Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

Події та Змагання

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Чернівецької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати)  Відкритий чемпіонат Сумської області зі змішаних єдиноборств (ММА)

(Перенос дати) Відкритий чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств (ММА)

 

 

 

 
 
 

6 червня у Харкові відбувся Відкритий Кубок Харківського гарнізону зі змішаних єдиноборств ММА

6 червня у Харкові відбувся Відкритий Кубок Харківського гарнізону зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений 100-річчю з дня народження І.М. Кожедуба, це перший турнір з ММА серед силових структур.
 
Цей захід відбувся за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, ММА Club "Kharkov Top Team".
 
Головний суддя – Лунга Олександр Сергійович, суддя міжнародної категорії.
Головний секретар – Ткаченко Наталія Вікторівна.
 
Серед поважних гостей були присутні генерал-майор Черепенько Ігор Вікторович, полковник Корчагін Микола Валерійович, віце-президент Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України Антон Бланк
 
до 52кг.
 
1.Сідоренко Данило (ХНУПС)
2.Тюков Андрій (ХІТВ)
 
57кг.
 
1. Соловйов Кирило (ХНУПС)
2. Богданов Віктор (НУЦЗУ)
3. Штепа Денис (ХНУПС)
 
до 61.2 кг.
 
1. Локтіонов Валерій (ХНУПС)
2. Рубльов Ілля (Нацкорпус)
 
до 65.8 кг.
 
1. Парамонов Ілля (ХНУПС)
2. Кривошеїн Олександр (ХНУПС)
3. Стоянов Євген (ХНУПС)
3. Ковадка Олександр (ХНУПС)
 
до 70.3 кг.
 
1. Охунов Нуман (НУЦЗУ)
2. Дячук Володимир (ХНУПС)
3. Деменко Єдуард (НЦЗУ)
3. Мєшков Андрій (ХНУПС)
 
до 77.1 кг.
 
1. Ігнатьєв Дмитро (ХНУПС)
2. Котик Тарас (ХНУПС)
3. Цикал Роман (ХНУПС)
3. Погорєлов Вадим (ХНУПС)
 
до 84 кг.
 
1. Іжаковській Валентин (ХНУПС)
2. Мудрик Максим (ХНУПС)
3. Кітаєв Олексій (Нацкорпус)
3. Шефу Алі (ХНУПС)
 
до 93 кг.
 
1. Волинець Віталій (ХНУПС)
2. Черкаський Владислав (ХІТВ)
3. Матіас Андрій (ХІТВ)
3. Баркар Микита (ХНУПС)
 
до 120 кг.
 
1. Сокаревич Артем (ХІТВ)
2. Гуляєв Олександр (ХНУПС)
 
Супер бій вечора
 
Борзило Олександр (ХНУПС) - Апанасюк Максим (Ахіллес)
Переможець Борзило Олександр
 

Фото турніру ЗАВАНТАЖИТИ