Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед молоді та дорослих) - ІТАЛІЯ

 

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

4-7 квітня 2019 р. м.Київ >>>Чемпіонат України зі змішаних единоборств ММА 2019 серед дорослих

_____

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА 2019 (серед молоді та дорослих) - ІТАЛІЯ

 

 

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

4-7 квітня 2019 р. м.Київ >>>Чемпіонат України зі змішаних единоборств ММА 2019 серед дорослих

_____

16 березня 2019 р. м.Луцьк >>>Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 серед дітей та юнаків

_____

22-24 лютого 2019 р. м.Ірпінь >>>Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (юніори та молодь)

_____

11-18 листопада 2018 р.
Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств об'єднаний за версями WMMAA та IMMAF
м. Манама (Бахрейн)

 

 

 

 
 
 

Чемпіони України зі змішаних єдиноборств ММА 2019

 

Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (ЧОЛОВІКИ)

 

 

 >>>РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ (ЖІНКИ)

До 52,1 кг
1. Костриця Едуард (м. Київ, СК «Фенікс», тренер – Ващенко В. М.)
2. Деркач Сергій (Харківська обл., СК «Кімура», тренер – Немесис В.)
3. Балацький Владислав (Київська обл., СК «Легіон», тренер – Харченко О. О.)
3. Сиркін Роман (Запорізька обл., СК «Динамо-Запоріжжя), тренер – Бурля М. І.)

До 56 кг
1. Якименко Віталій (Харківська обл., СК «Хантерс», тренер – Безрук В.)
2. Оськін Анатолій (Житомирська обл., СК «Андеграунд», тренер – Домарецький Р. Й.)
3. Шевченко Олександр (Дніпропетровська обл., СК «ДДУВС», тренер – Журавель О. А.)
3. Новосад Ярослав (Тернопільска обл., Sportlife, тренер – Маркуш М. В.)

До 60 кг
1. Дубков Владислав (Харківська обл., KharkovTopTeam, тренери – Бланк А. О., Ібалаєв Р.)
2. Атдаєв Ата (Харківська обл., KharkovTopTeam, тренери – Бланк А. О., Ібалаєв Р.)
3. Шамонін Данило (Миколаївська обл., MMACLUBNIKOLAEVVaranTeam, тренери – Мавродієв А. С. Ахмедов В. Е.)
3. Довгий Анатолій (Харківська обл., СК «Центуріон», тренер – Катихін В.)

До 65, 8 кг
1. Афанасенко Артем (Херсонська обл., СК «Катран», тренер – Головко А. М.)
2. Коваленко Олександр (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
3. Ластовецький Дмитро (Харківська обл, СВС, тренер – Помиляйко Г. В.)
3. Велієв Солтан (Волинська обл., СК «Воїн», тренери – Зінчук А. О., Василенко Д. Г.)

До 70,38 кг
1. Добродій Олександр (Рівненська обл., тренери – Романович Б. Ю., Зайченко О. П.)
2. Вєтров В’ячеслав (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
3. Завгородній Олексій (Дніпропетровська обл., СК «Патріот», тренер – Кравченко М.)
3. Аблез Микита (Запорізька обл., Академія ММА, тренер – Бехтевроян Н.)

До 77,1 кг
1. Курелару Іван (Чернівецька обл., СК «Легіон», тренер – Чорней В. К.)
2. Костюченко Єгор (Київська обл., СК «Аурум», тренер – Дудочкін О. І.)
3. Іщук Ілля (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
3. Прачук Дмитро (Житомирська обл., СК «Доджо» тренер – Дивинський В. О.)

До 84 кг
1. Тимофійчук Тарас (Чернівецька обл., СК «Легіон», тренер – Чорней В. К.)
2. Гончаренко Дмитро (Київська обл., СК «КЦС», тренер – Муратов В. А.)
3. Вигнаний Василь (Черкаська обл., «ММА Умань», тренер – Литвиненко А. П.)
3. Шишківський Денис (Вінницька обл., СК «Боєць», тренер – Городівський С.)

До 93 кг
1. Ружицький Дмитро (Харківська обл., KharkovTopTeam, тренери – Бланк А. О., Ібалаєв Р.)
2. Куценко Ігор (м. Київ, СК «Фенікс», тренер – Ващенко В. М.)
3. Бабинський Дмитро (Чернівецька обл., СК «S.C.O.R.P.I.O.», тренер – Свістак О. М.)
3. Рибченко Давид (Дніпропетровська обл., СК «Патріот», тренер – Кучерук С.)

Понад 93 кг
1. Маценко Артем (Київська обл., СК «Грека ММА», тренер – Гречка С. А.)
2.  Немирський Євген (Черкаська обл., тренер – Жицький А. О.)
3. Стайнов Євген (Запорізька обл., СК «Динамо-Запоріжжя», тренер – Бурля М. І.)
3. Усеїнов Еміль (Харківська обл., KharkovTopTeam, тренери – Бланк А. О., Ібалаєв Р.)

Переможці Чемпіонату

Сюжет XSPORT

 

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК:

1. Київська обл.
2. Харківська обл.
3. м. Київ

___________

З 4-7 квітня відбулась Головна подія року змішаних єдиноборств ММА України - Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019! 
Почесними гостями були президент IMMAF - Керріт Браун та супервайзер чемпіонату Марк Годдарт (IMMAF / WMMAA) - рефері UFC.

 

__________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr