Чемпіони України зі змішаних єдиноборств ММА 2019

 

Результати Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА 2019 (ЧОЛОВІКИ)

 

 

 >>>РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ (ЖІНКИ)

До 52,1 кг
1. Костриця Едуард (м. Київ, СК «Фенікс», тренер – Ващенко В. М.)
2. Деркач Сергій (Харківська обл., СК «Кімура», тренер – Немесис В.)
3. Балацький Владислав (Київська обл., СК «Легіон», тренер – Харченко О. О.)
3. Сиркін Роман (Запорізька обл., СК «Динамо-Запоріжжя), тренер – Бурля М. І.)

До 56 кг
1. Якименко Віталій (Харківська обл., СК «Хантерс», тренер – Безрук В.)
2. Оськін Анатолій (Житомирська обл., СК «Андеграунд», тренер – Домарецький Р. Й.)
3. Шевченко Олександр (Дніпропетровська обл., СК «ДДУВС», тренер – Журавель О. А.)
3. Новосад Ярослав (Тернопільска обл., Sportlife, тренер – Маркуш М. В.)

До 60 кг
1. Дубков Владислав (Харківська обл., KharkovTopTeam, тренери – Бланк А. О., Ібалаєв Р.)
2. Атдаєв Ата (Харківська обл., KharkovTopTeam, тренери – Бланк А. О., Ібалаєв Р.)
3. Шамонін Данило (Миколаївська обл., MMACLUBNIKOLAEVVaranTeam, тренери – Мавродієв А. С. Ахмедов В. Е.)
3. Довгий Анатолій (Харківська обл., СК «Центуріон», тренер – Катихін В.)

До 65, 8 кг
1. Афанасенко Артем (Херсонська обл., СК «Катран», тренер – Головко А. М.)
2. Коваленко Олександр (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
3. Ластовецький Дмитро (Харківська обл, СВС, тренер – Помиляйко Г. В.)
3. Велієв Солтан (Волинська обл., СК «Воїн», тренери – Зінчук А. О., Василенко Д. Г.)

До 70,38 кг
1. Добродій Олександр (Рівненська обл., тренери – Романович Б. Ю., Зайченко О. П.)
2. Вєтров В’ячеслав (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
3. Завгородній Олексій (Дніпропетровська обл., СК «Патріот», тренер – Кравченко М.)
3. Аблез Микита (Запорізька обл., Академія ММА, тренер – Бехтевроян Н.)

До 77,1 кг
1. Курелару Іван (Чернівецька обл., СК «Легіон», тренер – Чорней В. К.)
2. Костюченко Єгор (Київська обл., СК «Аурум», тренер – Дудочкін О. І.)
3. Іщук Ілля (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
3. Прачук Дмитро (Житомирська обл., СК «Доджо» тренер – Дивинський В. О.)

До 84 кг
1. Тимофійчук Тарас (Чернівецька обл., СК «Легіон», тренер – Чорней В. К.)
2. Гончаренко Дмитро (Київська обл., СК «КЦС», тренер – Муратов В. А.)
3. Вигнаний Василь (Черкаська обл., «ММА Умань», тренер – Литвиненко А. П.)
3. Шишківський Денис (Вінницька обл., СК «Боєць», тренер – Городівський С.)

До 93 кг
1. Ружицький Дмитро (Харківська обл., KharkovTopTeam, тренери – Бланк А. О., Ібалаєв Р.)
2. Куценко Ігор (м. Київ, СК «Фенікс», тренер – Ващенко В. М.)
3. Бабинський Дмитро (Чернівецька обл., СК «S.C.O.R.P.I.O.», тренер – Свістак О. М.)
3. Рибченко Давид (Дніпропетровська обл., СК «Патріот», тренер – Кучерук С.)

Понад 93 кг
1. Маценко Артем (Київська обл., СК «Грека ММА», тренер – Гречка С. А.)
2.  Немирський Євген (Черкаська обл., тренер – Жицький А. О.)
3. Стайнов Євген (Запорізька обл., СК «Динамо-Запоріжжя», тренер – Бурля М. І.)
3. Усеїнов Еміль (Харківська обл., KharkovTopTeam, тренери – Бланк А. О., Ібалаєв Р.)

Переможці Чемпіонату

Сюжет XSPORT

 

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК:

1. Київська обл.
2. Харківська обл.
3. м. Київ

___________

З 4-7 квітня відбулась Головна подія року змішаних єдиноборств ММА України - Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2019! 
Почесними гостями були президент IMMAF - Керріт Браун та супервайзер чемпіонату Марк Годдарт (IMMAF / WMMAA) - рефері UFC.

 

__________

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України

instagram.com/mmaukr

facebook.com/mmaukr

telegram.me/mmaukr