Події та Змагання

16-18 жовтня 2020 року  Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-10 жовтня 2020 року Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

16-18 жовтня 2020 року  Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-10 жовтня 2020 року Відкритий Кубок Заходу зі змішаних єдиноборств ММА “Lemberg Fight Cup” присвячений пам`яті Ігора Слюсарчука

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Богдан РОМАНОВИЧ: «ММА на Олімпійських іграх – це питання часу»

Змішані єдиноборства ММА у світі в останнє десятиліття стали одним із найвідвідуваніших, найпопулярніших та найбільш видовищних видів спорту. Про це  говорить статистика переглядів змагань та щільність заповнення трибун. Рівненщина багата спортивними талантами у ММА і за підсумками року відзначена як одна з найкращих в Україні областей за проведену роботу із розвитку саме цього виду спорту як у регіоні, так і по всій Україні. Про найближчі плани, перспективи та успіхи бійців ми поговорили із керівником Рівненської обласної федерації змішаних єдиноборств ММА Богданом Романовичем.
 
– Розпочинається 2020 змагальний рік, але хочеться підбити підсумки і успіхи 2019 року. Які вони?
– Серед аматорів відзначився Олександр Добродій (СК «Патріот») із Березного. Тренує його Олександр Зайченко. Наш спортсмен став чемпіоном України і ввійшов до збірної. Змагався він на чемпіонаті Європи. Для нас це колосальний досвід.
Серед професійних спортсменів відзначився Андрій Хохлов (СК «Скіф»). Він уперше в історії в лізі «Real Fight Promotion» став чемпіоном і володарем поясів одразу у двох вагових категоріях – до 61 кг та до 66 кг.
Микола Кондратюк (СК «Скіф») побив такий рекорд. За рік провів 12 професійних поєдинків октагоні. Більшість із них закордоном. Це насправді дуже багато.
Відзначився і наш Назарій Данилюк (СК «Скіф»). Спортсмен провів видовищний бій в одному із найбільших промоушенів світу – «Bellator». Програв він за рішенням суддів місцевому спортсмену в Ізраїлі. Разом із тим, він себе дуже добре зарекомендував.
Також у нас є і прорив року – Ахмад Дакаєв (СК «Скіф»). За останні 12 місяців від довів свій прорекрд із нуля до семи перемог і нуль поразок. Є серйозні напрацювання для розвитку успіху. Він наразі є серйозним претендентом на чемпіонський пояс у вазі до 70 кг у лізі «Real Fight Promotion». Якщо він виграє, то це вже буде четвертий пояс у нашій області. Є ще Антон Радько (АБМ «Берсерк») із Сарн. Він натепер є чинним чемпіоном «RealFightPromotion» у вазі до 77 кг.
 
– Які найближчі змагання у Рівному?
– Упродовж місяця ми маємо провести чемпіонат області та сформувати нашу збірну для подальшої участі в змаганнях у календарному році. Також у цих же календарних межах постараємось провести і професійний турнір. Готуємо чимало сюрпризів приємних. Більше інформації буде згодом.
 
– Після цього збірна Рівненщини куди виїжджатиме на турніри?
– Стартують чемпіонати та Кубки України. Змагальний графік буде дуже насичений. Тому готуємось серйозно.
І вже згадуваний Микола Кондратюк 14 лютого в Молдові проведе професійний поєдинок
 
– Змішані єдиноборства ММА – зараз один із найпопулярніших видів спорту у Світі. Які є шанси, що це він стане олімпійським?
– На даному етапі дві великі Всесвітні федерації змішаних єдиноборств оголосили про об’єднання – це WMMA i IMMAF. Це зробили для того, щоб зміцнитися і об’єднати максимальну кількість держав із національними федераціями. Також дуже коригуються правила та ведеться активна робота із суддями. Це робиться для того, аби максимально покращити і підвищити рівень як самого спорту, так і самих спортсменів. Відповідно, ця робота повинна оцінитися. І входження ММА до програми Олімпійських ігор – це питання часу.
 
– Доброю традицією в Рівному стало проведення саме професійних турнірів зі змішаних єдиноборств – двічі на рік. Більше можна проводити? Бо і люди ходять і їм цікаво, краще б бійців знали та впізнавали.
– Кожні такі змагання – це серйозні витрати. Тому ми виходимо із можливостей, які маємо. Якщо буде більше потужніших спонсорів і меценатів, то, звісно, будемо проводити більше. Принагідно хочу подякувати всім нашим партнерам і друзям, які нас постійно підтримують. Якби не ці люди, то мало що вдавалося б.
 
– Наскільки наші бійці конкурентні і потрібні закордоном?
– Наші бійці дуже потрібні і їх часто кличуть. Є проблема, що про поєдинки повідомляють за короткий відрізок часу. І фактично, вивчити суперника не дуже встигаєш. Також не забуваємо, що потрібно коригувати, «зганяти» вагу. І з місцевими бійцями закордоном боротися важко. Ще важливий момент – це дорога. Вона втомлює і бракує часу на відновлення. Те ж відновлення ваги після зважування місцевим дається легше. Активно використовують і медичні методи. Ми теж пробуємо не поступатися, але не все вдається. Ти можеш бути за тисячу-дві кілометрів від дому і не всі можливості мати, і можемо їх використовувати.
 
Вікторія Божовська,
Джерело: rivne.online