Події та Змагання

Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука 22-24.11.19

Відкритий чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств 17.11.19

Відкритий турнір зі змішаних єдиноборств "Дух воїна" м.Херсон 17.11.19

Чемпіонат м. Івано-Франківьска зі змішанних єдиноборств 9.11.19

Чемпіонат Світу зі змішанних єдиноборств ММА 2019 (серед молоді та дорослих) - Бахрейн

/IMMAF_WMMAA_World-Championships

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

18-23 червня 2019 р. м.Рим  >>>Чемпіонат Європи зі змішанних єдиноборств ММА 2019 (серед молоді та дорослих) - Італія

 

 

 
 
 

Події та Змагання

Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука 22-24.11.19

Відкритий чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств 17.11.19

Відкритий турнір зі змішаних єдиноборств "Дух воїна" м.Херсон 17.11.19

Чемпіонат м. Івано-Франківьска зі змішанних єдиноборств 9.11.19

Чемпіонат Світу зі змішанних єдиноборств ММА 2019 (серед молоді та дорослих) - Бахрейн

/IMMAF_WMMAA_World-Championships

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

18-23 червня 2019 р. м.Рим  >>>Чемпіонат Європи зі змішанних єдиноборств ММА 2019 (серед молоді та дорослих) - Італія

 

 

 
 
 

Відкритий Кубок Одеської області зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей.

06 жовтня 2019 року у місті Ізмаїл Одеської області відбулось свято спорту – Відкритий Кубок Одеської області зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. Місто Ізмаїл вперше проводило подібний захід і приурочили його до Дня Міста. Близько 100 учасників змагалися за звання кращих бійців ММА і виборювали чемпіонські титули та ще більше гостей з цікавістю споглядали за яскравими поєдинками у октагоні.
 
Відвідувачі Кубку Одеської області зі змішаних єдиноборств ММА відзначили високий рівень проведення змагань та їх організацію і вкотре переконалися, що Одеська область має чудових «своїх чемпіонів».
 
Головний суддя змагань:
Воронін Юрій Олександрович
 
Головний секретар змагань:
Молоденко Ірина Дмитрівна
 
Рефері:
Молоденко Денис
Маловіченко Олександр
 
10-11 років
- 27 кг:
1 місце – Гесаль Ілля (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)
2 місце – Аршакян Давид (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
 
- 30 кг:
1 місце – Савчук Кирило (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.)
2 місце – Ніколов Артем (СК Тріумфатор тр. Погонець А.)
 
- 33 кг:
1 місце – Васіліогло Іван (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)
2 місце – Наконечний Богдан (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)
3 місце – Драпалюк Данило (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
3 місце – Гиря Владислав (БК MMA Izmail тр. Дамаскин М.)
 
- 39 кг:
1 місце – Плясун Борис (ММА Арциз тр. Мінгазов Р.)
2 місце – Подопригор Єгор (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.
3 місце – Кашульський Олександр (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)
3 місце – Мандріков Максим (ООФЗЄ ММА тр. Філімонов С.)
 
- 39 кг дівчата:
1 місце – Філімонова Софія (ООФЗЄ ММА тр. Філімонов С.)
1 місце – Садич Дарина (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
 
- 42 кг:
1 місце – Кравцов Володимир (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.)
2 місце – Петрегняк Ярослав (СК RD тр. Баркарь А.)
 
- 45 кг:
1 місце – Кобзій Олександр (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
2 місце – Філіпський Денис (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
3 місце – Одинський Сергій (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
 
12-13 років
- 33 кг:
1 місце – Чубенко Миколай (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.)
2 місце – Бондарцов Петро (ММА Арциз тр. Мінгазов Р.)
3 місце – Нікодім Валентин (БК MMA Izmail тр. Дамаскин М.)
3 місце – Кучер Костянтин (ООФЗЄ ММА тр. Філімонов С.)
 
- 39 кг:
1 місце – Пишненко Костянтин (СК Ахілл тр. Елісеєв Л.)
2 місце – Савчук Максим (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.)
3 місце – Недомовний Данило (СК Тріумфатор тр. Погонець А.)
 
- 45 кг:
1 місце – Ніколенко Артем (СК Ахілл тр. Елісеєв Л.)
2 місце – Давидов Артем (ООФЗЄ ММА тр. Філімонов С.)
3 місце – Гостинський Віталій (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
3 місце – Козьма Валентин (БК MMA Izmail тр. Дамаскин М.)
 
- 48 кг:
1 місце – Докшаков Артур (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
2 місце - Козьма Ігор (БК MMA Izmail тр. Дамаскин М.)
3 місце – Велієв Черкез (ООФЗЄ ММА тр. Філімонов С.)
 
- 56 кг:
1 місце – Шевчук Данило (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
2 місце – Малярчук Владислав (ММА Арциз тр. Мінгазов Р.)
3 місце – Денисенко Володимир (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
 
-60 + кг:
1 місце – Хаджи Владислав (СК Ахілл тр. Елісеєв Л.)
2 місце – Жовнир Максим (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
 
14-15 років
- 42 кг:
1 місце – Желясков Данііл (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)
2 місце – Середа Данило (ФВС Хортинг тр. Рибалка В.)
 
- 52 кг:
1 місце – Григорян Смбат (СК Тріумфатор тр. Погонець А.)
2 місце – Рекал Олександр (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)
3 місце – Продан Олег (ООФЗЄ ММА тр. Філімонов С.)
 
- 56 кг:
1 місце – Головченко Артур (СК 7,62 тр. Чернов С.)
2 місце – Магура Владислав (ООФЗЄ ММА тр. Молоденко Д.)
3 місце – Деміраки Данило (MMA Club Nikolaev тр. Мірзоян Д.)
3 місце – Кіру Іван (БК MMA Izmail тр. Дамаскин М.)
 
- 60 кг:
1 місце - Амурі Олександр (ООФЗЄ ММА тр. Воронін Ю.)
2 місце – Клошка Олександр (БК Картал Буружиу В.)
3 місце – Шулянський Іван (СК Ахілл тр. Елісеєв Л.)
 
- 65 кг:
1 місце – Лаврентьєв Дмитро (СК RD тр. Баркарь А.)
2 місце – Соцький Сергій (СК Спортбаза тр. Маловіченко О.)
3 місце – Глінка Олександр (MMA Club Nikolaev тр. Мірзоян Д.)
 
- 70 кг:
1 місце – Ліповий Павло (СК Puncher тр. Ахвердієв Р.)
2 місце – Лактіонов Дмитро (СК RD тр. Баркарь А.)
 
- 80 кг:
1 місце – Бабійчук Ігор (СК Тріумфатор тр. Погонець А.)
2 місце – Грішин Ілля (СК RD тр. Баркарь А.)
 
16-17 років
- 52 кг:
 
1 місце – Жарков Володимир (СК Puncher тр. Ахвердієв Р.)
2 місце – Богайов Володимир (MMA Club Nikolaev тр. Мірзоян Д.)
 
- 60 кг:
1 місце – Мінев Артур (СК Тріумфатор тр. Погонець А.)
2 місце – Доновий Андрій (MMA Club Nikolaev тр. Мірзоян Д.)
3 місце – Делі Володимир (ММА Арциз тр. Мінгазов Р.)
3 місце – Абдухаліков Абдулазіз (СК RD тр. Баркарь А.)
 
- 65 кг:
1 місце – Мірзалієв Ельшад (СК Scorpion тр. Соломанов О.)
2 місце – Шенгелая Давид (СК Genso тр. Заверткін Н.)
 
- 75 кг:
1 місце – Загаров Руслан (СК Scorpion тр. Соломанов О.)
2 місце – Пучков Дмитро (СК Puncher тр. Ахвердієв Р.)
3 місце – Бабич Олександр (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.)
 
80 + кг:
1 місце – Маргуца Валерій (СК АСОО тр. Нападовський В.)
2 місце – Демітров Олександр (СК Puncher тр. Ахвердієв Р.)
 
18 + років
- 60 кг:
1 місце – Шумов Олександр (ММА Арциз тр. Мінгазов Р.)
2 місце – Камбур Григорій (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.)
 
- 65,8 кг:
1 місце – Куртев Ігор (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.)
2 місце – Флештер Андріан (БК Картал Буружиу В.)
 
- 77,1 кг:
1 місце – Фіголь Віталій (MMA Club Nikolaev тр. Мірзоян Д.)
2 місце – Росоха Данило (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.)
3 місце – Тьо Вадим (БК MMA Izmail тр. Журавльов М.)
 
- 93 кг:
1 місце – Гусак Дмитро (СК Легіон тр. Громадський О.)
2 місце – Сидоренко Владислав (СК RD тр. Баркарь А.)
 
Командні місця:
1 місце - ООФЗЄ ММА
2 місце - БК MMA Izmail
3 місце - ФВС Хортинг
 
Участь у змаганнях прийняли команди:
1“ООФЗЄ ММА” Воронін Ю., Молоденко Д. Філімонов С.
2 ФВС Хортинг тр. Рибалка В.
3 БК MMA Izmail тр. Журавльов М. Дамаскин М.
4 СК Puncher тр. Ахвердієв Р.
5 СК Scorpion тр. Соломанов О.
6 СК Genso тр. Заверткін Н.
7 СК RD тр. Баркарь А.
8 ММА Арциз тр. Мінгазов Р.
9 MMA Club Nikolaev тр. Мірзоян Д.
10 СК Тріумфатор тр. Погонець А.
11 СК Легіон тр. Громадський О.
12 БК Картал Буружиу В.
13 СК Спортбаза тр. Маловіченко О.
14 СК Ахілл тр. Елісеєв Л.
15 СК 7,62 тр. Чернов С.
 
ФОТОЗВІТ