Події та Змагання

16-18 жовтня  Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

16-18 жовтня  Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

В Україні створено офіційний промоушен змішаних єдиноборств ММА

4 березня 2020 року в Києві у «PM Hall» відбудеться презентація міжнародної промоутерської компанії зі змішаних єдиноборств ММА «ELITE MMA PRO».
 
«ELITE MMA PRO» стає офіційним партнером Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України всіх вікових категорій і рівнів підготовки спортсменів та отримує виключне законне право на проведення офіційних турнірів із ММА національного та міжнародного рівнів в Україні. Відтепер наші спортсмени матимуть чітке розуміння, як потрапити на престижні міжнародні турніри з ММА у всьому світі.  
 
Міжнародна промоутерська компанія має на меті проводити видовищні турніри зі змішаних єдиноборств в Україні та надавати можливості кар'єрного зросту спортсменам від І-го дитячого розряду до професіонала.
 
На презентації буде представлена лінійка поясів організації, за які змагатимуться найкращі спортсмени національних і міжнародних рівнів та професіонали: «Elite MMA UA», «Elite MMA International» та «Elite MMA Pro» відповідно.
 
Під час заходу відбудеться прес-конференції ТОП-менеджменту організації, будуть підписані угоди та меморандуми про співпрацю з низкою національних федерацій з різних видів єдиноборств.  
 
Незважаючи на те, що промоутерська компанія тільки розпочинає свою діяльність, на 2020 рік запланований щільний графік спортивних подій, які частково будуть анонсовані на прес-конференції. Як зазначає Дмитро Христюк, президент «ELITE MMA PRO»: «Попереду – багато спільної роботи! На початку березня – велика презентація нашого плану дій, нового міжнародного проекту та ще багато цікавого! Буде дуже гаряче! І це – без перебільшення».
 
Презентація «ELITE MMA PRO» відбудеться 4 березня в Києві у «PM Hall», початок об 11:00, вхід за попередньою реєстрацією.
 
Серед гостей будуть присутні президент Федерації Олег Рожкевич та  члени президії і керівники обласних відокремлених підрозділів Федерації. Спеціальні гості презентації: керівники федерацій із багатьох видів єдиноборств та відомі українські бійці - чемпіони Європи та світу.
 
У рамках презентації промоутерської компанії відбудеться підписання договору про співпрацю з одним з найкращих міжнародним спортивним менеджером.
 
Дмитро Христюк – президент «ELITE MMA PRO», дворазовий чемпіон світу з бойового самбо, майстер спорту України міжнародного класу, почесний президент та голова наглядової ради Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України.
 
Акредитація для ЗМІ до 3 березня 2020 р. (до 17:00) за ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Додаткова інформація за тел.: (093) 60-87-321, Юлія Бережко-Камінська, прес-секретар.
 
Регламент заходу:
10:30–11:00 – Збори учасників
11:00 – Початок заходу
12:30 – Фуршет, інтерв’ю у вільній формі