Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

У Чернівцях відбудеться Відкритий чемпіонат області

21 березня у Чернівцях відбудеться Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА) серед дітей та юніорів. За результатами змагань буде здійснено відбір найсильніших спортсменів до складу збірної команди Чернівецької області для участі в чемпіонаті України та всеукраїнських змаганнях.
 
Проведення змагань здійснює Чернівецькій обласний відокремлений підрозділ Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України та управління спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.
Головний суддя змагань – Андрій Клепіковський. Головний секретар – Микола Пилипко.
 
До участі у Відкритому чемпіонаті Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА) допускаються команди спортивних клубів та організацій міста Чернівці, Чернівецької області, а також інших областей. Склад команди необмежений, у тому числі 2 тренери, 1 суддя.
 
Спортсмени, котрі мають один і більше професійних поєдинків із ММА, до змагань не допускаються і при виявленні такого факту будуть дискваліфіковані головним суддею під час змагань!
 
 
Програма змагань:
 
21 березня 2020 року
 
8.30 – 9.30 – зважування;
10.00 – 17.00 – попередні та півфінальні поєдинки;
18.00 – фінальні поєдинки та нагородження.
 
Адреса: м. Чернівці  вул.. Міцкевича, 8, ОСК «Авангард».
 
Попередні заявки на участь команд у Відкритому чемпіонаті Чернівецької області надсилаються не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Довідки: тел.: +38 050-374-36-46.
 
Нагадуємо, Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати і проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Всі змагання проходять відповідно до офіційних правил, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції України і Міністерством молоді та спорту України.