Події та Змагання

16-18 жовтня 2020 року  Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-10 жовтня 2020 року Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

16-18 жовтня 2020 року  Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-10 жовтня 2020 року Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА відзначила найкращих тренерів 2019 року

17 січня на підсумковому засіданні загальних зборів Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України в Міністерстві молоді і спорту України за виховання призерів чемпіонату світу і Європи в 2019 році серед дорослих, молоді та юніорів відзначили і нагородили найкращих тренерів України.
 
Дипломи і нагороди від президента Федерації Олега Рожкевича та почесного президента і голови Наглядової Ради Федерації Дмитра Христюка отримали 16 тренерів з усієї України, робота яких принесла у 2019 році найвищі результати на європейській та світовій арені.
 
За популяризацію та особистий внесок у розвиток змішаних єдиноборств  ММА в Україні та виховання призерів Чемпіонату Світу і Європи 2019 року серед дорослих нагороджено Расула Ібалаева, Андрія Іщука, Вадима Ващенка, Владислава Откидача та Олександра Дудочкіна. 
 
За виховання призерів чемпіонату світу та Європи 2019 року серед юнаків і юніорів до 18 років відзначили їхніх тренерів – Костянтина Чабана, Дениса Молоденка, Юрія Співаченка, Максима Морозенка, Сергія Гречка, Володимира Соляра, Сергія Городівського, Дмитра Таранця, Андрія Зінчука, Дмитра Василенка.
 
А Давід Джожуа, Андріян Петрущак, Олег Пищенко увійдуть в історію змішаних єдиноборств ММА як найкращі тренери, які в 2019 році виховали призерів чемпіонату Європи серед молоді.
 
Нагородження відбувалося за участю почесного президента і голови Опікунської ради Федерації Артура Палатного, народного депутата України, заступника голови комітету ВРУ з питань молоді та спорту Василя Мокана, члена НОК Вадима Сисюка, керівника профільного департаменту Міністерства молоді та спорту Матвія Бідного, представників з усіх відокремлених обласних підрозділів Федерації, суддівської колегії, спортсменів та їхніх тренерів, членів Національного олімпійського комітету та інших почесних гостей.
 
Окрім тренерів, які виховали видатних спортсменів, відзначили й нагородили найкращі відокремлені підрозділи, суддів, найсильніших спортсменів Федерації, які в 2019 році стали чемпіонами та призерами чемпіонатів світу і Європи серед чоловіків, жінок, молоді.