Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Дмитро Христюк: Спорт потребує свого окремого міністерства!

Спортивну спільноту України сколихнули слова міністра культури, молоді та спорту України Володимира Бородянського, який всупереч заяві президента про повернення спорту його профільного міністерства зазначив, що не вважає за доцільне так робити. 
Натомість ми, професійні спортсмени, на власному досвіді бачимо, наскільки потрібно мати окреме Міністерство спорту! 
 
Із такою пропозицією нещодавно виступив відомий спортсмен, народний депутат від «Слуги народу», перший заступник комітету Ради з питань молоді та спорту Жан Беленюк. Його публічно підтримав народний депутат України VII-VIII скликань, який раніше очолював Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму в ВР дві каденції поспіль, голова опікунської ради федерації Артур Палатний. А також багато відомих спортсменів, федерацій та керівників спортивної галузі приєдналися із закликом щодо створення окремого профільного міністерства. Я теж поділяю цю позицію: спорт потребує свого окремого міністерства!
 
Укрупнення міністерств хоч і має свої переваги, але, як на мою думку, дуже сумнівні. Ми, професійні спортсмени, з великим розчаруванням прийняли факт злиття у єдине Міністерство культури, молоді та спорту три відомства – Міністерство культури, Міністерство молоді та спорту, а також Міністерство інформаційної політики, що здійснив уряд у вересні минулого року. 
 
Тож із надією і вірою у здоровий глузд сприйняли звернення президента Зеленського до прем'єр-міністра України Олексія Гончарука про розділення новоствореного міністерства.
На превеликий жаль, практика доводить, що нагромадження під одним «дахом» відразу кількох різновекторних напрямків розмиває роботу всієї установи, робить її неефективною, а то й призводить до повного паралічу. Занадто централізована система ускладнює комунікацію між центром і її «низами», що ми й спостерігаємо сьогодні. 
Тож спортсмени вирішили не мовчати й запустили флешмоб #ЯзаОкремеМіністерствоСпорту. 
 
Особисто я підтримую ідею створення окремого Міністерства спорту і звертаюся до інших спортсменів теж не залишитися осторонь. 
 
Дмитро Христюк, 
почесний Президент, Голова Наглядової ради, 
дворазовий чемпіон світу з бойового самбо, 
майстер спорту України міжнародного класу