Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

У Шостці відбудеться Сумський обласний чемпіонат зі змішаних єдиноборств

20 березня у місті Шостці відбудеться Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА) серед дітей, юніорів і дорослих. За результатами змагань буде здійснення відбір найсильніших спортсменів до складу збірної команди Сумської області для участі в чемпіонаті України та всеукраїнських змаганнях.
 
Проведення змагань здійснює Сумський обласний відокремлений підрозділ Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України та Шосткинська міська рада.
 
До участі у Відкритому чемпіонаті Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА) допускаються команди спортивних клубів та організацій міста Суми та Сумської області: Шостка, Глухів, Конотоп, Лебедин, Ромни, Білопілля, Ворожба, Низи, Осоєвка, Дружба, Буринь, Охтирка, Путивль, Кролівєць, Недригайлов, Верхня Сироватка, а також Харківська, Чернігівська, Полтавська та інших областей. Склад команди необмежений, у тому числі 2 тренери, 1 суддя.
 
Спортсмени, котрі мають один і більше професійних поєдинків із ММА, до змагань не допускаються і при виявленні такого факту будуть дискваліфіковані головним суддею під час змагань!
 
 
Адреса: м. Шостка,  вул. Шевченка, 12, Палац спорту «Свема».
 
 
Програма змагань:
 
20 березня 2020 року
 
8.30 – 9.30 – зважування;
10.00 – 17.00 – попередні та півфінальні поєдинки;
18.00 – фінальні поєдинки та нагородження.
 
Попередні заявки на участь команд у Відкритому чемпіонаті Сумської області потрібно надсилати не пізніше ніж за 5 днів до початку змагань на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Довідки: тел.: (050) 407-04-09.
 
Нагадуємо, Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати і проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Всі змагання проходять відповідно до офіційних правил, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції України і Міністерством молоді та спорту України.