Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
3 червня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Маріуполь
м. Маріуполь (Донецька обл.)
25-27 травня 2018 р.
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді
м. Житомир
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв

МАЙБУТНІ:
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
3 червня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Маріуполь
м. Маріуполь (Донецька обл.)
25-27 травня 2018 р.
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді
м. Житомир
12-13 травня 2018 р.
MMA Nikolaev Open - 2018
м. Миколаїв

МАЙБУТНІ:
10 червня 2018 р.
Перший відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Суми
22-24 червня 2018 р.
Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків, юніорів
Рівненська обл.
 
 
 

Результати чемпіонату Київської області серед дітей, юнаків та юніорів

18 березня 2018 року в місті Ірпінь відбувся Чемпіонат Київської області зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей (10-11 років, 12-13 років), юнаків (14-15 років) та юніорів (16-17 років).

Цьогорічний чемпіонат був організований оновленим керівництвом Київського обласного відокремленого підрозділу ММА – Анжелою Макеєвою та її командою. За підтримки незмінного партнера «Орлан Інвест-Груп», вже традиційно всі учасники змагань отримали подарунки.

Результати змагань:

Вікова група 10-11 років

до 33 кг
1. Шевченко Радіон (СК «Чемпіон»)
2. Приходько Матвій (СК «Чемпіон»)
3. Червінський Назар (СК «Пітбуль»)

до 36 кг
1. Русіч Артем (КДЮСШ Динамо)
2. Маркович Дмитро (СК «Спортивний рух»)
3. Дубовицький Іван (СК «Спортивний рух»)
 

Вікова група 12-13 років

до 39 кг
1. Сядренко Владислав (КДЮСШ Динамо)
2. Святун Ілля (КДЮСШ Динамо)
3. Ткаченко Ярослав (СК «Мамай»)
3. Черненко Андрій (КДЮСШ Динамо)

до 42 кг
1. Червінський Дмитро (СК «Пітбуль»)
2. Прилуцький Данило (СК «Гермес»)
3. Тодорашко Владислав (СК «Пітбуль»)

до 45 кг
1. Курбанов Бабур (КДЮСШ Динамо)
2. Яцюк Дмитро (СК «Грека ММА»)
3. Мойсєєнко Микита (СК «Грека ММА»)
3. Малацковський Олесь (СК «Чемпіон»)

до 60 кг
1. Мороз Гліб (СК «Грека ММА»)
2. Шпак Роман (КДЮСШ Динамо)
3. Хаврюк Денис (СК «Пітбуль»)
 

Вікова група 14-15 років

до 60 кг
1. Гуляєв Олександр (КДЮСШ Динамо)
2. Корнилішин Вадим (СК «Аурум»)
3. Жукотанський Тимур (КДЮСШ Динамо)
3. Трохін Веніамін (СК «Гермес»)

до 65 кг
1. Буряк Назарій (СК «Грека ММА»)
2. Сердійчук Климентій (СК «Грека ММА»)
3. Сергійчук Павло (СК «Грека ММА»)

до 48 кг
1. Стоян Андрій (СК «Грека ММА»)
2. Середюк Ілля (СК «Гермес»)

до 56 кг
1. Макаров Дмитро (СК «Чемпіон»)
2. Щербак Олександр (СК «Аурум»)
3. Карпенко Денис (СК «Пітбуль»)
3. Янковський Максим (СК «Аурум»)

до 65+ кг
1. Деньга Олександр (КДЮСШ Динамо)
2. Малуша Юрій (КДЮСШ Динамо)
3. Бугаєнко Данило (СК «Аурум»)
3. Баришнік Нікіта (СК «Характерник»)
 

Вікова група 16-17 років:

до 61,2 кг
1. Карпенко Ігор (СК «БХГ»)
2. Марченко Іван (СК «БХГ»)
3. Шуманазаров Ільяс (СК «Пітбуль»)
3. Мошак Сергій (СК «Мамай»)

до 65,8 кг
1. Озманов Артур (СК «Гермес»)
2. Ватаманюк Богдан (СК «Гермес»)
3. Тивоненко Назар (СК «Пітбуль»)
3. Боговид Микола (СК «Гермес»)

до 70,3 кг
1. Трохін Тимофій (СК «Гермес»)
2. Євтушенко Ростислав (СК «Спортивний Рух»)

до 77,1 кг
1. Шепєлєв Олександр (СК «Мамай»)
2. Гашенко Максим (СК «БХГ»)

до 84 кг
1. Цибуленко Ілля (СК «Гермес»)
2. Попович Іван (СК «Грека ММА»)
3. Черненко Ілля (СК «Гермес»)