Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

В Україні створено офіційний промоушен змішаних єдиноборств ММА

4 березня 2020 року в Києві у «PM Hall» відбудеться презентація міжнародної промоутерської компанії зі змішаних єдиноборств ММА «ELITE MMA PRO».
 
«ELITE MMA PRO» стає офіційним партнером Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України всіх вікових категорій і рівнів підготовки спортсменів та отримує виключне законне право на проведення офіційних турнірів із ММА національного та міжнародного рівнів в Україні. Відтепер наші спортсмени матимуть чітке розуміння, як потрапити на престижні міжнародні турніри з ММА у всьому світі.  
 
Міжнародна промоутерська компанія має на меті проводити видовищні турніри зі змішаних єдиноборств в Україні та надавати можливості кар'єрного зросту спортсменам від І-го дитячого розряду до професіонала.
 
На презентації буде представлена лінійка поясів організації, за які змагатимуться найкращі спортсмени національних і міжнародних рівнів та професіонали: «Elite MMA UA», «Elite MMA International» та «Elite MMA Pro» відповідно.
 
Під час заходу відбудеться прес-конференції ТОП-менеджменту організації, будуть підписані угоди та меморандуми про співпрацю з низкою національних федерацій з різних видів єдиноборств.  
 
Незважаючи на те, що промоутерська компанія тільки розпочинає свою діяльність, на 2020 рік запланований щільний графік спортивних подій, які частково будуть анонсовані на прес-конференції. Як зазначає Дмитро Христюк, президент «ELITE MMA PRO»: «Попереду – багато спільної роботи! На початку березня – велика презентація нашого плану дій, нового міжнародного проекту та ще багато цікавого! Буде дуже гаряче! І це – без перебільшення».
 
Презентація «ELITE MMA PRO» відбудеться 4 березня в Києві у «PM Hall», початок об 11:00, вхід за попередньою реєстрацією.
 
Серед гостей будуть присутні президент Федерації Олег Рожкевич та  члени президії і керівники обласних відокремлених підрозділів Федерації. Спеціальні гості презентації: керівники федерацій із багатьох видів єдиноборств та відомі українські бійці - чемпіони Європи та світу.
 
У рамках презентації промоутерської компанії відбудеться підписання договору про співпрацю з одним з найкращих міжнародним спортивним менеджером.
 
Дмитро Христюк – президент «ELITE MMA PRO», дворазовий чемпіон світу з бойового самбо, майстер спорту України міжнародного класу, почесний президент та голова наглядової ради Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України.
 
Акредитація для ЗМІ до 3 березня 2020 р. (до 17:00) за ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Додаткова інформація за тел.: (093) 60-87-321, Юлія Бережко-Камінська, прес-секретар.
 
Регламент заходу:
10:30–11:00 – Збори учасників
11:00 – Початок заходу
12:30 – Фуршет, інтерв’ю у вільній формі