Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
17 листопада 2018 р.
Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств Lemberg Fight Cup
м. Львів
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
10 листопада 2018 р.
Відкритий Кубок Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

 

Змагання

ВІДБУЛИСЬ:
17 листопада 2018 р.
Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств Lemberg Fight Cup
м. Львів
11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)
10 листопада 2018 р.
Відкритий Кубок Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА
м. Дніпро

МАЙБУТНІ:
 
 
 
 

Результати Відкритого Чемпіонату м.Івано-Франківська зі змішаних єдиноборств ММА

20 жовтня у залі боротьби Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника пройшов відкритий Чемпіонат м.Івано-Франківська зі змішаних єдиноборств ММА. Організатор – Івано-Франківська обласна федерація змішаних єдиноборств ММА спільно з Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Всього в змаганнях прийняли участь 87 спортсменів з 8 спортклубів Івано-Франківської області і м.Тернополя, а саме:

1. БК «Альянс» (м.Івано-Франківськ, тренер Петрущак А.Б.)
2. СК «GbroTeam» (м.Коломия, тренер Грицьків І.В.)
3. СК «Кляштор» (м.Коломия, тренер Сіщук М.В.)
4. СК «Торнадо» (м.Долина, тренер Івахнюк І.Я.)
5. СК «Ясуни» (м.Тернопіль, тренер Мисенко М.М/Ізанський В.В.)
6. СК «Вікінг» (м.Івано-Франківськ, тренер Бедрій Н.І.)
7. СК «Легіон» (м.Івано-Франківськ, тренер Сливінський І.Д.)
8. СК «Шлях Воїна» (м.Калуш, тренер Богачук Е.В.)

ПОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ:

Вікова група ДІТИ (10-11 років):

В.К. -39кг.

1. Олексюк Арсен, СК «Шлях Воїна»
2. Вишиванюк Ілля, СК «Кляштор»

Вікова група ДІТИ (12-13 років):

В.К. -39кг.

1. Григорук Володимир, СК «Шлях Воїна»
2. Рибчак Віталій, СК «Шлях Воїна»
3. Костюк Олександр, СК «Шлях Воїна»
3. Романишин Костянтин, СК «Торнадо»

В.К. -48кг.

1. Микитів Юрій, СК «Торнадо»
2. Лютник Станіслав, СК «Кляштор»

В.К. -60кг.

1. Войтків Андрій, БК «Альянс»
2. Семнів Іван, СК «Торнадо»
3. Юрків Олександр, СК «Торнадо»

В.К. +65кг.

1. Івасюк Борис, СК «Вікінг»
2. Юрків Назар, СК «Торнадо»

Вікова група ЮНАКИ (14-15 років)

В.К. -45кг.

1. Тарасевич Назар, СК «Альянс»
2. Гриців Андрій, СК «Шлях Воїна»

В.К. -48кг.

1. Максимчук Олег, СК «Легіон»
2. Паньків Дмитро, СК «Торнадо»

В.К. -52кг.

1. Пилип’юк Олексій, СК «GbroTeam»
2. Єргешій Владислав», СК «Вікінг»

В.К. -56кг.

1. Яцко Владислав, СК «Gbro Team»
2. Томин Любомир, СК «Gbro Team»
3. Дубровний Віталій, БК «Альянс»
3. Шарабуряк Володимир, СК «Торнадо»

В.К. -60кг.

1. Ткачук Максим, СК «Gbro Team»
2. Данилець Назар, БК «Альянс»
3. Рудик Андрій, БК «Альянс»
3. Ткачук Максим, СК «Gbro Team»

В.К. -65кг.

1. Федорчук Олексій, СК «Кляштор»
2. Данилець Назар, БК «Альянс»
3. Бойчук Назар, СК «Gbro Team»

В.К. +65кг.

1. Засідко Володимир, БК «Альянс»
2. Гутак Станіслав, СК «Торнадо»
3. Максименко Артур, СК Вікінг»
3. Литчук Богдан, СК «Gbro Team»

В.К. +80кг. (додоткава вагова категорія)

1. Томин Владислав, БК «Альянс»
2. Іванчук Арсен, СК «Gbro Team»

Вікова група ЮНІОРИ (16-17років):

В.К. -52кг.

1. Синчич Віталій, СК «Кляштор»
2. Куц Володимир, СК «Gbro Team»

В.К. -56кг.

1. Чаус Мар’ян, СК «Кляштор»
2. Венгренюк Арсен, СК «Gbro Team»
3. Куц Володимир, СК «Gbro Team»
3. Карнасевич Олександр, СК «Gbro Team»

В.К. -60кг.

1. Шевчук Юрій, БК «Альянс»
2. Гарда Віталій, СК «Кляштор»
3. Соковський Іван, СК «Альянс»
3. Мельник Олексій, СК «Шлях Воїна»

В.К. -65кг.

1. Бирчак Володимир, БК «Альянс»
2. Андрейчук Руслан, БК «Альянс»
3. Остроушко Віталій, СК «Кляштор»
3. Гладюк Ігор, СК «Кляштор»

В.К. -70кг.

1. Захарчук Руслан, СК «Gboteam»
2. Лазарук Максим, СК «Кляштор»

В.К. -75кг.

1. Юрків Роман, СК «Торнадо», Долина
2. Мосійчук Владислав, СК «Кляштор, Долина
3. Євтодьєв Роман, СК «Вікінг», Долина

В.К. -80кг.

1. Данищук Дмитро, СК «Gboteam»
2. Адамчук Іван, БК «Альянс»

Вікова група ДОРОСЛІ (18 років і старші):

В.К. -57кг.

1. Спесер Андрій, СК «Легіон»
2. Підлетейчук Петро, СК «Вікінг»
3. Федоришин Юрій, СК «Легіон»

В.К. -61,2кг.

1. Сливоцький Ігор, БК «Альянс»
2. Паливода Богдан, СК «Вікінг»

В.К. -65,8кг.

1. Терлецький Володимир, БК «Альянс»
2. Данищук Юрій, СК «Gboteam»
3. Тепчук Вадим, СК «Вікінг»
3. Куцик Роман, СК «Вікінг»

В.К. -70,3кг.

1. Григор Максим, СК «Gboteam»
2. Цюцяк Юрій, БК «Альянс»
3. Оснавський Марко, СК «Gboteam»
3. Сеньків Олександр, БК «Альянс»

В.К. -77кг.

1. Іванюк Олег, СК «Легіон»
2. Гайда Дмитро, СК «Ясуни»
3. Ленчовський Назар, СК «Gboteam»
3 місце - Яровенко Євген, СК «Вікінг»

В.К. -84кг.

1. Михайлиця Павло, СК «Ясуни»
2. Остапчук Вадим, СК «Ясуни»
3. Пакін Максим, БК «Альянс»
3. Безусов Євген, СК «Вікінг»

В.К. –93кг.

1. Білий Віктор, БК «Альянс»
2. Хрин Борис, СК «Ясуни»
3. Бучко Сергій, СК «Ясуни»

В.К. +93кг.

1. Ахмєдов Еміль, БК «Альянс»
2. Алєксєєв Олексій, СК «Ясуни».

 

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК:

1 командне. (172бали) – БК «Альянс» (м.Івано-Франківськ, тренер Петрущак А.Б.)
2 командне. (132бали) – СК «GbroTeam» (м.Коломия, тренер Грицьків І.В.)
3 командне. (86балів) – СК «Кляштор» (м.Коломия, тренер Сіщук М.В.)