Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
21 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок
м. Дніпро
30 березня - 1 квітня 2018 р.
Чемпіонат України серед дітей та юніорів
м. Луцьк (Волинська обл.)
24 березня 2018 р.
Матчева зустріч "Україна - Польща"
м. Львів
18 березня 2018 р.
Чемпіонат Київської області серед дітей, юнаків та юніорів
м. Ірпінь (Київська обл.)

МАЙБУТНІ:
28 квітня 2018 р.
Турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей
м. Коростишів (Житомирська обл.)
 
 
 

Результати відкритого турніру зі змішаних єдиноборств ММА, що відбувся в м. Одеса

10 березня 2018 року у місті Одеса відбувся відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА. У змаганнях взяли участь близько 140 спортсменів з 14 клубів міста Одеси та Одеської області.

Результати змагань:

Молодші діти (10-11 років)

до 30 кг
1. Брінош Артур «ДЮСШ-16»
2. Жданов Андрій «ДЮСШ-16»
3. Іванченко Вячеслав СК «Аккерман 7.62»

до 33 кг
1. Бесараб Дмитро CК«ДЮСШ-16»
2. Титов Назар СК «Флексор»
3. Толстіков Микита СК «Окамі»
3. Полударов Ян «Окамі»

до 36 кг
1. Ніколенко Артем СК «Ахіл»
2. Шевчук Данило СК «Еліта»
3. Насальскій Віталій «Баух кан»

до 39 кг
1. Савраньский Артем СК «Бушикан»
2. Кузьмін Кирило «ООФСЄ ММА»
3. Понаморенко Данило СК «Окамі»
3. Абдул Остап СК «Баух кан»

до 42 кг
1. Богомєльчук Андрій СК «До»
2. Соловйов Владіслав СК «Еліта»
3. Павлов Артем СК «Еліта»

до 45 кг
1. Бойка Артем «ООФЗЄ ММА»
2. Галіздра Давід СК «Спорт база»

до 52 кг
1. Хаджи Влад СК «Ахіл»
2. Хомєнко Олександер «ДЮСШ-16»


Старші діти (12-13 років)

до 33 кг
1. Харченко Радомир СК «Еліта»
2. Курец Віталій СК «Флексор»
3. Канджа Данило СК «Бушикан»

до 36 кг
1. Тіссен Максим СК «Окамі»
2. Гостинський Віталій СК «Еліта»
3. Головченко Ратмір СК «Ахіл»

до 39 кг
1. Негру Кирило СК «Бушнкан»
2. Гостинський Віталій СК «Еліта»
3. Філімонов Кирило «ООФСЄ ММА»

до 42 кг
1. Касменюк Андрій «ДЮСШ-16»
2. Нарчук Максим СК «Окамі»
3. Балковенко Васілій СК «ММА-Ізмаіл»

до 45 кг
1. Головченко Артур СК «Аккерман 7.62»
2. Рекал Олександр СК «ООФСЄ ММА»
3. Божак Артем СК «Ахіл»

до 48 кг
1. Стоянов Микита СК «Бушинкан»
2. Магура Владислав «ООФЗЄ ММА»
3. Соболєв Август СК «Бушинкан»

до 52 кг
1. Кузнецов Микита СК «Бушнкан»
2. Шуликов Станіслав СК «Окамі»

до 56 кг
1. Орлянський Кирило СК «Бушинкан»
2. Саідов Влад СК «Окамі»

до 60 кг
1. Смоляной Сергій СК «Бушинкан»
2. Добровольский Данііл СК «Бушинкан»
3. Криштопов Ростислав «ДЮСШ-16»
 

Юнаки (14-15 років)

До 45 кг
1. ХоменкоВладислав«ДЮСШ-16»
2. Афанасьєв Дмитро СК «Аккерман 7.62»

до 52 кг
1. Макогон Ігор «ООФСЄ ММА»
2. Мойсєєв Сергій СК «Окамі»
3. Бурлака Тімофєй СК «Еліта»

до 56 кг
1. Сєнін Іван СК «Окамі»
2. Ксєнофонтов Тимур «ООФЗЄ ММА»
3. Стельмах Владислав СК «Аккерман 7.62»
3. Кравець Кирило «ООФСЄ ММА»

до 60 кг
1. Циганов Олександр СК «До»
2. Грабован Валентин СК «Окамі»
3. Гораш Конитонтин СК «Бушинкан»

до 65 кг
1. Крістіан Анатолій «Аккерман 7.62»»
2. Шенгелая Давід «Октагон»

понад 65 кг
1. Шевченко Андрій СК «Путь война»
2. Лошатецький Максим «ООФСЄ ММА»


Юніори (16-17 років)

до 52 кг
1. Бурдужай Іван СК «Ахіл»
2. Афанасьєв Максим СК «Окамі»

до 56 кг
1. Полегай Дмитро «ООФЗЄ ММА»
2. Бурдужай Іван СК «Ахіл»

 

до 70 кг
1. Буров Вадим СК «Ахіл»
2. Княжковський Станислав СК «Афганець-Десант»

понад 75 кг
1. Остапець Денис СК «Бушинкан»
2. Козьмін Андрій СК «ООФСЄ ММА»
3. Богдев Віталій СК «ММА-Ізмаіл»


Дорослі 18+

до 61,2 кг
1. Фастєнко Олександр СК «Аккерман 7,62»
2. Федосов Роман СК «РД спорт»
3. Єлькін Євген СК «Спорт база»
3. Алавацький Іван СК «ММА-Ізмаїл»

до 65,8 кг
1. Міносян Кармен СК «Скорпіон»
2. Ривоненко Олександр СК «Скорпіон»
3. Щербина Генадій СК «Беркут»
3. Федосов Роман «РД спорт»

до 70,3 кг
1. Колонтай Олександр СК «Скорпіон»
2. Ігнатьєв Ігорь СК «ООФСЄ ММА»
3. Буров Іван СК «Ахіл»

до 77,1 кг
1. Шлапак Денис СК «ММА-Ізмаіл»
2. Буртенко Олександр СК «Беркут»
3. Кобзар Артур СК «Скорпіон»
3. Туряб Максим СК «Беркут»


Молодші діти - дівчата (10-11 років)

до 27 кг
1. Георгієва Вікторія СК «Ахіл»
2. Капуловська Софія СК «Єліта»

до 60 кг
1. Плясун Руслана СК «ООФСЄ ММА»
2. Байрактар Катерина СК «Ахіл»


Старші діти дівчата (12-13 років)

до 45 кг
1. Плясун Руслана СК «ООФСЄ ММА»
2. Голубенко Анна СК «Ахіл»
3. Марченко Катерина СК «До»


Юніорки дівчата (16-17 років)

до 70 кг
1. Мальчева Кристина СК «Еліта»
2. Шибкова Юлія «ООФЗЄ ММА»


Дорослі жінки 18+

до 70 кг
1. Волкова Ольга СК «Скорпіон»
2. Мальчева Кристіна СК «Еліта»


Головний суддя – Воронін Ю.О.
Головний секретар – Філімонов С.Є.
Рефері – Молоденко Д.О.,Охотник Р.І.,Игнатьев И.М., Галеев С.Е., Захаров С.П.


Участь приймали команди:

  • ООФСЕ ММА - тренери Воронін Ю.О. Молоденко Д.О., Філімонов С.Є., Азізов Г.Ф.
  • СК «Окамі» - тренер Соломанчук А.Н.
  • СК «До» - тренер Яковлєв В.Д.
  • СК «Аккерман ММА 7,62» - тренери Чернов С.М.
  • СК «Скорпион» - тренери Саломанов О.
  • СК «Спорт база» - тренери Маловічєнко А.
  • СК «Флєксор» - тренер Галєєв С.Є.
  • СК «РД спорт» - тренер Долідзе Р.Н.
  • СК « ММА Ізмаїл» - тренер Журавльов М.С.
  • СК « Бушинкан» - тренер Співаченко Ю.В.
  • СК « ДЮСШ 16» - тренер Пілипяк Д.Н.
  • СК « Єліта» - тренер Рибалко В.Б.
  • СК «Баух-Кан» - тренер Баух М.С.
  • СК «Беркут» - тренер Бондаренко О.І.
  • СК «Ахіл» - тренер Елісеев Л.Л.
  • СК « Афганець-Десант» - тренер Мінгазов Р.Р.
  • СК « Путь воїна» - тренер Сметанюк М.О.