Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ до Президента України, Прем’єр-міністра, Уряду, Верховної Ради, голів місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та всіх причетних!

Шановні пане президенте, прем’єр-міністре, народні депутати України, керівники державних органів влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування!
 
У зв’язку з введенням в Україні карантину та вимушеного призупинення діяльності багатьох закладів та установ на невизначений строк із метою недопущення поширення коронавірусу серед населення, звертаємося до вас із проханням подбати не лише про безпеку громадян, а й про економічні наслідки цієї важкої для всіх ситуації. Наразі завдяки вашим діям та рішенням ще можна пом’якшити удар, який може підкосити, а то й знищити велику кількість підприємств і закладів в Україні та суттєво підірвати економіку держави. Зокрема, це позначиться і на спортивній галузі, яка також опинилася під загрозою.
 
Сьогодні під егідою Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України працює близько 850 спортивних клубів, секцій та груп, у яких займаються понад 20 тисяч спортсменів усіх вікових категорій. Ми дотримуємося і будемо дотримуватися всіх карантинних обмежень, у зв'язку з чим вимушені призупинити тренувальний процес і зачинити на невизначений строк спортивні клуби, зали та всі приміщення, де проводяться тренування.
 
Більшість спортивних клубів, секцій та груп, на жаль, працюють в орендованих приміщеннях, щомісячно і вчасно здійснюють орендну плату і всі необхідні інші платежі, в тому числі й комунальні.
 
Через вимушену зупинку тренувального процесу виникає надзвичайна проблема, яку самотужки нам неможливо буде вирішити. Тренери і всі, хто обслуговує тренувальний процес, залишаються без зарплат, а це – єдине джерело їхнього існування. Крім того, через обов’язкову вчасну сплату оренди, податків та інших платежів у всіх виникають жорсткі боргові зобов’язання.
 
Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України просить вас, враховуючи надзвичайну ситуацію в країні, пов’язану з веденням обмежувальних заходів та карантину, на рівні законодавства та інших нормативно-правових актів вжити всіх необхідних та нагальних заходів щодо відтермінування чи призупинення на час карантину сплати орендних, комунальних платежів, земельних податків, кредитів, обов’язкових платежів та ЄСВ. А також запровадити і вважати карантин як форс-мажор, що дасть юридичні підстави призупинити дії договорів аренди і відповідні сплати за ними. Це дасть можливість зберегти від руйнації спортивно-соціальну інфраструктуру та убезпечити тренерсько-викладацький склад Федерації від остаточної зупинки і глибокої фінансової кризи.
 
Зауважимо, що подібні заходи в цій ситуації застосовують в інших країнах. Наприклад, усім громадянам Америки, які займаються дрібним і середнім бізнесом, держава оголосила, що надасть податкові канікули протягом наступних 3-х місяців. Таке рішення уряд США прийняв для того, щоби згладити можливі фінансові наслідки після епідемії COVID-19. До того ж планується видача дешевих кредитів та зниження оподаткування на заробітну плату. Аналогічні заходи планує запровадити й низка європейських країн.
 
Ця проблема стосується більшості спортивних федерацій країни, які обмежені у фінансуванні зі сторони державного та місцевих бюджетів та існують за рахунок власних членських, добровільних, спонсорських, меценатських та інших благодійних внесків. Тому це питання зараз надзвичайно актуальне!
 
Просимо вас вжити всіх необхідних заходів та управлінських рішень, щоб допомогти у вирішенні цієї нагальної проблеми! Це дасть можливість зберегти існування величезної кількості спортивних клубів, груп та секцій, які тренують і виховують майбутніх і діючих чемпіонів і захисників України.
 
З повагою, колектив та члени 
Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України
 
PS.: Просимо всіх причетних до спорту та розвитку спортивної галузі зробити передрук на своїх сайтах і сторінках в соціальних мережах, адже ця проблема стосується всіх федерацій, спортивних  клубів, секцій та груп.