Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

У Дніпрі відбувся чемпіонат області з ММА

7 березня в місті Дніпрі на базі спортивного комплексу медичної академії відбувся Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА для всіх вікових категорій. Організатором виступив Дніпропетровський відокремлений підрозділ Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України.
 
У змаганнях взяли участь 14 спортивних клубів Дніпра, Кривого Рогу, Вознесенська та Покровського: «Лєон», «Патріот», «Ягуар ММА», «Барс», «Сварог», «ДД УВС», «Фанат», «Покровське», «Молот», «Опора», «Янагі», «Сокіл», «Надія», «Штурм». 
 
Головним суддею змагань був Давид Джоджуа, секретарем – Ольга Чібук.
 
Переможцями в різних вікових та вагових категоріях стали:
 
Молодші діти 10–11років
 
28 кг
1. Мандрик Олексій, СК «Сварог»;
2. Заворотній  Дмитро, СК «Фанат»;
3. Пономаренко Евген, СК «Сокол»;
3. Настич Данило, СК «Барс».
 
31 кг
1. Носенко Владислав, СК «Сварог»;
2. Сліпчук Ярослав, СК «Сварог»;
3. Ромка Артем, СК «Сокол»;
3. Горохов Богдан, СК «Патріот».
 
34 кг
1. Крилов Ярослав, СК «Патріот»;
2. Кучер Олександр, СК «Сварог»;
3. Горловський Марат, АК «Ягуар»;
3. Задніпряний Антон, СК «Янагі».
 
37 кг
1. Волошин Матвій, СК «Ягуар»;
2. Волобуєв Клим, СК «Ягуар»;
3. Штапов Єгор, СК «Сварог»;
3. Умедов Хабіб, СК «Патріот».
 
40 кг
1. Конько Ілля, СК «Патріот»;
2. Дзюбенко Андрій, СК «Ягуар»;
3. Дірма Артем, СК «Фанат»;
3. Фесенко Данило, СК «Сварог».
 
44 кг
1. Геращенко Олександр, СК «Барс»;
2. Сабіщанський Сергій, СК «Молот»;
3. Морозов Гліб, СК «Лєон».
 
48 кг
1. Волочаєв Микита, СК «Сварог»;
2. Бондар Мирослав, СК «Штурм»;
3. Батійчук Артем, СК «Штурм»;
3. Яценко Михайло, СК «Барс».
 
57+
1. Морозов Єгор, СК «Лєон»;
2. Бодирєв Данило, СК «Сварог»;
3. Ковтуненко Дмитро, СК «Сокіл»;
3. Петрошенко Ярослав, СК «Сокіл».
  
Старші діти
 
31 кг
1. Яцура Юрій, ДЮСШ «Покровське».
 
34 кг
1. Куцик Максим, СК «Ягуар»;
2. Гарбуз Святослав, ДЮСШ «Покровське»;
3. Яцура Юрій, ДЮСШ «Покровське»;
3. Сардарян Артур, СК «Лєон».
 
37 кг
1. Соловій Олександр, СК «Лєон»;
2. Підгорний Максим, СК «Штурм»;
3. Іщенко Максим, СК «Надія».
 
40 кг
1. Богуславський Олексій, СК «Патріот»;
2. Палій Артем, СК «Патріот»;
3. Степанов Микита, СК «Ягуар»;
3. Сушков Максим, СК «Лєон».
 
44 кг
1. Тимошенко Рінат, СК «Патріот»;
2. Шевченко Володимир, СК «Фанат»;
3. Прядко Павло, СК «Молот»;
3. Лещенко Віктор, СК «Патріот».
 
48 кг
1. Ковтун Вадим, СК «Ягуар»;
2. Кретов Ілля, СК «Лєон»;
3. Цирік Олег, СК «Лєон».
 
52 кг
1. Лебідь Дмитро, СК «Лєон»;
2. Поздеєв Микита, СК «Барс»;
3. Шевченко Владислав, СК «Фанат».
 
57 кг
1. Бурма Данило, СК «Лєон»;
2. Волобуєв Марк, СК «Ягуар».
 
57+
1. Лушпаев Денис, СК «Лєон»;
2. Шугайло Микита, СК «Молот»;
3. Козирєв Олексій, СК «Патріот».
 
Дівчата 12–13 років
 
57+
1. Бондаренко Ганна, СК «Фанат»;
2. Стояновська Аліса, СК «Барс»;
3. Кириленко Єлизавета, СК «Штурм».
 
Юнаки 14–15 років
 
52 кг
1. Морозов Сергій, СК «Барс»;
2. Мірошніченко Данило, СК «Надія»;
3. Онуфрійчук Дмитро, СК «Лєон».
 
57 кг
1. Борисов Данило, СК «Фанат»;
2. Редькин Олег, СК «Ягуар»;
3. Максимук Іван, СК «Барс»;
3. Косарєв Микита, СК «Лєон».
 
67 кг
1. Щербань Євген, СК «Сокіл»;
2. Янда Владислав, СК «Ягуар»;
3. Старина Денис, СК «Сокіл».
 
72 кг
1. Никитін Данило, СК «Опора»;
2. Забродський Владислав, СК «Надія»;
3. Голубятніков Владіслав, СК «Сокіл».
 
72+ кг
1. Скрипнік Тимур, СК «Янагі»;
2. Лук’янов Петро, СК «Ягуар»;
3 Воробей Владислав, СК «Лєон».
 
Дівчата
 
60 кг
1. Афоніна Єлизавета, ДЮСШ «Покровське»;
2. Куликовська Анастасія, СК «Штурм».
 
Юніори 16–17 років
 
52 кг
1. Ковальов Артем, СК «Ягуар».
 
57 кг
1. Ковальов Артем, СК «Ягуар»;
2. Панченко Дмитро, СК «Лєон»;
3. Тичинський Захар, СК «Лєон»;
3. Чуріков Данило, СК «Лєон».
 
61,2 кг
1. Мельник Іван, СК «Барс»;
2. Кравченко Віталій, СК «Фанат»;
3. Резнік Данило, СК «Лєон»;
3. Захарчук Артур, СК «Патріот».
 
65,8 кг
1. Сорока Іван, СК «Патріот»;
2. Зенін Кирило, СК «Надія»;
3. Штефан Богдан, СК «Барс»;
3. Мостовий Руслан.
 
70,3 кг
1. Красота Єгор, СК «Барс»;
2. Левада Лев, СК «Лєон»;
3. Решетняк Іван, СК «Патріот».
 
77,1 кг
1. Куценко Денис, СК «Барс»;
2. Алексєєв Дмитро, СК «Ягуар»;
3. Шевченко Андрій, СК «Надія»;
3. Тришмак Владислав, СК «Патріот».
 
93+
1. Горелік Руслан «ДД УВС»
 
18+ років
52 кг
1. Короткевич Денис, СК «Ягуар».
 
57 кг
1. Ульяницький Євген, СК «Молот»;
2. Короткевич Денис, СК «Ягуар»;
3. Кузьминукій Віталій, СК «Надія».
 
61,2 кг
1. Філаретов Станіслав, СК «Лєон»;
2. Зуй Станіслав, СК «Лєон».
 
65,8 кг
1. Набока Єгор, «ДД УВС»;
2. Кицюк Денис, СК «Патріот»;
3. Макуха Віталій, СК «Ягуар»;
3. Мирний Дмитро, СК «Патріот».
 
70,3 кг
1. Кузнєцов Богдан, СК «Лєон»;
2. Джанумов Карен, СК «Лєон»;
3. Цимбал Дмитро, СК «Патріот»;
3. Вщенко Владислав, СК «Лєон».
 
77,1 кг
1. Завгородній Олексій, СК «Патріот»;
2. Каджаров Вугар, СК «Патріот»;
3. Бучковський Євген, СК «Патріот»;
3. Добровольський Павло, СК «Патріот».
 
84 кг
1. Аскеров Алі, СК «Ягуар»;
2. Хуліо Летті, СК «Лєон»;
3. Авчієв Артур, «Лєон»;
3. Константінов Микита, СК «Патріот».
 
93+
1. Гончаренко Михайло, СК «Лєон»;
2. Горелік Руслан, «ДД УВС».
 
Найсильніші атлети  у складі збірної Дніпропетровської області візьмуть участь у чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА, де виборюватимуть право потрапити до національної збірної країни для участі у чемпіонаті світу та Європи. 
Спортсмени категорії 10–17 років у змаганнях брали участь задля відточування своїх професійних навичок.
Нагадуємо, фінали чемпіонату України пройдуть у рамках міжнародного турніру «ELITE MMA 1», який проводить Міжнародна промоутерська компанія «ELITE MMA PRO».
 
Завантажити ФОТО