Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Дмитро Христюк: «Після завершення карантину усі спортивні події Національної федерації ММА України відбудуться!»

12 березня в Україні введено карантин. Зважаючи на те, що на сьогодні у світі зареєстровано понад 126 тисяч випадків захворювання COVID-19 у 112 країнах/територіях/регіонах, Всесвітня організації охорони здоров’я спалах коронавірусу характеризує як пандемію.
 
ВООЗ закликає всі країни підготуватися до можливого поширення COVID-19 і, оскільки спалах продовжує розвиватися.
 
Незважаючи на те, що в Україні поки що не зафіксовано такої кількості хворих на коронавірус, що могла би становити небезпеку суспільству, ми маємо бути обережними і діяти на випередження. 
 
На жаль, введення карантину дуже багатьом організаціям і громадянам зруйнувало чимало запланованих подій. Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України та міжнародна промоутерська компанія «ELITE MMA PRO» також змушена скоригувати свою діяльність, зокрема, у проведенні всеукраїнського чемпіонату і низки обласних змагань. 
 
Однак нам головне – зберегти здоров’я наших спортсменів, тренерів і всіх вболівальників. Тому, розуміючи всі можливі ризики, ми переносимо наші заходи на невизначений період і будемо разом з усіма виконувати карантинні обмеження та медично-профілактичні рекомендації. 
Втім, хочу наголосити, що всі заплановані, але перенесені турніри ми обов’язково проведемо! Зараз головне – щоби країна максимально спокійно і благополучно пережила цей період. А про нові дати ми обов’язково повідомимо після завершення карантину.
 
Панікувати не варто. Замість цього раджу всім підтримувати свою імунну систему, займатися спортом, приймати вітаміни, споживати зелень і фрукти. І головне – виконувати всі медично-профілактичні заходи, мити руки з милом, обмежити своє відвідування громадських заходів та за можливості – максимально уникати поїздок у громадському транспорті, особливо в час-пік.
  
Бажаю всім здоров’я, позитиву, не піддаватися паніці, берегти себе і своїх близьких. Дякую всім керівникам відокремлених підрозділів Федерації, спортсменам, тренерам, батькам спортсменів та всім, хто підтримує нашу громадську організацію, за розуміння та одностайність.  
 
Ми разом все здолаємо і будемо далі активно розвиватися! 
 
Дмитро Христюк, 
почесний президент Національної федерації 
змішаних єдиноборств ММА України, 
голова наглядової ради, президент «ELITE MMA PRO»