Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Напередодні 2020 року президент IMMAF Керріт Браун згадує 2019 рік як рік, в якому IMMAF ще більше відзначився як глобальний керівний орган ММА у світі.

Шановні друзі!
 
Ми закінчуємо рік святкуванням нашого зростаючого співтовариства і його зростаючого впливу, оскільки ММА продовжує займати своє місце на світовій арені «законного» спорту.
 
Ми підвищили планку у 2019 році й встановили для себе ще більш високі стандарти в проведенні першого у світі чемпіонату світу з ММА серед молоді в Римі. Більше ніж 250 спортсменів - першопрохідців у віці від 12 до 17 років проклали шлях в адаптованих для молоді змагань по ММА.
 
Наш глобальний календар подій завершився демонстрацією світового рівня аматорського ММА: 50 національних команд та 436 спортсменів зібралися в Бахрейні на Чемпіонаті світу 2019 року. Нові відкриття, масштаби й різноманітність на Чемпіонаті світу вражає мене щороку: планка продовжує підвищуватися, тому, що ми бачимо все більше і більше феноменальних і цікавих спортсменів з кожної країни, які представляють прапор своєї держави на головному полігоні аматорського ММА.
 
У нашому прагненні до легітимності в міжнародному спортивному світі ми не стали сидіти склавши руки і IMMAF і WMMAA підштовхувалися до значних успіхів. IMMAF відклав справу проти Всесвітнього антидопінгового агентства, надавши організації час для перегляду свого статуту щодо того, як обробляються заяви. Ми очікуємо поновлення в січні, коли правління IMMAF зможе прийняти рішення про наступні кроки.
 
Після злиття IMMAF і WMMAA у 2018 році ми завершили 2019 рік  демократичним об'єднанням двох рад директорів на Генеральній Асамблеї. У 2020 році ця історична подія доведе своє значення. Наше лідерство в ММА є незаперечним, з глобальним членством 97 національних федерацій, визнаних своїми урядами або Національними олімпійськими комітетами. Це досягнення, з яким не можна посперечатися.
 
Від імені об'єднаної ради IMMAF і WMMAA, від усього серця дякую всіх президентів, тренерів, спортсменів, співробітників, волонтерів та офіційних осіб за вашу цінну підтримку і відданість. Я впевнено кажу, що 2020 рік стане роком, який багато що змінить. Ми йдемо з Вами разом і наш шлях триває.
 
Президент IMMAF, Керріт Браун.