Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ

МАЙБУТНІ:
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
 
 
 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
7 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Дніпра серед дітей
м. Дніпро
11-14 жовтня 2018 р.
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією WMMAA
м. Гвадалахара (Іспанія)
20 жовтня 2018 р.
Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА - 2018
м. Буча (Київська обл.)
20 жовтня 2018 р.
Відкритий чемпіонат м. Івано-Франківська
м. Івано-Франківськ

МАЙБУТНІ:
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
 
 
 

Результати Кубку Одеської області зі змішаних єдинобрств ММА

22-23 вересня 2018 року у місті Одесі відбулось свято спорту та сили, а саме: Кубок Одеської області зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих. Свою міць і вміння продемонстрували близько 50 чоловіків та жінок у різних вагових категоріях. І вже зовсім скоро, переможці відстоюватимуть честь Одеської області на Кубку України.

Дорослі (18 років та старші)

до 61,2 кг (жінки)
1. Бондар Христина (Скорпіон, тренер Соломанов О.С.)
2. Волкова Ольга (Скорпіон, тренер Соломанов О.С.)

до 61,2 кг
1. Шпак Юрій (Капкан, тренер Башков Е.В.)
2. Бафанов Ростислав (Сокол, тренер Азовський Л.С. )

до 70,3 кг
1. Годіяк Григорій (Скорпіон, тренер Соломанов О.С.)
2. Гарінов Олександр (ООФ, тренер Воронін Ю.О.)
3. Реджепов Віталій (Скорпіон, тренер Соломанов О.С.)
3. Алієв Ельнур (Скорпіон, тренер Соломанов О.С.)

до 77 кг
1. Озернюк Михайло (Скорпіон, тренер Соломанов О.С.)
2. Скиданов Олексій (Капкан, тренер Башков Е.В.)

до 84 кг
1. Баркарь Андрій (RDsport, тренер Долідзе Р.Н.)
2. Мапив Ігор (Скорпіон, тренер Соломанов О.С.)

до 93 кг
1. Фелькер Дмитро (Скорпіон, тренер Соломанов О.С.)
2. Качан Костянтин (Спортбаза, тренер Маловіченко А.А.)
3. Сиротенко Павло (Скорпіон, тренер СоломановО.С.)
3. Рябоконь Олександр (RDsport, тренер Долідзе Р.Н.)

Участь у змаганнях прийняли команди:

  • ООФ (тренери Воронін Ю.О., Молоденко Д.О., Філімонов С.Є.)
  • Скорпіон (тренер Соломанов О.С.)
  • RDsport (тренер Долідзе Р.Н.)
  • Капкан (Київська обл. - тренер Башков Е.В.)
  • Спортбаза (тренер Мельніченко А.А.)