Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Події та Змагання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Мінмолодьспорт спільно з Всеукраїнським центром «Спорт для всіх» на НСК "Олімпійський" активно відсвяткували День фізичної культури та спорту

У другу суботу вересня відзначається День фізичної культури та спорту. Мінмолодьспорт спільно з Всеукраїнським центром «Спорт для всіх» на НСК "Олімпійський" активно відсвяткували цей день разом з юними спортсменами, тренерами, активістами здорового та рухливого способу життя.
 
Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України, під керівництвом віце-президента Національної Федерації ММА України Антона Бланка та старшого тренера збірної України з ММА Расула  Ібалаєва, провела показове тренування на НСК "Олімпійський". Де Майстри спорту України міжнародного класу з ММА Владисав Затирка та Владислав Дубков продемонстрували відмінну спортивну підготовку та створили для глядачів невеличке шоу.
 
Під час офіційної частини гостей свята привітали Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, державний секретар Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, у відеозверненні президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту, срібний призер олімпійських ігор, чемпіон світу і Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк, президент спортивного комітету України Ілля Шевляк, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.
 
Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати і проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА.