Події та Змагання

Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА м. Харків 13-15 грудня

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука 22-24.11.19

 

 

 
 
 

Події та Змагання

Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА м. Харків 13-15 грудня

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука 22-24.11.19

 

 

 
 
 

Підсумки Кубку Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” 2019

     Підсумки Кубку Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” . Величезна подяка: тренерам, спортсменам, суддям, головному судді Богдану Романовичу, керівникам осередків та секретарю Сергію Луньову за те, що приїхали, допомогли та підтримали наш Кубок Заходу і звісно ПАРТНЕРАМ. Без Вас цей захід не відбувся би. На турнірі була присутня рекордна кількість учасників 320 чоловік. Надіюсь, ми нікого не образили і з великим нетерпінням чекаємо вас наступного року!

Діти 10-11 років

до 27 кг

1. Давлатназаров Артур (Київська обл. )

2. Чалий Костя (Донецька обл. )

3. Дацюк Богдан (Хмельницька обл. )

до 30 кг

1. Філонюк Захар (Волинська обл. )

2. Янішевський Максим (Волинська обл. )

3. Дубенчук Ян (Черкаська обл. )

до 33 кг

1. Угнівенко Єгор (Київська обл. )

2. Ковальчук Артур (Хмельницька обл. )

3. Рабец Михайло (Київська обл. )

до 36 кг

1. Бесараб Данііл (Київська обл. )

2. Губанов Андрій (Житомирська обл. )

3. Семенюк Артур (Волинська обл. )

до 39 кг

1. Лисюк Дмитро (Житомирська обл. )

2. Хрупайло Ярослав (Хмельницька обл. )

3. Мороз Богдан (Черкаська обл. )

до 42 кг

1. Малькін Богдан (Київська обл. )

2. Лубко Богдан (Хмельницька обл. )

3. Зейкан Іван (Закарпатська обл. )

до 45 кг

1. Коломійчук Дмитро (Вінницька обл. )

2. Репка Михайло (Закарпатська обл. )

3. Керецман Олексій (Закарпатська обл. )

до 48 кг

1. Михальчук Тимур (Волинська обл. )

2. Горін Олександр (Волинська обл. )

3. Самойленко Назар (Донецька обл. )

до 52 кг

1. Тихонов Юрій (Житомирська обл. )

2. Франчук Юрій (Хмельницька обл. )

3. Дуда Даниїл (Львівська обл. )

Діти 12-13 років

до 33 кг

1. Мельниченко Назар (Житомирська обл. )

2. Зелений Назар (Львівська обл. )

3. Марчак Дмитро (Хмельницька обл. )

до 36 кг

1. Лобода Дмитро (Хмельницька обл. )

2. Кесарелі Владислав (Волинська обл. )

3. Харечко Максим (Львівська обл. )

до 39 кг

1. Вакуленко Максим (Київська обл. )

2. Голованов Георгій (Донецька обл. )

3. Пазюк Ігор (Львівська обл. )

до 42 кг

1. Святун Ілля (Київська обл. )

2. Чорней Богдан (Чернівецька обл. )

3. Сітарчук Андрій (Вінницька обл. )

до 45 кг

1. Рісіч Артем (Київська обл. )

2. Кобзев Давид (Хмельницька обл. )

3. Цицан Владислав (Волинська обл. )

до 48 кг

1. Совенок Дмитрій (Житомирська обл. )

2. Мельничук Максим (Чернівецька обл. )

3. Марій Станіслав (Івано-Франківська обл. )

до 52 кг

1. Олійник Максим (Вінницька обл. )

2. Босак Євген (Волинська обл. )

3. Вєдєнєєв Дмитро (Закарпатська обл. )

до 56 кг

1. Кришевич Владислав (Житомирська обл. )

2. Бондар Назар (Київська обл. )

до 60 кг

1. Новосад Ярослав (Волинська обл. )

2. Мороз Андрій (Вінницька обл. )

3. Сліпецький Олександр (Хмельницька обл. )

понад 60 кг

1. Мурадов Євген (Чернівецька обл. )

2. Полянський Олександр (Івано-Франківська обл. )

Юнаки 14-15 років

до 42 кг

1. Мороз Анатолій (Черкаська обл. )

2. Василенко Віктор (Житомирська обл. )

3. Богачов Денис (Закарпатська обл. )

до 45 кг

1. Черненко Андрій (Київська обл. )

2. Коник Руслан (Львівська обл. )

3. Мудрий Ярослав (Хмельницька обл. )

до 48 кг

1. Зелінський Нікіта (Житомирська обл. )

2. Зеленко Дмитро (Чернівецька обл. )

3. Дутко Святослав (Львівська обл. )

до 52 кг

1. Шевчук Лука (Волинська обл. )

2. Шетманюк Назар (Черкаська обл. )

3. Сененко Захар (Черкаська обл. )

до 56 кг

1. Ковальский Вадим (Волинська обл. )

2. Шевчик Олександр (Волинська обл. )

3. Сліпко Іван (Житомирська обл. )

до 60 кг

1. Пасич Юрій (Волинська обл. )

2. Кваснюк Павло (Чернівецька обл. )

3. Слюсаренко Владислав (Житомирська обл. )

до 65 кг

1. Чайковський Максим (Волинська обл. )

2. Мосейчук Віталій (Чернівецька обл. )

3. Дашевський Платон (Київська обл. )

до 70,3 кг

1. Кишук Максим (Вінницька обл. )

2. Михальчук Денис (Волинська обл. )

3. Галицький Данило (Закарпатська обл. )

до 77,1 кг

1. Поремчук Іван (Волинська обл. )

2. Єрьомін В’ячеслав (Закарпатська обл. )

3. Покорні Владлен (Закарпатська обл. )

до 83,9 кг

1. Антонюк Сергій (Хмельницька обл. )

2. Ангелуш Іван (Чернівецька обл. )

3. Стефанків Лука (Львівська обл. )

Дівчата 14-15 років

До 56 кг

1. Голінко Анастасія (Київська обл.)

2. Кривка Ярослава (Закарпатська обл.)

3. Шимків Анастасія (Хмельницька обл.)

Юніори 16-17 років

до 52 кг

1. Лабудяк Богдан (Волинська обл. )

2. Приходько Тарас (Рівненська обл. )

3. Ворпека Максим (Житомирська обл. )

до 56 кг

1. Тодасюк Владислав (Чернівецька обл. )

2. Петрушко Дмитро (Волинська обл. )

до 60 кг

1. Пасич Іван (Волинська обл. )

2. Мисюк Андрій (Волинська обл. )

3. Кліщун Остап (Львівська обл. )

до 65 кг

1. Святченко Станислав (Волинська обл. )

2. Андрейчук Руслан (Івано-Франківська обл. )

3. Котяй Микола (Рівненська обл. )

до 70 кг

1. Гуляєв Олександр (Київська обл. )

2. Кадинський Юрій (Хмельницька обл. )

3. Угреняк Назар (Чернівецька обл. )

до 75 кг

1. Раковський Віктор (Рівненська обл. )

2. Братковський Андрій (Львівська обл. )

3. Малуша Юрій (Київська обл. )

понад 80 кг

1. Кухар Денис (Хмельницька обл. )

2. Самборський Андрій (Львівська обл. )

3. Прохорчук Кирило (Чернівецька обл. )

Дівчата 16-17 років

до 52 кг

1. Хмура Діана (Львівська обл.)
2. Цюпик Валерія (Житомирська обл.)

Чоловіки 18+ років

до 56 кг

1. Зозуля Іван (Київська обл. )

2. Ковальов Олексій (Львівська обл. )

3. Кошеленко Віктор (Київська обл. )

до 60 кг

1. Протасюк Андрій (Волинська обл. )

2. Пинзар Василь (Чернівецька обл. )

3. Богданович Олег (Тернопільська обл. )

до 65,8 кг

1. Головченко Дмитро (Черкаська обл. )

2. Велієв Солтан (Волинська обл. )

3. Книшевич Вадим (Львівська обл. )

до 70,3 кг

1. Первак Руслан (Черкаська обл. )

2. Мітусов Георгій (Київська обл. )

3. Пастух Ілля (Київська обл. )

до 77,1 кг

1. Дунаєв Андрій (Житомирська обл. )

2. Міщук Ярослав (Київська обл. )

3. Лихач Артур (Волинська обл. )

до 84 кг

1. Маргара Дмитро (м. Київ)

2. Куріленко Андрій (м. Київ)

3. Шелофаст Данеїл (Волинська обл. )

до 93 кг

1. Ганієв Руслан (Кіровоградська обл. )

2. Гадіров Денис (Кіровоградська обл. )

3. Мельничук Іван (Волинська обл. )

 

Командний залік

1. Волинська обл.

2. Київська обл.

3. Житомирська обл.