Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України активно починає новий рік!

17 січня 2020 року в Міністерстві Молоді і Спорту України провели підсумкове засідання загальних зборів Федерації, на якому були присутні представники зі всіх відокремлених обласних підрозділів Федерації, представники суддівської колегії, найкращі спортсмени та їх тренера, Народні депутати України, члени Національного олімпійського комітету, представники профільного міністерства та інші почесні гості. Підсумкове зібрання пройшло під головуванням Президента Федерації Олега Рожкевича.
Зустріч пройшла в цікавій та діловій атмосфері! 
Керівники Федерації звітувалися про виконану роботу за 2019 рік, обговорювались помилки, успіхи та більшість часу було відведено для планів на 2020 рік.
 
Більш детально:
1. Внесли зміни до статуту організації.
2. Створили Наглядову та Опікунську раду Федерації. 
Головою Наглядової ради обрали дворазового Чемпіона Світу з бойового самбо, майстра спорту України міжнародного класу, засновника і першого Президента Федерації, Дмитра Христюка. Також на цьому засіданні Дмитра Христюка вибрали Почесним Президентом Федерації. 
Головою Опікунської ради обрали Почесного Президента Федерації Артура Палатного.
3. Обговорили подальший розвиток та внесли зміни і доповнення до календарного плану заходів Федерації на 2020 рік.
4. Прийняли спільне рішення про вступ Федерації до Спортивного комітету України. 
5. Обговорили багато робочих питань щодо розвитку, суддівського забезпечення, внесення доповнень до діючих правил змагань, юридичного та інформаційного забезпечення роботи Федерації.
 
І звичайно ж не обійшлося без відзнак та нагород! Відзначили та нагородили найкращі відокремлені підрозділи, найкращих суддів, найсильніших спортсменів Федерації, які в 2019 році стали Чемпіонами та призерами Чемпіонатів Світу і Європи серед чоловіків, жінок, молоді. Також вшанували найкращих тренерів, які виховали наших видатних спортсменів. Нам є ким пишатися!
 
Найкращим спортсменом 2019 року визнано - Чемпіона Світу та Європи 2019 р. серед чоловіків Ату Атдаєва, а найкращою спортсменкою 2019 року визнано - Чемпіонку Світу та Європи 2019 р. серед жінок Анастасію Світковську.
 
Найкращими відокремленими підрозділами за результатами роботи в 2019 році визнані: Київський, Харківський, Волинський, Вінницький, Львівський та Рівненський обласні осередки Федерації. Молодці! Так тримати! 
А також щира вдячність всім найкращим тренерам: Расул Ібалаєв, Іщук Андрій;
 
Найкращі судді Федерації: Лунга Олександр, Зайченко Олександр, Джоджуа Давід, Чабан Костянтин, Клепіковський Андрій;
 
Також відзначили спортсменів Федерації за значні спортивні досягнення та високий особистий результат на міжнародній спортивній арені. Ними стали: Хмара Богдан, Владислав Джус, Гончарова Надія, Ятимова Мілана, Костриця Едуард, Гарбар Дарина, Шакула Єлизавета, Аскєров Алі Ільгар. Крім того, вшанували всіх тренерів, які в 2019 році підготували чемпіонів та призерів Чемпіонатів світу і Європи серед чоловіків, жінок, молоді, юніорів та дітей. Нам є ким пишатися!
 
Завантажити повний фотозвіт 1GB