревянко П
 
14-15 р. до 80 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Роговий Михало
Покровськ
Пятихатка А
2
Світличенко Деніс
Маріуполь
Матвіюк С
3
 
 
 
 
16-17 р. до 60 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Лащенков Ярослав
Маріуполь
Кошкер Д
2
Скляров Арсеній
Маріуполь
Лищишак М
3
Лисенко Владислав
Краматорськ
Вотчель О
 
16-17 р. до  65 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Коліниченко Олександр
Покровськ
Пятихатка А
2
Топунков Артур
Дружківка
Будур А
3
Алексанянц Арман
Покровськ
Пятихатка А
 
16-17 р. до 70 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Глебський Данило
Покровськ
Пятихатка А
2
Гіренко Роман
Дружковка
Будур А
 
16-17 р. до 75 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Кухлевський  Кирило
Маріуполь
Лищишак М
2
Воробьев Микита
Маріуполь
Сапах Д
3
Шейко Валерій
Дружківка
Будур А
 
16-17 р. до  80 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Макаров Вадим
Покровськ
Пятихатка А
2
Морченко Денис
Краматорск
Вотчель О
 
18+  р. до  65,8 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Подоляка Алла
Покровськ
Пятихатка А
2
Ягмурджи Анна
Маріуполь
Сапах Д
3
Панфілова Карина
Дружківка
Будур А
 
18+  р. до  70,3 кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Кошкер Дмитро
Маріуполь
Кошкер Д
2
Гіренко Роман
Дружківка
Будур А
3
Чумаченко Кирило
Северодонецьк
Ласик М
 
18+  р. до 77,1  кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Шестопалов Деніс
Маріуполь
Сапах Д
2
Новоселов Ростислав
Северодонецьк
Ласік М
3
Ільясов Ельдар
Дружківка
Будур А
 
18+  р. до 84  кг
Місце
ПІБ
Місто
ПІБ тренера
1
Бакаєв Андрій
Константиніка
Донцов І
2
Ручій Евген
Покровськ
Пятихатка А
3
Олійник Владислав
Краматорськ
Тендітний М