Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

Міжнародна федерація змішаних бойових мистецтв (IMMAF) успішно зареєструвалася в WADA ADeL

Міжнародна федерація змішаних бойових мистецтв (IMMAF) успішно зареєструвалася в WADA ADeL, антидопінговій платформі електронного навчання (ADeL), що пропонує доступ до всіх тем, пов'язаних з чистим від допінгу спорту.
 
Завдяки доступу до платформи IMMAF тепер може запропонувати своїм членам розширені курси і ресурси для спортсменів, тренерів, лікарів, адміністраторів та інших учасників MMA, зацікавлених в отриманні додаткової інформації про допінг і захист цінностей чистого спорту.
 
Понад 100 тренерів IMMAF були сертифіковані на електронних курсах WADA за вихідні.
 
Всесвітній керівний орган  ММА здійснює комплексну програму тестування на допінг на своїх чемпіонатах з 2015 року під керівництвом експерта Мішель Веррокен з Sporting Integrity, а також проводить постійне антидопінгове навчання.
 
Організація недавно оголосила про створення свого антидопінгового комітету і нового спеціального антидопінгового дисциплінарного комітету.
 
Глава антидопінгового комітету IMMAF Мішель Веррокен прокоментувала: «Це партнерство з WADA дозволяє IMMAF пропонувати освітні курси нашим спортсменам, тренерам, батькам і медичному персоналу. Це фантастична можливість підвищити рівень знань про допінг, що, в свою чергу, повинно привести до більш обґрунтованого прийняття рішень про ризики допінгу і про те, як допомогти в просуванні ідеї чистого спорту. Тестування є одним із способів вирішення проблеми допінгу, але освіта набагато важливіше і ADeL дозволяє нам розширити нашу підтримку IMMAF для захисту цінностей чистого спорту. Ми з нетерпінням очікуємо залучення всіх наших членів в ADeL, як доказ нашої прихильності вільному від допінгу спорту».
 
Президент IMMAF Керріт Браун прокоментував: «Доступ до ресурсу WADA ADeL розширює можливості навчання учасників IMMAF . Я пишаюся ентузіазмом наших тренерів. У контактному спорті чесність в змаганнях критично впливає на безпеку і це добре розуміють члени IMMAF, які підтримують олімпійські цінності в бойових мистецтвах».