Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

ЗАЯВА IMMAF про коронавірус і перенесення чемпіонатів

Шановні колеги! Для IMMAF є дуже важливим здоров'я і благополуччя наших членів, і ми знаємо про поточні глобальні проблеми і заходи, прийняті для боротьби з коронавірусом (Covid-19). Тому ми, на жаль, відкладаємо наші два майбутні турніри, які планувалися в квітні і в травні, до подальшого повідомлення. Це чемпіонат IMMAF Africa 2020 року в Африці і Панамериканський чемпіонат IMMAF 2020 року. 
 
Учасники цих чемпіонатів повинні зв'язатися зі своєю національною федерацією щодо повернення внесків за участь та отримати докладніші рекомендації. 
 
Що стосується інших наших заходів у 2020 році, в тому числі – чемпіонатів і семінарів, запевняємо вас, що IMMAF дуже уважно стежить за глобальною ситуацією і дотримується офіційних рекомендацій та обмежень, установлених урядовими органами. У зв'язку з проблемою в Італії ми також відклали офіційне оголошення про наші молодіжні чемпіонати світу 2020 року (6–9 серпня) і чемпіонати Європи серед дорослих та юніорів 2020 року (11–16 серпня) в Римі. 
 
IMMAF шукає альтернативні місця для цих і всіх інших подій на випадок будь-яких обмежень учасникам приїхати у заплановані дати змагання. Ми зробимо все можливе для того, щоби перенесені спортивні події відбувалися якомога ближче до початкових дат. Тому закликаємо спортсменів продовжувати тренування і готуватися до цих змагань!
 
До цього часу IMMAF не була проінформована про будь-які випадки коронавирусу (Covid-19) серед наших членів, але будь ласка, тримайте нас у курсі. 
 
Зверніть увагу, що деякі обмеження можуть застосовуватися до команд із заражених регіонів відповідно до постанов уряду. На додачу до цього, якщо в будь-яких учасників IMMAF є симптоми вірусу, їм не слід відвідувати заходи або тренінги IMMAF і національного рівня, а також необхідно ізолювати себе. Це має сенс, оскільки ММА є контактним спортом. 
 
Наш медичний комітет збирається сьогодні, щоб розглянути процес перевірки IMMAF на вірус і дати медичні рекомендації для учасників. Ми будемо інформувати вас у міру розвитку ситуації, а тим часом просимо дотримуватися таких правил: 
 
    • ­Перш за все, дослухайтеся до порад вашого уряду та урядових організацій, адже ситуація буде відрізнятися від регіону до регіону.
    • У регіонах, де немає урядових обмежень, неухильно дотримуйтеся рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я, щоб у ваших клубах і спортивних залах проводилися заходи з дезінфекції приміщень. 
    • Не відвідуйте клуби або спортивні зали, якщо у вас є симптоми вірусу або були випадки контакту з інфікованою людиною, а також самостійно ізолюйтеся відповідно до рекомендацій уряду.
    • Тримайте свої руки в чистоті (регулярно і ретельно мийте з милом протягом не менше 20 секунд), а також тіло і волосся до і після тренування.
    • Періть спортивний одяг із використанням дезінфікуючих засобів після кожного тренування.
    • Устаткування слід протирати дезінфікуючими та миючими рідинами після кожного використання (див. Рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я).
 
Будь ласка, повідомляйте IMMAF, якщо у когось із вашої команди чи у відвідувачів спортзалу виявили вірус. 
 
Дякуємо за співпрацю,
Densign White Генеральний директор IMMAF.