Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Дмитро Христюк: «Роботу спортивних клубів та секцїй зі змішаних єдиноборств ММА необхідно тимчасово призупинити!»

Шановні власники, керівники та тренери клубів, секцій, а також спортсмени та батьки!
 
Усі ми спостерігаємо за тим, як поширення коронавірусу в світі, на превеликий жаль, лише набирає обертів. У низці країн у зв’язку з пандемією ввели режим надзвичайної ситуації: в Болгарії, Словенії, Угорщині, Чехії, Литві, Латвії, Естонії, Іспанії, США. Станом на 15 березня у світі нараховано майже 157 тисяч інфікованих коронавірусом. І це число тільки збільшується, як і кількість померлих. Лише в Італії вже – 1441 смерть, а число зафіксованих випадків зараження перевищило 21 тисячу.
 
Понад 8 тисяч хворих – у Південній Кореї. В Іспанії – 6 400 інфікованих, 196 померлих. Вірус виявили навіть у дружини прем'єр-міністра Іспанії Педро Санчеса.
У багатьох країнах через поширення захворювання мешканцям заборонено без поважної причини залишати будинки. Виходити на вулицю можна лише на роботу, в аптеку, лікарню і в магазини за продуктами.
У Франції закриті всі громадські заклади: ресторани, кінотеатри, торговельні центри та магазини, окрім продуктових. Там підтвердили вже майже 4500 тисячі випадків зараження на коронавірус. 91 пацієнт помер.
У Румунії – 99 підтверджених випадків коронавірусу. Влада вирішила з понеділка, 16 березня, на місяць запровадити надзвичайний стан.
У США кількість заражених досягла 2726 осіб, 51 людина померла.
Випадки зараження підтверджені в Японії, Узбекистані, Республіці Конго і в Центральній Африканській Республіці…
В Україні надзвичайну ситуацію ввели поки що лише в Чернівецькій області та в місті Радомишль, Житомирської області. Однак нові тривожні заяви з підозрою на COVID-19 почали надходити на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я. Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець виступив з офіційним зверненням, прохаючи українців бути максимально обережними та посилити карантинні заходи. Він заявив про необхідність обмежити пересування всередині країни та масові зібрання понад 10 людей, закривати заклади громадського харчування і торгово-розважальні центри, ввести дистанційний режим роботи співробітників, переглянути режим роботи громадського транспорту.
 
Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України звертається до всіх власників та керівників спортивних клубів зі змішаних єдиноборств ММА, тренерів, спортсменів і батьків дітей, які займаються змішаними єдиноборствами, з наполегливим проханням максимально обмежити, а то й призупинити роботу спортивних закладів та відвідування тренувань. У випадках, коли це зробити неможливо, – обмежитись кількістю учасників не більше двох і проводити тренування на свіжому повітрі, ретельно дезінфікувати весь спортивний інвентар і саме приміщення, жорстко дотримуватися всіх рекомендацій щодо карантинних обмежень та особистої гігієни.
 
Є час, коли потрібно рішуче діяти. А зараз настав час, коли необхідно максимально самоізолюватися і поставити на паузу ті справи, які не вартують того, щоби платити за них здоров’ям, а то й життям своїм та інших людей. Від вашої обережності і усвідомлення ризиків не на словах залежить майбутнє нашої країни!
 
Радимо цей час використати для спілкування у колі вашої родини, для читання цікавих і мудрих книг, перегляду фільмів та проведення дозвілля у затишній атмосфері вашої оселі.  
Бережіть себе та своїх близьких! Все, що ми разом запланували, обов’язково реалізуємо. Але зараз головне - це наше здоров’я! 
 
З повагою, Дмитро ХРИСТЮК,
почесний президент Національної федерації
змішаних єдиноборств ММА України,
голова наглядової ради, президент «ELITE MMA PRO»