Події та Змагання

Чемпіонат Волині зі змішаних єдиноборств ММА 8 лютого

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

 

 

 
 
 

Події та Змагання

Чемпіонат Волині зі змішаних єдиноборств ММА 8 лютого

<<<ВІДБУЛИСЬ>>>

 

 

 
 
 

Напередодні 2020 року президент IMMAF Керріт Браун згадує 2019 рік як рік, в якому IMMAF ще більше відзначився як глобальний керівний орган ММА у світі.

Шановні друзі!
 
Ми закінчуємо рік святкуванням нашого зростаючого співтовариства і його зростаючого впливу, оскільки ММА продовжує займати своє місце на світовій арені «законного» спорту.
 
Ми підвищили планку у 2019 році й встановили для себе ще більш високі стандарти в проведенні першого у світі чемпіонату світу з ММА серед молоді в Римі. Більше ніж 250 спортсменів - першопрохідців у віці від 12 до 17 років проклали шлях в адаптованих для молоді змагань по ММА.
 
Наш глобальний календар подій завершився демонстрацією світового рівня аматорського ММА: 50 національних команд та 436 спортсменів зібралися в Бахрейні на Чемпіонаті світу 2019 року. Нові відкриття, масштаби й різноманітність на Чемпіонаті світу вражає мене щороку: планка продовжує підвищуватися, тому, що ми бачимо все більше і більше феноменальних і цікавих спортсменів з кожної країни, які представляють прапор своєї держави на головному полігоні аматорського ММА.
 
У нашому прагненні до легітимності в міжнародному спортивному світі ми не стали сидіти склавши руки і IMMAF і WMMAA підштовхувалися до значних успіхів. IMMAF відклав справу проти Всесвітнього антидопінгового агентства, надавши організації час для перегляду свого статуту щодо того, як обробляються заяви. Ми очікуємо поновлення в січні, коли правління IMMAF зможе прийняти рішення про наступні кроки.
 
Після злиття IMMAF і WMMAA у 2018 році ми завершили 2019 рік  демократичним об'єднанням двох рад директорів на Генеральній Асамблеї. У 2020 році ця історична подія доведе своє значення. Наше лідерство в ММА є незаперечним, з глобальним членством 97 національних федерацій, визнаних своїми урядами або Національними олімпійськими комітетами. Це досягнення, з яким не можна посперечатися.
 
Від імені об'єднаної ради IMMAF і WMMAA, від усього серця дякую всіх президентів, тренерів, спортсменів, співробітників, волонтерів та офіційних осіб за вашу цінну підтримку і відданість. Я впевнено кажу, що 2020 рік стане роком, який багато що змінить. Ми йдемо з Вами разом і наш шлях триває.
 
Президент IMMAF, Керріт Браун.