Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

11 вересня 2020 року мер Одеси Геннадій Труханов вручив кращим спортсменам за підсумками 2019 року муніципальну премію Одеського міського голови «Спортивна столиця».

11 вересня 2020 року мер Одеси Геннадій Труханов вручив кращим спортсменам за підсумками 2019 року муніципальну премію Одеського міського голови «Спортивна столиця».
 
Церемонія нагородження була присвячена до Дня фізичної культури і спорту України. Серед кращих виділили та нагородили премією в номінації "Кращий спортсмен міста Одеси 2019 року" Желяскова Данила Геннадійовича, бронзового призера чемпіонату Світу зі змішаних єдиноборств ММА серед юнаків та юніорів 2019 року, 2-разового чемпіона України зі змішаних єдиноборств ММА, 3-кратного чемпіона Світу з козацького двобою, чемпіона України з карате, призера Всеукраїнських турнірів з дзюдо, спортсмена спортивного клубу "ARHAT-MOLOT MMA".
 
"Я радий, що мої знання і вміння дають результат. Тренерство - це те, чим я хочу займатися. Пишаюся досягненнями Данила, це наша перемога!" - позначив Денис Молоденко, головний тренер Одеської області Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України, тренер СК "ARHAT-MOLOT MMA".
 
"Я завжди з почуттям захоплення і гордості зустрічаюся зі спортсменами, тренерами та керівниками федерацій. Ви ті, хто не мислить себе без спорту кожен день, прославляєте нашу країну і я хочу сказати вам спасибі. Ми вчимося жити і працювати в нових карантинних умовах і не варто забувати про те, що головним ворогом будь-якої хвороби є імунітет. А виробити його можна завдяки здоровому способу життя і занять спортом", - підкреслив Геннадій Труханов.
 
"ММА один з найяскравіших видів спорту, вже зараз на території Одеської області 30 офіційних спортивних клубів та понад 800 спортсменів співпрацюють з нами. Данило цілеспрямований спортсмен, він не зупиняється на досягнутому і ще не раз представить нашу країну на міжнародному рівні. Нехай це буде лише початком його довгого шляху." - підкреслила Ірина Молоденко, керівник Одеського обласного підрозділу Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України.