Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

Події та Змагання

28 листопада Відкритий кубок Харкова "Kharkiv MMA Cup"

28 листопада  Кубок Черкаської області зі змішаних єдиноборств ММА

 

 
 
 

1-2 серпня кубок Івано-Франківська зі змішаних єдиноборств ММА 2020

1-2 серпня в Івано-Франківську за адресою вул. Галицька 145, СК "Альянс" пройде Відкритий Кубок м.Івано-Франківська зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.
 
Організатор: Івано-Франківський обласний відокремлений підрозділ Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України.
 
Дані змагання проводяться з метою широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом, подальшого розвитку та популяризації змішаних єдиноборств ММА на території області, а також відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди Івано-Франківської області для участі в Чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях.
 
Цьогорічний Кубок відбудеться у закритому форматі (без глядачів) та з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог щодо проведення спортивно-масових заходів на території Івано-Франківської області. За поєдинками глядачі зможуть спостерігати через пряму відеотрансляцію змагань.
 
Попередні заявки на участь команд у Кубку м.Івано-Франківська з ММА надсилаються не пізніше 29 липня!!! на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
Для отримання додаткової інформації про можливість взяти участь у Відкритому Кубку Івано-Франківська з ММА звертайтеся за телефоном (066)0009960 або пишіть на email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Петрущак Андріян Богданович.
 
Змагання пройдуть за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.