Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (серед дітей та юнаків)

16 березня у Луцьку відбулася грандіозна спортивна подія національного масштабу – Чемпіонат України з ММА серед дітей та юнаків. 320 учасників з 22 областей віком від 10 до 16 років змагалися за звання кращих бійців ММА та виборювали чемпіонські титули.
Крім того, за результатами проведеного Чемпіонату буде сформована збірна команда України для поїздки на Чемпіонат світу з ММА, який пройде влітку у Римі.
В день змагань у спортивному залі «Адреналін Сіті» яблуко було ніде впасти: учасники, тренери, вболівальники… А ще аж чотири октагона для спортсменів, в яких одночасно відбувалися бої. 
За словами президента Федерації ММА у Волинській області Михайла Смолки, який і взяв на себе усю організацію змагань, це вперше Чемпіонат України з ММА серед дітей проходить у клітках, бо раніше вони змагалися на татамі та боксерському ринзі. «Октагон не порівняти з татамі. Це зовсім інші емоції та настрій у бійців. Дітям це додає ще більше впевненості, адже, заходячи в клітку, вони налаштовуються на справжню боротьбу та відчувають себе дорослими», - розповів Михайло Смолка.
 
Серед запрошених гостей – представники всеукраїнської Федерації ММА та голова Волинської ОДА Олександр Савченко, який теж долучився до організації змагань, а головне – презентував спортивному клубу «Воїн» клітку-«октагон» для боїв, яка використовувалася як центральний майданчик для проведення фінальних поєдинків Чемпіонату.
«Особливо я радий бачити збірні команди з Донецької та Луганської областей. Спасибі, що дбаєте про Україну і вважаєте себе Українцями», - сказав Олександр Савченко у вітальному слові. Також він подякував усім спортсменам, які з’їхалися на Чемпіонат, за їхню важку працю та перемоги. «Коли інші відпочивають, ви працюєте над собою. Ви надійні, ви вмієте перемагати. Хочу, щоб сьогодні кожен із вас переміг: хтось себе, хтось суперника, аби ставати кращим», - наголосив голова ОДА.
Президент Федерації України з ММА у Волинській області Михайло Смолка подякував Олександру Савченку за подаровану клітку та вручив йому ексклюзивну подяку.
 
«Нинішній Чемпіонат – це свято спорту, перемоги та яскравих вражень. Спортсмени, які зібралися тут, - це надія та майбутнє Федерації ММА та України. Через кілька років багато з вас потраплять до складу дорослої збірної України з ММА, яка буде виступати на міжнародних змаганнях та представляти нашу країну», - зауважив віце-президент Федерації ММА України Вахобджан Муратов.
Відвідувачі Чемпіонату України з ММА відзначили високий рівень проведення змагань та їх організацію, а спортсмени та їх тренери вкотре переконалися, що в українського ММА є майбутнє і те що вони роблять, є не даремною, а перспективною справою. 
Результати Чемпіонату України з ММА для багатьох були передбачуваними, а для когось стали приємною несподіванкою. 
Перше командне місце посіла збірна Волинської області. 
Друге – у Черкаської області. 
Третє – за Вінниччиною.
Судді Чемпіонату України з ММА серед дітей та молоді 2019
 

__________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr